Şimdi Ara

yusuf namoğlu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
7.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T0RNAD0

Şaka maka Fırat Aydınus a Belhandaya çıkarttığı kırmızı kart sonrası ne Süper Lig nede 1.Ligde görev verilmemiş.

Gsliler konuyu açan kişiye kızabilirler fakat bu durum adamın tezini kanıtlar nitelikte.

Umarım Fıratın bu hafta görev almamasının sebebi derbiye saklanmasıdır yoksa bu konu iyice dillenir.
    senin dediğin örnek 1 tane. linkte paylaştım bu şekilde onlarca örnek var, düdük astırılan hakemler var. daha biri de çıkıp demedi ki hayır dediklerin yanlış delilim de şu diye.
  • quote:

Şaka maka Fırat Aydınus a Belhandaya çıkarttığı kırmızı kart sonrası ne Süper Lig nede 1.Ligde görev verilmemiş.

Gsliler konuyu açan kişiye kızabilirler fakat bu durum adamın tezini kanıtlar nitelikte.

Umarım Fıratın bu hafta görev almamasının sebebi derbiye saklanmasıdır yoksa bu konu iyice dillenir.
    Sizin canınız çok sıkılıyor galiba bu sene futbol konuşmaktan çok bir şeyler dillendirmeye başlamışsınız. Tabi umut ışığı olmayınca rakibe çamur atmak kolay oluyor sanırım. Şu hocanız sizi bırakıp gitsin de o zaman çok güleceğim ben size. İstediğinizi dillendirin, nasılsa başkanınız veriyor size cevabı bize gerek bile kalmıyor. Bu ülkede Gs iyi gidince 3 şey konuşulur zaten, HAKEM, FENERİN TAŞ DEVRİNDEN KALMA ŞAMPİYONLUKLARI VE YABANCI SINIRI. Hiç şaşmaz bu yani, görmedim şimdiye kadar şaştığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ne alaka ?

Kırmızı doğru

Biz sizin gibi herşeyi hakeme bağlamayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesajda linki paylaştım. biriniz çıkıp bunlar yalan delilim şu desin.

dedikleriniz sürekli yok hakem değil, yok şu değil yok bu değil. kanıtlar ortada kardeşim bas baya hakemler Beşiktaş'ın yendiği maçta sonraki hafta görev alamamış, gsninde mağlup olduğu haftadan sonraki hafta görev alamamış. bunların hepsi tesadüf ha.

biride yalan desin tabi delillerini ortaya koyarak. anca kuru laf. delilin varsa koy ortaya.
  • ''en basitinden gs'nin son 24 şampiyonlar ligi mücadelesinden önceki 24 lig maçı nasıl olurda hepsini kendi evinde oynadı/oynayacak.''

Buna bizim itiraz etmemiz lazım aslında. Cl ligi öncesi mi sonrası mı önemli lig için ? Cl dönüşlerinde puan bırakılır. Hepside deplasman ve puan kayıpları deplasman olmasıyla dahada artacak. Geçeceksin o işleri

Dün Fikret Orman sizin gibilere kapağı taktı gazınız artık kaçmaz. Cuma maçları içinde klüpler anlaşmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 17 Eylül 2018; 17:36:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: annoca

ilk mesajda linki paylaştım. biriniz çıkıp bunlar yalan delilim şu desin.

dedikleriniz sürekli yok hakem değil, yok şu değil yok bu değil. kanıtlar ortada kardeşim bas baya hakemler Beşiktaş'ın yendiği maçta sonraki hafta görev alamamış, gsninde mağlup olduğu haftadan sonraki hafta görev alamamış. bunların hepsi tesadüf ha.

biride yalan desin tabi delillerini ortaya koyarak. anca kuru laf. delilin varsa koy ortaya.
    Tesadüf hepsi. Sen önce git 2011 süper kupanı oyna ondan sonra hesap sorarsın böyle konularda, neden oynanmadı kardeş 2011 süper kupası? İş flooda kaldıysa senin takımın için destan yazılır da uğraşacak adam lazım işte. Gitmiş twitter holiganının flooduyla laf söylüyorlar. Başkanına şikayet et o gerekli cevabı verir sana, adam artık taraftarını çözdü nasılsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

''en basitinden gs'nin son 24 şampiyonlar ligi mücadelesinden önceki 24 lig maçı nasıl olurda hepsini kendi evinde oynadı/oynayacak.''

Buna bizim itiraz etmemiz lazım aslında. Cl ligi öncesi mi sonrası mı önemli lig için ? Cl dönüşlerinde puan bırakılır. Hepside deplasman ve puan kayıpları deplasman olmasıyla dahada artacak. Geçeceksin o işleri

Dün Fikret Orman sizin gibilere kapağı taktı gazınız artık kaçmaz. Cuma maçları içinde klüpler anlaşmış.
    fikstürde kuralar çekilir, maçın hangi gün oynanacağını aralarında karalaştırdılar. araştır öyle konuş.

avrupa önce kendi evinde oynarsınki 18 yaşındaki çocuk oynayabilsin, as oyuncuların dinlenip avrupada oynayabilsin diye. bunu daha kaç kez söylicem, kaç kez anlamamakta ısrar edeceksin. zeytin yağı gibi üste çıkmak bu olsa gerek.

herkesin diyebileceği tek şey fikstür. biriniz de hakemler hakkında konuşsun. hakemlerin atamaları da tesadüf mü? sabahtan beri herkes gelip boş boş konuştu. biri de deliliyle ortaya çıkıp bir şey diyemedi. yiyorsa hakemi de konuşsana.

kapak mapak, ağzını bozma. senin gibi asil bir takımın taraftarına yakışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Tesadüf hepsi. Sen önce git 2011 süper kupanı oyna ondan sonra hesap sorarsın böyle konularda, neden oynanmadı kardeş 2011 süper kupası? İş flooda kaldıysa senin takımın için destan yazılır da uğraşacak adam lazım işte. Gitmiş twitter holiganının flooduyla laf söylüyorlar. Başkanına şikayet et o gerekli cevabı verir sana, adam artık taraftarını çözdü nasılsa.

Alıntıları Göster
    eskiye gidersek çok ama çok zararlı çıkarsınız. hatırlatalım mı eskiyi ister misin? 96 yılından başlayıp gelelim bugünlere istersen he.

konuyu açarken ne dedim sadece hakemler ve fikstür dedim. başka konular konuşmak istersen aç gelip orada konuşalım ama burda yusuf namoğlunun hakem atamaları (ödül- ceza sistemi) ve gs nin her şampiyonlar ligi maçı öncesi maçını kendi evinde yapmasıyla sınırlı kalsın.

yani her Beşiktaşın galip gelmesi sonrası hakemlerin diğer hafta görev almaması, puan kaybı sonrası görev alması ve bu durumun gs için ise tam tersi olması tesadüf diyorsun. cevabın teşekkür ederim. hayatta başarılar.

• annoca kullanıcısına yanıt
    Hangi hakem hakkında konuşacam.

Q7 nin 20-30 tane kırmızısını vermeyen hakemleri mi ?

Canerin her maç el kol hareketleri ile sövdüğü maçlarda kırmızı çıkaramayan hakemleri mi ?

Dos olmasına rağmen atibaya sezonun toplamında minimum kart ile tamalatan hakemeleri mi konuşayım ?

Son maçta 2 tane VAR kararıda yanlış. Hakem gidip bakmasına rağmen yanlış karar verdi. VAR gsye yarıyor diyen var sizin konuda.Peanltı ile alkası olmayna pozisyon penaltı veriliyor alehimize. OFsayt ile alakası yok ofsayt verildi alehimize aynen Var bize VAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 17 Eylül 2018; 17:52:58 >
  • quote:

eskiye gidersek çok ama çok zararlı çıkarsınız. hatırlatalım mı eskiyi ister misin? 96 yılından başlayıp gelelim bugünlere istersen he.

konuyu açarken ne dedim sadece hakemler ve fikstür dedim. başka konular konuşmak istersen aç gelip orada konuşalım ama burda yusuf namoğlunun hakem atamaları (ödül- ceza sistemi) ve gs nin her şampiyonlar ligi maçı öncesi maçını kendi evinde yapmasıyla sınırlı kalsın.

yani her Beşiktaşın galip gelmesi sonrası hakemlerin diğer hafta görev almaması, puan kaybı sonrası görev alması ve bu durumun gs için ise tam tersi olması tesadüf diyorsun. cevabın teşekkür ederim. hayatta başarılar.

Alıntıları Göster
    İster 96 ya git ister 86 ya sıkıntı yok, sizin yaptıklarınızı herkes biliyor anlatmaya gerekte yok.Sana maç başına 100 orta açan takımınla mutluluklar dilerim, sen daha çoooook böyle konular kovalayacaksın biz de gülerek takip edeceğiz. Kolay gelsin.

• q7 hakkettiği tüm kartları alıyor. almalı da.

caner hak ediyor bazen alıyor bazen almıyor ama geçen yıl sırf canere ceza vermek için kural değiştirdiler, ondan başka kimseye ceza vermeyip kuralı iptal ettiler. bak tekrar ediyorum canere ceza vermek için kuralı değiştirdiler diyorum bu ne demek biliyorsun kanunlar geriye yürümez ama konu biz isek kanunsuzluk yapılıyor.

atiba'ya laf etmen çok yanlış atiba çok temiz oynuyor. hee derbi öncesi çizgiye bastı diye kırmızı veriliyor. alıştık biz buna geçen yıl talisca bu yıl medel haksız yere derbi öncesi cezalı duruma düşmelerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

İster 96 ya git ister 86 ya sıkıntı yok, sizin yaptıklarınızı herkes biliyor anlatmaya gerekte yok.Sana maç başına 100 orta açan takımınla mutluluklar dilerim, sen daha çoooook böyle konular kovalayacaksın biz de gülerek takip edeceğiz. Kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    sizin yaptıklarınızı herkes biliyor ?

kim o herkes, hadi söyle neler yapmışız.

yarına kalır yanınıza kalmaz. adalet illa ki tecelli eder. o zaman da gülebilecek misiniz?

• quote:

q7 hakkettiği tüm kartları alıyor. almalı da.

caner hak ediyor bazen alıyor bazen almıyor ama geçen yıl sırf canere ceza vermek için kural değiştirdiler, ondan başka kimseye ceza vermeyip kuralı iptal ettiler. bak tekrar ediyorum canere ceza vermek için kuralı değiştirdiler diyorum bu ne demek biliyorsun kanunlar geriye yürümez ama konu biz isek kanunsuzluk yapılıyor.

atiba'ya laf etmen çok yanlış atiba çok temiz oynuyor. hee derbi öncesi çizgiye bastı diye kırmızı veriliyor. alıştık biz buna geçen yıl talisca bu yıl medel haksız yere derbi öncesi cezalı duruma düşmelerine.
    Q7 hakettiği tüm hakettiği kartları alıyor diyen biri hakem hakkında konuşuyor. Q7 hakettiği kartları alsa sizde sadece antremana çıkar.
    Caner hakemlerden yüz bulunca abarttı cezayı yedi. Caner sizde maça bile çıkamaz hakmeler düzgün yönetse. Son maçta bile kırmızısı var verilmedi.
    Atiba kırmızı yemedi sarı yedi çift sarıda kırmızı oldu. Penaltı pozisyonunda uyarıya rağmen çizgiye basarsan sarı yersin. Atibanın gördüğü kartları buraya koyalım istersen.Kırmızı bile 1-2 tanedir.
    Boş yapmayacaksın bunlar gerçekler
    Futbolda kanunsuzluklar 2011 de yapıldı zaten alışık olmalısın. Küme düşmeler olmasın diye yönetmelikler değişti.Ceza ertelemeleri bile geldi. Lig formatı bile değişti hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 17 Eylül 2018; 18:20:51 >

• quote:

Q7 hakettiği tüm hakettiği kartları alıyor diyen biri hakem hakkında konuşuyor. Q7 hakettiği kartları alsa sizde sadece antremana çıkar.
    Caner hakemlerden yüz bulunca abarttı cezayı yedi. Caner sizde maça bile çıkamaz hakmeler düzgün yönetse. Son maçta bile kırmızısı var verilmedi.
    Atiba kırmızı yemedi sarı yedi çift sarıda kırmızı oldu. Penaltı pozisyonunda uyarıya rağmen çizgiye basarsan sarı yersin. Atibanın gördüğü kartları buraya koyalım istersen.Kırmızı bile 1-2 tanedir.
    Boş yapmayacaksın bunlar gerçekler
    Futbolda kanunsuzluklar 2011 de yapıldı zaten alışık olmalısın. Küme düşmeler olmasın diye yönetmelikler değişti.Ceza ertelemeleri bile geldi. Lig formatı bile değişti hemen

Alıntıları Göster
    gerçekleri sadece kendi perpektifinde yargılayıp karar veriyorsun.

iyi q7'yi melo ile kıyasla o zaman. ki yanında melek kalır.

bak ben objektif bakıyorum ve dedim ki almadığı cezalar var ama geçen yıl yapılan kural değiştirme hepsine bedeldir, kusura bakmayacaksın.

gs'li biri hakem hakkında konuşuyor. garip hem de çok garip.

ben konuşurken dediklerimi beğenmemiş olabilirsin doğru bulmuyor olabilirsin ama hiç birinde sana saygısızlık edecek bir ne kelime ne de cümle kullandım.
    boş yapma falan gibi saygı çervesinin dışında kullanılan laflar senin gibi asil bir takımın taraftarına yakışmıyor

• quote:

gerçekleri sadece kendi perpektifinde yargılayıp karar veriyorsun.

iyi q7'yi melo ile kıyasla o zaman. ki yanında melek kalır.

bak ben objektif bakıyorum ve dedim ki almadığı cezalar var ama geçen yıl yapılan kural değiştirme hepsine bedeldir, kusura bakmayacaksın.

gs'li biri hakem hakkında konuşuyor. garip hem de çok garip.

ben konuşurken dediklerimi beğenmemiş olabilirsin doğru bulmuyor olabilirsin ama hiç birinde sana saygısızlık edecek bir ne kelime ne de cümle kullandım.
    boş yapma falan gibi saygı çervesinin dışında kullanılan laflar senin gibi asil bir takımın taraftarına yakışmıyor

Alıntıları Göster
    Ya bir yürü git işine

Biz taraflıyız sen tarafsız hadi len

• quote:

Ya bir yürü git işine

Biz taraflıyız sen tarafsız hadi len

Alıntıları Göster
    ben tarafsız demiyorum ki, objektifim diyorum.

konunun başından beri yazılanları okuyun düşünüp öyle cevap verin diyorum. malesef dediğimi yapan olmadı. ezbere cevaplar geliyor.

hakem atamaları hakkında bir kişi bile hayır dediklerin yanlış delilim şu diyemedi. diyemez de çünkü hakikatler bunlar.

sürekli konuyu amacından çıkarmaya çalışıyorsun. maksadın ne? konumuz fikstür ve hakem atamaları. hee eğer başka konuları konuşmak istiyorsun yeni bir konu aç oraya gelelim istediğin şeyleri tartışalım. bak konu ne yusuf namoğlu. konun içeriği ne hakem ve fikstür. bunlar hakkında diyeceğin bir şey varsa konuş. yoksa konuyu bulandırma.

• quote:

ben tarafsız demiyorum ki, objektifim diyorum.

konunun başından beri yazılanları okuyun düşünüp öyle cevap verin diyorum. malesef dediğimi yapan olmadı. ezbere cevaplar geliyor.

hakem atamaları hakkında bir kişi bile hayır dediklerin yanlış delilim şu diyemedi. diyemez de çünkü hakikatler bunlar.

sürekli konuyu amacından çıkarmaya çalışıyorsun. maksadın ne? konumuz fikstür ve hakem atamaları. hee eğer başka konuları konuşmak istiyorsun yeni bir konu aç oraya gelelim istediğin şeyleri tartışalım. bak konu ne yusuf namoğlu. konun içeriği ne hakem ve fikstür. bunlar hakkında diyeceğin bir şey varsa konuş. yoksa konuyu bulandırma.

Alıntıları Göster
    ''tarafsız demiyorum ki ,objektifim diyorum'' ne demek
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&kelime=objektif%20olmak&cesit=1&guid=TDK.GTS.53367573981795.88189625

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Momoa -- 17 Eylül 2018; 18:43:17 >

• annoca kullanıcısına yanıt
    Sen kendi konunda saçmalamaya devam et. Yazdıklarım gerçekler. Aksinide ispat eden çıkmaz burada..

Fikstür içinde bizim itirazımız olması gerekirken maduriyet bulamadığın için madur rolü yapıyorsun. Boş yapıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Jason Momoa

''tarafsız demiyorum ki ,objektifim diyorum'' ne demek
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&kelime=objektif%20olmak&cesit=1&guid=TDK.GTS.53367573981795.88189625

Alıntıları Göster
    Beşiktaş taraftarıyım. olaylara bakışım objektif

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.