Şimdi Ara

yusuf namoğlu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
7.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Şu twitter'daki ergenleri okuyup okuyup yazmayın şuraya. 14 golmüş. O 14 golü tek tek say desek sayamazsınız.

Alıntıları Göster
    O kadar şey yazdım diğerlerine hiç bir şey diyemedin

14 golü pirrro verilerine göre söyledim. Çok merak ediyorsan araştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: annoca

O kadar şey yazdım diğerlerine hiç bir şey diyemedin

14 golü pirrro verilerine göre söyledim. Çok merak ediyorsan araştır.

Alıntıları Göster
    Ne cevap vereyim ki diğer yazdıklarına ? Kendi başkanın verdi işte onun cevabını da. "Fikstürü beraber yapıyoruz" dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Ne cevap vereyim ki diğer yazdıklarına ? Kendi başkanın verdi işte onun cevabını da. "Fikstürü beraber yapıyoruz" dedi

Alıntıları Göster
    bu cevabı trollüğüne verdiysen eyv ama ciddi ciddi cevabın buysa kimleri muhatap alıyorum diye kendime kızarım.

fikret başkan o cevabı fikstür çekimleri için vermedi yani a ile b takımı 1. hafta a ile c takımı 2. hafta oynansın diye değil. kuralar! çekilir, kurada 4. hafta a ile d takımını maçı vardır şu günde şu saatte oynansın diye kulüplerin ortak kararı alınır.

bilmediğin şeyleri araştır öğren öyle gel. benim zamanımı çalma artık.

heee bu arada muslera penaltı yaptırdı ama kart almadı nasıl oluyor bu iş. tabi unuttum musleranın sarısı vardı kart alsaydı diğer hafta cezalı duruma düşerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: annoca

bu cevabı trollüğüne verdiysen eyv ama ciddi ciddi cevabın buysa kimleri muhatap alıyorum diye kendime kızarım.

fikret başkan o cevabı fikstür çekimleri için vermedi yani a ile b takımı 1. hafta a ile c takımı 2. hafta oynansın diye değil. kuralar! çekilir, kurada 4. hafta a ile d takımını maçı vardır şu günde şu saatte oynansın diye kulüplerin ortak kararı alınır.

bilmediğin şeyleri araştır öğren öyle gel. benim zamanımı çalma artık.

heee bu arada muslera penaltı yaptırdı ama kart almadı nasıl oluyor bu iş. tabi unuttum musleranın sarısı vardı kart alsaydı diğer hafta cezalı duruma düşerdi.

Alıntıları Göster
    Kes kafa ütülemeyi. Mustafa Yumlu net kırmızı kartlık hareket yaptı sarı yedi, sonunda da gol attı. Madem TFF Galatasaray'ı kolluyor o zaman neden 2013 yılında başka teknik direktör yokmuş gibi Fatih Terim'e geldiler ?

• https://twitter.com/EKGedik/status/1043942280925720576

Beşiktaşın antalyadan yediği gol

gsnin akhisardan yediği gol

biri ofsayt, diğeri ofsayt değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annoca -- 24 Eylül 2018; 9:8:12 >
  • https://twitter.com/siyahvizor/status/1043980454490230784

fatih terimin ettiği küfür.

canere ceza verebilmek için kuralları değiştirip maç görüntüleri delil olarak kullanılabilir demişlerdi ardından canere cezayı verip kuralı tekrar değiştirmişlerdi.

bakalım fatih hoca ceza alacak mı?
  • Muslera'nın yeni değişen kurallara göre kart görmemesi gerekir zaten geceden beri kafa ütüleniyor boşu boşuna.

Yusuf tvye çıkıp söyledi kuralı.Topla oynama niyeti varsa ve bariz gol şansı yoksa sarı yok.Bariz gol şansı varsa sarı.Topla oynama niyeti yoksa kırmızı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchigatana

Muslera'nın yeni değişen kurallara göre kart görmemesi gerekir zaten geceden beri kafa ütüleniyor boşu boşuna.

Yusuf tvye çıkıp söyledi kuralı.Topla oynama niyeti varsa ve bariz gol şansı yoksa sarı yok.Bariz gol şansı varsa sarı.Topla oynama niyeti yoksa kırmızı.
    eyv.

ama bu kurallar niye takımdan takıma göre değişiyor. bizim antalyadan yediğimiz golde ofsayt yokken akhisar aynısını yapınca ofsayt diye iptal ediliyor?
  • Konuya çakmağı ateşliyorum ve daha fazla boş konuşamıyorlar.

• Gökhan Gönül'ün Umut'u indirmesini neden görmedi hakem?
    Golden önce net elle alınmayı neden görmedi ki çok net şekilde eldi göremedi?
    Lens'in yaptığı faule neden kırmızı çıkmadı?
    Yusuf Namoğlu hep Beşiktaş'a çalışıyor. Yazıklar olsun. Sizin gibi iki yüzlü taraftarlara da yazıklar olsun. Beşiktaş hep kollanıyor yeaaa. Beşiktaş'ı hep kolluyor. Hakemler Beşiktaş'ı itekliyor. Fikstürü bile Fikret Orman ayarlıyormuş.
  • Yaşal Kemal Uğurlu adına utanç verici bir yönetimdi maalesef. Sadece bunu söylüyorum.

• Var Bjk için var herhalde, Gs'li Yusuf'a bak sen, nasılda güzel ayarlamış her şeyi..
  • Ne Yusuf Namoğlu'ymuş be.

• https://twitter.com/EKGedik/status/1046193355980505088

https://twitter.com/EKGedik/status/1046147652902096898 love'un düşürülmesi

https://twitter.com/EKGedik/status/1046134291997093888

bunlar gibi bir iki pozisyon daha var da uğraşacak vaktim yok.

kaç haftadır mesaj atmıyordunuz biranda geldiniz hayıdır beyler

keşke ilk haftalarda verilmeyen penaltımızda rakibimize kart çıkmadığında o zamanlarda gelecek yüzünüz olsaydı.

• yusuf namoğlu rizespor-fenerbahçe maçında var sistemini kapattırdı, bunu da not düşelim.
  • Aaaa yeni aglama duvari yapmışsınız bro iyiymis güle gule kullanın eskisine göre cok daha büyük ve su emiciligi iyi diyorlar zaten lazımdı bu size eskisinde göz yaşları heo dışarı akıyordu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.