Şimdi Ara

yusuf namoğlu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
7.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: neverlate

Garip bir sey yok. Bir sürü macta oluyor bu. Faullerle kartlar dogru orantili olacak diye bir kural yok. Kirmizi karti faul yapmadan gördünüz mesela.

Örnek: Gecen haftaki Antalyaspor-Galatasaray maci.

Antalyaspor 15 faul
    Galatasaray 14 faul

Antalyaspor 1 sari kart
    Galatasaray 3 sari kart

Bu ufak hesaplara gireceginize takiminiza konsantre olun.
    10 faul 7 sarı 1 kırmızı
    bence anormal bir durum. demek istediğim her takım faul yaptığı kadar kart alacak değil, nerdeyse her faulümüze kart çıkmış. kırmızının sarısını faul yaparak aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Nereden biliyorsun şampiyonu ilan ettiğini? Önceden de sormuştum birinize, ermiş misin? Size çalınan beleş penaltıları, haksız puanları çıkar zaten dördüncü değil ondördüncü olacaktın. Talisca kendini aşmıştı geçen sene, cezasahası dışından penaltı alıyordu adam yere atlayıp.

Alıntıları Göster
    burak yılmaz ile karıştırdın galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: annoca

dostum yanlış anlama ama bunu nerden aldıysan seni kandırıyorlar. bak bakalım resimde top nerde.

gölgeler hesap edilirken oyuncu boyları gölge boyunu değiştirebilir ve vücudun büyük parçasının nerede olacağı da gölge boyutunu değiştirir.

kısacası attığın fotoğrafla küçük çocukları kandır.

Alıntıları Göster
    Resmi yayinci kurulus Beinsport'un top ayaktan cikarken görüntüyü durdurdugu kare. Sadece gölgesi degil, oyuncunun kendisi de ileride. Pozisyon ofsayt.

Bu cizgileri cekmek zor bir sey degil. Aslinda bunu yayinci kurulusun yapip kac santimle ofsayt olup olmadigini söylemesi lazim. Ama bunu yapmadilar. Dolayisiyla gereksiz yere spekülasyon oldu. Özellikle de "perspektif" kavramini bilmeyenler oyuncunun geriden ciktigini zannettiler.

• annoca kullanıcısına yanıt
    Vida kirmiziyi 2. saridan görmedi. Golü engelledigi icin direk kirmizi gördü.
  • quote:

Resmi yayinci kurulus Beinsport'un top ayaktan cikarken görüntüyü durdurdugu kare. Sadece gölgesi degil, oyuncunun kendisi de ileride. Pozisyon ofsayt.

Bu cizgileri cekmek zor bir sey degil. Aslinda bunu yayinci kurulusun yapip kac santimle ofsayt olup olmadigini söylemesi lazim. Ama bunu yapmadilar. Dolayisiyla gereksiz yere spekülasyon oldu. Özellikle de "perspektif" kavramini bilmeyenler oyuncunun geriden ciktigini zannettiler.

Alıntıları Göster
    topa bakarsan ayaktan çıktığı pozisyon değil ayaktan çıkmış hali.
    attığım linke tekrar bak istersen. ofsayt ile alakası o yok pozisyonun.
    yani o pozisyona ofsaytdiyen ofsaytın ne olduğunu bilmiyordur ya da hakemlik kariyerinde yükselmek istiyordur.

bana şu konya ile bizim maçın faul istatistiğini aldığın siteyi atar msın? kaçıncıya yazıyorum. hani şu faul yapma değilde faul yapılanı gösterdiği. merak ettim siteyi.

• quote:

sen bana konyayı 10 bizi 18 gösteren sitenin linkini atacaktın. onu bekliyorum senden. onu atabilir misin?

Alıntıları Göster
    Neredeyse bütün istatistik siteleri hangi takimin kac faul yaptigini gösteriyor. Transfermarkt, whoscored hatta Google'in kendisi...

Zaten sen de söylemissin Konya 18, BJK 10 faul yapmis. Sen nereden buldun?
  • quote:

Vida kirmiziyi 2. saridan görmedi. Golü engelledigi icin direk kirmizi gördü.
    Bu 10 faul oranina gore sari kart gordugu gercegini degistirmiyor. Kirmizi kart gordugu pozisyon faul oranina bile girmedi, istatislik okuyorsun ya ondan sey ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

topa bakarsan ayaktan çıktığı pozisyon değil ayaktan çıkmış hali.
    attığım linke tekrar bak istersen. ofsayt ile alakası o yok pozisyonun.
    yani o pozisyona ofsaytdiyen ofsaytın ne olduğunu bilmiyordur ya da hakemlik kariyerinde yükselmek istiyordur.

bana şu konya ile bizim maçın faul istatistiğini aldığın siteyi atar msın? kaçıncıya yazıyorum. hani şu faul yapma değilde faul yapılanı gösterdiği. merak ettim siteyi.

Alıntıları Göster
    Arkadasim yayinci kurulus top ayaktan cikarken ekrani durdurmus. Ona göre ofsayt. Yayincinin verdigi görüntü neyse ona göre analiz yapiliyor.Kendi kameramizi alip stada gelecek degiliz.

Daha iyisini yapabiliyorsan, daha dogru zamanda durdurabiliyorsan, buyur sen yap ve ofsayt olmadigini kanitla. 2 tane paralel cizgi cekeceksin, zor bir sey degil.

• Merhaba,

Bu konu hem kamoyunda hem burada çokça tartışıldı ve gerekli açıklamalar ilgili kişiler tarafından kamoyuna yapıldı ve tartışmaları devam ediyor. Burada ise konu birkaç üye arasında kısır döngüye girmiş durumda. Bu sebeple konuyu kitliyorum.

Bu konu hk. gelişmelere ana konudan devam edebilirisiniz.

İyi forumlar,
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.