Şimdi Ara

Yurtiçi Kargo Evden Alım Ücreti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
79.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, bi arkadaşa kargo göndermem gerekiyor karşıdan ödemeli olarak.
    fakat buraya yakın kargo şubesi olmadığından mecbur evden-eve teslim yapılcak kargo. adamları eve çağırcam yani.

merak ettiğim soru, yurtiçi ne kadar ücret alıyor bu olay için? kargo parasını zaten karşı taraf ödeyecek fakat, adam sırf eve geldiği için ne kadar ücret alacak benden bunu merak ediyorum yani. lütfen fiyatı bilen biri yazsın çok makbule geçer valla...

ayrıca yurtiçi dışında evden alım yapan başka şirketler var mı? önerdiğiniz falan?

teşekkürler.

• Çoğu Firma Alıyor Ben Ptt kargo ile Sözleşmeliyim aylık en az 50 kargo yada eve çağırdığımda en az 10 kargo gönderirsem ücret almıyor ama Limitten az gönderirsem kargo başı 3 TL istiyorlarmış daha hiç az göndermedim tam olarak bilmiyorum ama en uygunu PTT dir kargo firmaları arasında
  • Sahibinden.com'dan aldığım telefon için satıcı arkadaş kuryeyi iş yerine çağırıp kargoyu teslim etmiş. Kargo geldiğinde küçücük kutu için 18 lira ödemiştim.

Bence şöyle yap. Kutunun içine 10 lira at. Kuryenin evine gelmesi için eklenen ücreti sen karşılamış olursun, kargo masrafını da karşı taraf. Muhtemelen ona da 20 lira gibi bir faturq çıkar. Gönderdiğin 10 lira ile sadece kargosunu ödemiş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

Sahibinden.com'dan aldığım telefon için satıcı arkadaş kuryeyi iş yerine çağırıp kargoyu teslim etmiş. Kargo geldiğinde küçücük kutu için 18 lira ödemiştim.

Bence şöyle yap. Kutunun içine 10 lira at. Kuryenin evine gelmesi için eklenen ücreti sen karşılamış olursun, kargo masrafını da karşı taraf. Muhtemelen ona da 20 lira gibi bir faturq çıkar. Gönderdiğin 10 lira ile sadece kargosunu ödemiş olur.

dostum sorun zaten orda, adam sadece eve geldiği için 10 lira alması çok değil mi sence de?

ben 2-3 lira bişey sanıyordum. hadi olmadı max 5 olsun. zaten bu sadece kargo dışı ücret. bide kargo parasını ben ödesem 20 liraya gelecek demek ki. biraz kazık geldi fiyatlandırma, arabayla 15-20 dklık yol için bu kadar ücret kesiyorlar.

bizim buraya yakın bi tek ptt var. ordan göndersem daha iyi olacak sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

quote:

Sahibinden.com'dan aldığım telefon için satıcı arkadaş kuryeyi iş yerine çağırıp kargoyu teslim etmiş. Kargo geldiğinde küçücük kutu için 18 lira ödemiştim.

dostum sorun zaten orda, adam sadece eve geldiği için 10 lira alması çok değil mi sence de?

ben 2-3 lira bişey sanıyordum. hadi olmadı max 5 olsun. zaten bu sadece kargo dışı ücret. bide kargo parasını ben ödesem 20 liraya gelecek demek ki. biraz kazık geldi fiyatlandırma, arabayla 15-20 dklık yol için bu kadar ücret kesiyorlar.

Alıyorlar hocam valla ona göre yapın hesabınızı. Yurtiçi kargo çok pahallı ne yazık ki. İsterseniz göndermeden önce telefondan ulaşıp sorun fiyatı. En az 6-7 liradır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

quote:

Alıyorlar hocam valla ona göre yapın hesabınızı. Yurtiçi kargo çok pahallı ne yazık ki. İsterseniz göndermeden önce telefondan ulaşıp sorun fiyatı. En az 6-7 liradır.

10 lirayı ben yanlış yazmışım, 8 lira evden alım ücreti.

daha demin bi kargom geldi, görevli adama sormuştum. ama benim gibi fakir adama yine de çok bu para

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.