Şimdi Ara

150 mg selectra çaktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• reçeteli mi bu ilaç özgüven problemini falan aşıyor diye okudum
  • Ben zamanında bi 200 başka bi günde 450 çakmıştım sonra bana çakıldı
  • bana da doktor cipralex verdi daha almadım :'/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nasılsın şuan
  • amaç ne ? o ilaç 25 mg ile başlanır. 150 ye ancak 2 3 ayda cikarsin.

• Bu nasıl tabir olum ilaçları kimler kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

amaç ne ? o ilaç 25 mg ile başlanır. 150 ye ancak 2 3 ayda cikarsin.
    1 hafta 25 kullandım sonra 50 sonra 100 şuan 100 kullanıyorum denemek için 100 + 50 lik tablet yutmuştum

• Kafana gore ilac dozu arttirirsan ebeninkini tersten gorursun. Tamam Lustral/Selectra muadili ilaclar max doz 200mg'dir da. Beyin kimyasina etki eden ilaclar bunlar oglum, dikkat et.

• Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    sonları benim gibi olacak. o beyin kimyası kaydı duygu durum bozuklukları olusuyor doktorun tek önerdigi baska ilacları dayamak oldu. bu kısır döngüye girince ya beynin iyileşmesi için sürece göğüs gerecek ya da ömür boyu ilaç kullanacak. 12 yılda beynimin aldıgı hasar bir kenara 8 aydır ilaç almıyorum asla eskisi gibi olamıyorum. ders olsun

• E peki ne yapmak lazim dostum? Ilacla duzelen, ilaclari doktor kontrolunde birakan insanlar var. Bende 3.5 yildir kullaniyorum. Karisik Anksiyete ve Depresif bozukluk hastasiyim. Terapi alamiyoruz malum fiyatlar ucmus durumda, tek çare ilaç kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Kafana gore ilac dozu arttirirsan ebeninkini tersten gorursun. Tamam Lustral/Selectra muadili ilaclar max doz 200mg'dir da. Beyin kimyasina etki eden ilaclar bunlar oglum, dikkat et.
    Titreme aritmi halüsinasyon terleme kusma hariç bişi olmadı.1 gün sonra hepsi geçti zaten
  • ben 50 ile baslamısdım buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

ben 50 ile baslamısdım buna
    Şuan ne kadar kullanıyorsun

• valla benim de senin gibiydi ilk 5 gun 25 sonra 10gun 50 15. Gunden sonra 100 dedi ben 2 kere 200 attim bi halt olmadi ya ilac kaliteli oldugu icin yan etki gostermiyor ya da benim vucut alismis artik fis geliyor bu dozlar .d

Bu arada selectra cidden ise yaradi mi yaramadi mi emin degilim ama sanki daha rahatladim gibi kaygilarim ve takintilarim azaldi kotu dusuncelerim de buyuk oranda yok oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.