Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, WD ile başlayan takip kodunu hangi siteden sorguluyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dejavu kullanıcısına yanıt
    hocam cevabınız için en azından teşekkürler ya atarladndım biranda sanki 4-5 -8 -10 kişini chat sayfası gibi geldi bir anda :) kimseyi yargılaıyorum zaten bu banada düşmez

ama mesela ben hergün girip enteresan ilgimizi çekecek ucuz şeyler bakıyorum bulsam paylaşacağım siteyle içli dışla arkadaşlarımız da bunu yapabilirler ;)

ve ürün gelmeden yorumlamak yerine benim gibi ürün gelince elimize alıp fotosunu çekip yorum atmaımz daha az mesaj kalabalıklığı yapar ;)

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

Tişört m aldım 1.83 boya 73 kiloyum tam oldu gibi bir şey

Saat görüntü kalitesi 10/10 içindeki mekanizmalar çalışmıyor

Kılıf da gayet sağlam dandik değil

D.n: Ayakkabılar ordan değil he sormayın şimdiden söyliyim :D

bayram nedeniyle sanırım 15 günde geldi bayram olmasaydı 13 falan olcaktı

Hocam saatin gün göstergesi de mi çalışmıyor ? Zahmet olacak ama saati ayarladığınız kordonu tersine çevirebilir misiniz ? Ya da iki kademeli olabilir mi gün kısmı ?

Birde toplam kaç günde geldi saat ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 1 Ağustos 2014; 16:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Crosby

quote:

Orijinalden alıntı: theturx

chargeback yapacaksın başka bi şansın yok gibi. onda da zamanın geçmiş olabilir ama bilemiyorum.

chargeback nedir bilmiyorum

satıcıya direk email üzerinden mail atsam olur mu ?

satıcıya direk mail at. ya da contact the seller seçeneği olması lazım

satıcı takip numarasını verir takip no veremezse para iadesi iste

benimde böyle bir olayın olmuştu adam tekrar gönderimi takipli yapmış ama bambaşka bir adrese gitmiş. aradan 50 gün geçmesine rağmen iade yaptı satıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Arkadaşlar, WD ile başlayan takip kodunu hangi siteden sorguluyoruz?

http://www.wedoexpress.com/index.php?mod=trackInquiry&act=index
  • faustil F kullanıcısına yanıt
    Hocam, saat karmaşasından yarım saattir mesajınızı arıyordum.

Komik gelebilir ama bunların göz sağlığı açısından zararı var mıdır (Sözde tasarruflular için zararlı filan diyorlardı ya).

Bir de dimmer ile kullanabilir miyiz bunları?

(Salonda-Mutfakta sözde tasarruflu 58-60W osram/GE devasa ampul kullanan biri olarak soruyorum).

Bütçe elverse 250W eski model halojenleri dayayacağım da geçti o günler...)

• Biraz konu dışı olacak ama;

Neden Yurtdışı diye soranlar için;

http://www.miniinthebox.com/tr/renkli-led-isik-luminous-ile-usb-kablolu-gaming-mouse-2400-dpi-6d_p1269163.html

http://www.vatanbilgisayar.com/fm-g3260k-gaming-mouse-mouse-pad.html

Kararı siz verin. 1$ daha vererek mouse ped de alabiliyoruz.

• fotoğraf akşam eve gidince atarım hocam 15 günde geldi takvim çalışıyor çalışmayan sadece içindeki kronometre mi ne o çalışmıyor saat gayet güzel yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

İlk alışverişimde 10 ürün sipariş ettim bugün 3 tanesi geldi ptt kapıma kadar getirdi kargo gibi satıcılar farklı kişilerdi hepsine hediye paketi yazın dedim yazmışlar sağolsunlar tablete kılıf aldım armani saat ve abercrombie tişört aldım kaliteler mükemmel beyler birazdan fotoğraf çekip atıcam şu an müsait değilim

Bu arada ürünler elime 15 günde ulaştı

Kardesim acilan paketler varmiydi?

• Arkadaşlar bi wayfarer arıyoorum. Matte black yazılılardan fakat burdaki arkadaşlarında aldığı yer olan sunglasses world 32-35 dolar daha düşük fiyatı kaliteli bir ürün alan varsa bende almak isterim?
  • Bi 15dolar civarina alinan gozlukler sahte degilmi beyler.. neyine guvenip takicazki bunlari.. goze komple zarar veriyor bildigim kadariyla..yoksa orjinalmi bu urunler..

• quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

Bi 15dolar civarina alinan gozlukler sahte degilmi beyler.. neyine guvenip takicazki bunlari.. goze komple zarar veriyor bildigim kadariyla..yoksa orjinalmi bu urunler..

al orjinali para gözünden daha mı kıymetli ?
  • enginbeyist E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hepsi sapa sağlam
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Ben bundan aldım. Nilkin kalitesi iyi dediler. Uygun fiyatlı olunca aldım.
    http://www.aliexpress.com/item/New-Nillkin-Fresh-Leather-Skin-Flip-Case-Cover-For-LG-G2-D802/1893849866.html

ben ondan kullanıyorum kalitesi süper. tr fiyatı 50tl bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Şaka mısınız arkadaşım? Amazon'da çakma ürün olmaz amazon aliexpress gibi bit pazarı yeri değildir! Amazondan ürün al hiçbir sorun olmamasına rağmen iade etmek istiyorum de o durumda bile iade alırlar. Öyle bir firma amazon.

http://www.amazon.com/gp/product/B000FBO0DM/?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&linkCode=ur2&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER&linkId=J7BL6FUQKC6YMOC

Bu linkteki ürünleri amazon satmıyor mesela ray-ban satıyor. Amazon'da satılan tüm ürünler firmalar tarafından satılır, ve hepsi orjinaldir. Ancak bir üründe yazan " Available from these sellers." linkine tıklarsanız firmaların değil de, normal satıcıların ürünlerine bakıyor olursunuz. O normal satıcılar da sahte ürün gönderir mi göndermez mi bilemem artık.

dostum önce doğru düzgün hitap etmesini öğren. Ne bu şaka mısın lafları falan. Sizin gibiler yüzünden bu tür yararlı konularda kavga tartışma çıkıyor ve konu kapanıyor. Herşeyi çok iyi biliyorsanız ne işiniz var bu forumda.

• David Crosby kullanıcısına yanıt
    tekrar yollamasını seçmekle büyük hata yapmışsınız. çinliler kırık veya yanlış üründen sonra bunu hep sorar ve nadiren gelir diğer ürün. bu süre zarfında dispute zamanınız da dolmuş olur. zamanında ben de öyle bir hata yapmıştım... 40 gün dolmadıysa paypal üzerinden dispute açın hatta claim e çevirin. sanırım 40 gün idi limit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 1 Ağustos 2014; 19:01:19 >
  • y.e.c. kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/gp/product/B003JFUVFC/?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&linkCode=ur2&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER&linkId=SYW3ACSGWIGBVKU7

Amazondan 100 dolar(kargo dahil)e wayfarer raiban gözlük alabilirsin. Gözlük alacaksanız kaliteli almak lazım 20 sene kullanırsınız.Göz sağlığı söz konusu. Uzun süre kullanacağınız mala o kadar para vermek normal
  • haklısınız elbette 4 dolarada bulmustum bu mouse

yarın vatan fıyatına bakın bırde %25 ındırım var sozde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

Bi 15dolar civarina alinan gozlukler sahte degilmi beyler.. neyine guvenip takicazki bunlari.. goze komple zarar veriyor bildigim kadariyla..yoksa orjinalmi bu urunler..

al orjinali para gözünden daha mı kıymetli ?

Üstat iyi güzel orijinalleri önermekte haklısınız da Ray-Ban gözlüklerden ar-ge masraflarını, reklam giderlerini, marka değerini, garanti/değişim güvence ücretlerini çıkartınca zaten gözlüğün edeceği fiyat Türk Lirası'yla 100 TL'yi bulmaz. Bulamaz. Ürünün yurt dışı fiyatı zaten 80$ civarında Amazon'un kar payıyla birlikte. 30-40$'a aldığınız gözlükler eğer parasını hak ediyorsa orijinallerinden malzeme açısından farklı değildir. Zaten gözünüze zarar verecek bir camı optikçi rahatlıkla fark edebilir, hatta takarken siz de fark edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRojka -- 1 Ağustos 2014; 21:57:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

hocam cevabınız için en azından teşekkürler ya atarladndım biranda sanki 4-5 -8 -10 kişini chat sayfası gibi geldi bir anda :) kimseyi yargılaıyorum zaten bu banada düşmez

ama mesela ben hergün girip enteresan ilgimizi çekecek ucuz şeyler bakıyorum bulsam paylaşacağım siteyle içli dışla arkadaşlarımız da bunu yapabilirler ;)

ve ürün gelmeden yorumlamak yerine benim gibi ürün gelince elimize alıp fotosunu çekip yorum atmaımz daha az mesaj kalabalıklığı yapar ;)

teşekkürler

Haklısın hocam kargo süresi uzayınca milletin çenesi açılıyor yapcak bir şey yok

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.