Şimdi Ara

Yurtdışı Çıkış Harcı-50 TL(Zamsız alabilme) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
15.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ödemeyi nasıl yapıyoruz bir türlü bulamadım , uygulamadan , biri yazarsa sevinirim , uçuşum var 2 gun sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Usluba gel. Ülkenin durumunu özetleyen bir diyalog olsun şizinkisi.

Neyse pulun sistemi var. Dün kaçtane pul aldiysak okadar pul hakki kimlik numaramiza tanimlanmişti ve ivd.gov. dan sorgulayabiliyorduk (hala öyle). Mesela ben sistemden sorgulayinca 4 tane hakkim olduğunu görebiliyorum. Arkadaşin bahsettiği sistem o.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yurt dışına çıkarken neden Toki'ye para veriyoruz ? Ben Toki evinde bile kalmıyorum çok garip bir olay.

• Marrusia kullanıcısına yanıt

ne demek hocam, hepimiz bir yerlerden kısmaya devam maalesef:(!

• Arkadaşlar, sistemden silinme diye bir şey yok. Ne ödediysek hepsi interaktif vergi dairesine yansıyor ve pasaport polisi de buradan görebiliyor TC girdiginde. Bu nedenle dün kac tane aldıysanız hepsi orada mevcut. Siz cıkıs yaptıkca bir bir düşüyor pasaport polisi düşüm yapıyor eş zamanlı.

Yurtdışı Çıkış Harcı-50 TL(Zamsız alabilme)
  • horozigo34 H kullanıcısına yanıt

Benim aldıklarım da görünüyor sorguladığımda

• 50 lira olan yer var mı şu an

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt

Nickine bak önce bana üslup öğretene bak haha ezme

• ehiamico kullanıcısına yanıt

boş adamların ortak özelliklerinden biri , söyleyecek sözü olmayınca nick vb. şeylerden yürümek. Tebrikler, yüksek nick üzerinden espri zekana sığınarak sevdiğin türden bir paylaşım yapmak isterim.

ahaha çok komik değil mi ? ehiamico , tam senlik araç haaa ( Yallah blok)

Yurtdışı Çıkış Harcı-50 TL(Zamsız alabilme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebelehubele -- 19 Mart 2022; 17:51:27 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun yazdıktan sonra bardak tokusturma emojisi koyan hocam, Allah senden de razı olsun, sana da şerefeYurtdışı Çıkış Harcı-50 TL(Zamsız alabilme) 

Konuyu geç gördüm, alamadim. Size hayırlı olsun.

• Alvimopan1 kullanıcısına yanıt
    +1

• Daha öncesinde aradaki farkı alıyorlardı bilginiz olsun.

• Herhalde sadece bende aktarım hatası vermiştir. Şansıma tüküreyim Yurtdışı Çıkış Harcı-50 TL(Zamsız alabilme)

• Biraz önce geçtim kontrolden. Sistemde görünmediğini söyledi harç pullarının. Gib sorgulamadan açtım gösterdim. Baktı baktı çözemedi en sonunda geçirdi:) şimdilik sistemden de düşmedi harç pulu insiyatif kullanıp mı geçirdi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smhylmz -- 20 Mart 2022; 9:34:58 >
  • Smhylmz kullanıcısına yanıt

Yurtdışı çıkış pulu harcı kontrolü, ülkemiz dışında uluslarası bürokraside yeri olmayan, tamamen TC nin sallaması (devletin vatandaştan çalması) olduğundan kontrolü de tamamen inisiyatife dayalı birşey, o yüzden geçiriyor :)

• Yurtdışına çıktık da 100 lira eksik ödemesi kaldı. Onun hesabını yapan kişi çıkmasın zaten aç aç gezer gelir. Paranız varsa gidin bu saatten sonra.

• Bundan sonra önce size soralım, siz izin verirseniz sıcak fırsat konusu açalım.

Herkesin neye ihtiyacı olup olmadığına siz karar verin.

• bir ülkenin vatandaşları yurtdışına çıkmasında uygulanan vergiler seyahat özgürlüğüne aykırıdır turistlerden girenden çıkandan yabancı ülkeden cifte vatandaşlardan alamıyorsan almayacaksın bu bir soygun düzenidir

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.