Şimdi Ara

Yurtdışı Çıkış Harcı-50 TL(Zamsız alabilme) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
15.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devleti kandıramazsınız sayın romalılar, bunun yerine daha zahmetsiz çözümler var, seçim zamanı gibi...

• Ben hep 20 tllik çıktığım için sıkıntı yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yurtdisina çıkıyorsun diye vergi mi vermek? hala anlamıyorum bu mantığı ayni mantığı yıllarca elektrikteki TRT payı içinde anlamamıştım,ondan önce 1999 depreminden sonra geçici getirilen ama sonra hayatımızın her anında gordugumuz özel tüketim vergisi ...
    Bizim yetkililer her yeri istanbul İzmit Ankara sanıyorlar galiba doğuya gidin belli bir saat sonra araç bulmasının arac mecburi yoksa o adamın hastane yada acil işi oldu mu başka yolu yok ! Ama işte araç yok verginin vergisi düşünün araç üreten mühendislik emek gayret harcayan ülkeden siz bir emek vermeden vergi sayesinde daha çok kazanıyorsunuz sonra fabrikaya ne gerek var .hani paralar da yerinde harcansa gam yemem yolcu garantili boş hava alanları hasta garantili hastaneler ...koca bir kara mizah örneği canım ülkem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sismancocuk S kullanıcısına yanıt

Sevgili kardeşim, yılın en kıymetli yorumu diye bir ödül olsa sana takdim ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christhof -- 19 Mart 2022; 1:30:14 >
  • Sismancocuk S kullanıcısına yanıt
    Ülkede bürokrasi çok var halen. Çoğu insanı ne uğraşacağız be diye kaçıran. Yıllardır ülkede yatırım yapan büyük firmalar rüşvet için kılıf ayarlamak zorunda kaldı. Adamlar bunu muhasebeleştirilmesi zor tabiki. Siemens Mercedes ABD li onlarca şirket kaç kez haber oldu.

F16 paşa vardı bu ülkede neden bahsediyorsun.

Ha bu hükümet çok mu iyi. Tabii ki hayır. Hatta baş suçlu bile denilebilir. Fakat her şey de hükümet gidince düzelmeyecek.

Ülkede herkes devletin kendilerine bakmasını istiyor. Fakat devlet sadece vergi gelirleri ile ayakta duruyor.

Bir türlü karar veremedik. Komünizm mi istiyoruz, kapitalizm mi?

Hatta hiç bir siyasi parti en azından iktidar şansı olanların ülkeyi düzeltme gibi bir gayesi yok. Tek dertleri para musluğu başında oturup daha fazla pay alabilmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurt dışına çıkmak imkansız hale dönüştüğünden bu kurda yurt dışına çıkış harcı 1000₺ bile olsa önemseyemeceğim

• Redshift kullanıcısına yanıt

Artık her şeyde benzer düşünüyor insanlar. Bütünsel boşvermişlik.

Anayasasında seyahat özgürlüğünü garanti eden bir ülkede bunun uygunlanması zaten yasadışı da, kime ne anlatacaksın.

• 1 saat icinde editleyecegim.Son dakikaya kadar Gecme umudum var :)

• Çıkarken bi 10 papel sakal da bize at diyor Babuş

• Epasaporttan gecin ne zaman aldin vs diyor bilmiyorum vs diyin gorev basarili

• Sorarsa vergi dairesinden aldim diyin geciyorsunuz 2 kisi gectik

Saw havalimani bu arada.2 turlude gectim hem e hem diger bir sikinti yok.Sistemden silmisler bu arada pullari dekontunuzun olmasi lazim cok alanlar patlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Mart 2022; 9:20:33 >
  • Bi tesekkuru borc bilirim hocam Konu acmasan haberim olmazdi tam ise gitmek icin uyandim senin bildirimin geldi aninda pcyi actim :)
    Allah razi olsun hocam 🍻
    2 kisi 200 lira cepte kaldi.

• Marrusia kullanıcısına yanıt

Epasaport derken?

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt

azınlıklara ayrıcalık sunulan bir ülkeyiz

Pulun sistemi falan yok ziya, sallayıp yalan yanlış bilgi verme insanlara. Kod yok numara yok pulda. Polis tanıdık olsa seni pulsuz bile geçirir istese. Bi yere okutmuyo sistem yok.

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    Arkadas cahil galiba....
    Yorumu size birakiyorum pul diyor internetten alinanlarda pulun falan oldugunu zannediyor...
    Harc pulu sorgulamadan bakabilirsiniz bizimkine gorunmuyor dedi yalan soyleyecek halim yok.Yalansa polisin yalani olani aktardim.
    Yurtdışı Çıkış Harcı-50 TL(Zamsız alabilme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Mart 2022; 9:56:46 >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Yeni alinan pasaportlarin hepsi e pasaport hocam

• 2 sene önce tt prime kuponu ile 50 lirayken 6-7 tane pul almıştım.

Pulları sistemden silmişler diyorsun. Ben de pulun sistemi yok diyorum. Ne yazdığından haberin yok daha insanlara yanlış bilgi verme allahın cahili.

• ehiamico kullanıcısına yanıt

konu bağımsız, ne pis bir üslubun var. Vıcık vıcık. Adam düzgün yazmış , cevaplara bak.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.