Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (862. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kredi kartı itirazı için telefon vb. şeyler kabul edilmiyor. ya dilekçe ya da bankanın formu vardır bu işler için onu doldurmanız şart.
  • 1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    05/05/2014 20:45:40
    2.
    DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İSTANBUL(AVR) BAYRAMPAŞA PDM
    06/05/2014 13:36:43
    3.
    YENi CiHETE KAYIT(new to distribution area register) C(202229),S(106),06/05/2014 - İSTANBUL(AVR) BAYRAMPAŞA PDM
    07/05/2014 08:24:27

yeni cihete kayıt nedir yav
  • OzzmynnTR kullanıcısına yanıt
    Heyecanla bekliyoruz. Bende 23" monitörü satar bunu alırım görüntü güzelse...
  • 20 gun once aliexpress uzerinden Cin'den ayakkabi siparis ettim.Aldigim urun tahminen ne zaman elime ulasir ? Tesekkurler
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordinalfasulye

quote:

Orijinalden alıntı: OzzmynnTR

henüz perdem olmadığı için sarı duvarda denedim
    ilk izlenimlerim
    görüntü pikselleşiyor 5-6 metre den izlemek daha iyi gibi
    renkler güzel dediğim gibi sarı duvarda izlememe rağmen renkler iyiydi
    sesi deneyemedim direk usb üzerinden açtım hiç sorunsuz takılmadan açtı tamamen kurduğumda hdmi ile seside denerim zaten yarın perdem de hazır olur muhtemelen daha net bilgiler verebilirim

hocam sayende en yakın zamanda bende alcam, projeksiyonları hep pahalı zannederdim, bunlar süper fiyata, işimi de fazlasıyla görür.

perde sesi flan tam yapip bir bakalim asil o zmn belli olacak nasil oldugu ama dedigin gibi bu fiyata 1080p projeksiyon cok iyi kaliteside memnun ederse kacirilmamali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler spor salonunda giymek için ayakkabı önerisi olan var mı? Daha önce alan varsa öneri alabilirim.
  • Beyler benim siparişe Aliexpress'te Fund Processing yazmışlar dispute vs açamıyorum sipariş kapanmış refund isteğini nerden ileceğim, contact us dan giriyorum EVA çıkıp duruyor, muhattap bulamadım. Ya da onlar kendileri mi refund yapacak ?
  • Satıcı bana mesaj atmış ne diyor.

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

• siparişi vereli 15 gün oldum verilen kargo ile bi bilgi ulaşamayinca,dispute açmıştım verilen kargo takip numarası yok diye.Satıcı cevap vermedi Fund Processing diyor geri mi ödeme olacak ?
  • merhaba size bir şey danışacağım ben alttaki ürünleri almak istiyorum

toplam 170.00 USD = 122.077 EURO ediyor ama toplamı yani 3 farklı satıcı hiçbiri 75 euro geçmiyor
    gümrüke takılma yada vergi çıkması mümkünmüdür?
    birde kargo için economy hipping yada ek 2 usd standart shipping yazıyor .
    ben hangisini seçmeliyim birinde 2 usd kargo ile standart shipping yazıyor 2 usd alırken ödüyoruz ben bunu seçersem kargo eve geldiğinde başka ücret ödermiyim? teşekkürler

1. satıcı=bu adet 64 USD

http://www.ebay.com/itm/Sony-MDR-XB60EX-Extra-Bass-Sealed-in-ear-receiver-Headphone-Silver-Japan-/121334037378?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c40127b82

2. Satıcı= bu adet 55 USD

http://www.ebay.com/itm/SONY-64GB-Micro-SDXC-Class-10-UHS-1-UHS-I-TF-Card-64G-with-SD-adapter-/121305446818?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item1c3e5e39a2

3. Satıcı = bu 1 adet 18 usd

http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-MHL-HDMI-HDTV-Cable-adapter-w-remote-control-Sony-Xperia-Z1-L39h-EX-/190909531821?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cables_Adapters&hash=item2c731846ad

bu 3 adet 11 usd=33 usd

www.ebay.com/itm/Waterproof-Case-Pouch-for-Sony-Xperia-Z-L36h-Transparent-EX-/200899663696?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item2ec68d9750#payCntId

• Klasik bir cevap hocam. '' Siparişi için çok teşekkürler. Sipariş mümkün olduğunca hızlı gönderilecek. Eğer sıkıntı olursa bizimle iletişime geç. Saygılarımızla.''
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtsd

Satıcı bana mesaj atmış ne diyor.

Sevgili dostum,

Sipariş verdiğin için çok teşekkürle. Ürünün olabildiğince kısa sürede eline ulaşacak.

Bir sorunun, problemin varsa eğer, Dispute, 1-2-3 yildizli feedback ten önce lütfen bizimle irtibata geç, sana hizli bir şekilde çözüm sunacağız.

Saygılarimla

•  Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

Sipariş geri mi ödenecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

merhaba size bir şey danışacağım ben alttaki ürünleri almak istiyorum

toplam 170.00 USD = 122.077 EURO ediyor ama toplamı yani 3 farklı satıcı hiçbiri 75 euro geçmiyor
    gümrüke takılma yada vergi çıkması mümkünmüdür?
    birde kargo için economy hipping yada ek 2 usd standart shipping yazıyor .
    ben hangisini seçmeliyim birinde 2 usd kargo ile standart shipping yazıyor 2 usd alırken ödüyoruz ben bunu seçersem kargo eve geldiğinde başka ücret ödermiyim? teşekkürler

1. satıcı=bu adet 64 USD

http://www.ebay.com/itm/Sony-MDR-XB60EX-Extra-Bass-Sealed-in-ear-receiver-Headphone-Silver-Japan-/121334037378?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c40127b82

2. Satıcı= bu adet 55 USD

http://www.ebay.com/itm/SONY-64GB-Micro-SDXC-Class-10-UHS-1-UHS-I-TF-Card-64G-with-SD-adapter-/121305446818?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item1c3e5e39a2

3. Satıcı = bu 1 adet 18 usd

http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-MHL-HDMI-HDTV-Cable-adapter-w-remote-control-Sony-Xperia-Z1-L39h-EX-/190909531821?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cables_Adapters&hash=item2c731846ad

bu 3 adet 11 usd=33 usd

www.ebay.com/itm/Waterproof-Case-Pouch-for-Sony-Xperia-Z-L36h-Transparent-EX-/200899663696?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item2ec68d9750#payCntId

Verdiğin siparişlerin hepsi birlikte gelmeyeceği için sıkıntı olmayacaktır. Ama gümrükçü ard arda aynı adrese sipariş gelmesinden kıllanıp kıllık yapabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cehili C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • konuyla alakasız olucak belki ama birşey sormak istiyorum. Mesela 2 dolara bir ürün alıcam bedava kargo seçeneği var ama kötü niyetli insanlar çıkıp karsı ödemeli yollayabiliyor mu adreste para talep etme durumu var mı?
    Yanlış anlaşılmasın bilmediğim için soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunay92

konuyla alakasız olucak belki ama birşey sormak istiyorum. Mesela 2 dolara bir ürün alıcam bedava kargo seçeneği var ama kötü niyetli insanlar çıkıp karsı ödemeli yollayabiliyor mu adreste para talep etme durumu var mı?
    Yanlış anlaşılmasın bilmediğim için soruyorum

bildiğim kadarıyla yok hocam, yurt içi olmadığı için yurt içinde olsa dahi kargo biraz daha pahalıya geliyor öyle.
  • sunay92 S kullanıcısına yanıt
    yok hocam öyle bir şey :)
  • 1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    05/05/2014 20:45:40
    2.
    DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İSTANBUL(AVR) BAYRAMPAŞA PDM
    06/05/2014 13:36:43
    3.
    YENi CiHETE KAYIT(new to distribution area register) C(202229),S(106),06/05/2014 - İSTANBUL(AVR) BAYRAMPAŞA PDM
    07/05/2014 08:24:27

yeni cihete kayıt nedir şimdi, beni arayıp bulamadılar falan mı, yoksa daha dağıtıma çıkmadı mı, çıktı da geri döndüyse gidip alayım eğer öyleyse
  • Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    gönderi bir şekilde postanede kaldıysa, ertesi gün tekrardan gönderime çıkacağını belirten ibare istiyorsanız Bayrampaşa PDM ye gidip alabilirsiniz ancak erken gidinki kuryeler dağıtıma çıkmamış olsun.
  • 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.