Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (863. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: treek

gönderi bir şekilde postanede kaldıysa, ertesi gün tekrardan gönderime çıkacağını belirten ibare istiyorsanız Bayrampaşa PDM ye gidip alabilirsiniz ancak erken gidinki kuryeler dağıtıma çıkmamış olsun.

çok sağol cevap için, fakat bayrampaşaya niye gitmiş ki benim adresim istanbul fatih anlam veremedim

bir de bu sabah 8 de yeni cihete eklenmiş, yani bugün mü gönderime çıkamamış yoksa dün mü, kapıma kağıt falan da bırakılmadı hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 7 Mayıs 2014; 21:42:47 >
  • Merhabalar amazondan şu ürünü almak istiyorum ama Türkiye'ye gönderimi var mı ve kargo masrafı nedir tecrübesi olan bi arkadaş varsa mesajımı cevaplarsa çok sevinirim teşekkür ediyorum.. http://www.amazon.com/Invicta-0394-Russian-Collection-Polyurethane/dp/B004450O3A/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=AMG6Z3FUPD0KH

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    hocam yeni cihete kayıt yazdıktan sonra o gün mutlaka geliyor kargon benım hep oyle oluyor bayrampasadayım bende.
    ayın 6 sında 13 de çıkmış dağıtıma muhtemelen yetişmedi o yüzden getiremediler ya da hiç çıkmadılar, arkdaşında dediği gibi yarın teslim edilecektir muhtemelen
  • safahat01 S kullanıcısına yanıt
    sizinde gördüğünüz gibi

List Price: $595.00
    Price: $79.99 & FREE Shipping
    You Save: $515.01 (87%)

FREE Shiping diyor kargo üceti yoktur yanlız 595 dolardan 79.99 dolara nasıl inmiş onu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant_34

hocam yeni cihete kayıt yazdıktan sonra o gün mutlaka geliyor kargon benım hep oyle oluyor bayrampasadayım bende.

çok teşekkürler, fakat dikkat ederseniz bunu bugün 8 de yazmışlar, ama bugün evde değildim ve akşam geldiğimde bir not bulmadım kapıda

bu arada aliexpress ve amazondan alışverişlerde adresi i ç ğ vs. olmadan girebiliyoruz problem olmuyor mu ? ebay de i, ç, ğ yi yazmıştım sıkıntı olmamıştı adres çıktıda bozuk çıkmamıştır değilmi
    yok sorun olmaz merak etmeyin zaten satıcı direk olarak adresin çıktısını alıyor kendi elinde yazmıyor, yeni cihete eklendi denmesi birazda bugün şubede beklediğini söylemek adını yazılmış oluyor, takip kodunuz var çok sıkışırsanız şubeden teslim alırsınız boşuna kendinizi telaşlandırmayın :)
  • quote:

sizinde gördüğünüz gibi

List Price: $595.00
    Price: $79.99 & FREE Shipping
    You Save: $515.01 (87%)

FREE Shiping diyor kargo üceti yoktur yanlız 595 dolardan 79.99 dolara nasıl inmiş onu anlamadım.

Teşekkürler hocam ama estimated shipping and handing 44.99 $ diyor ve toplam maliyet 124.98 $ doğru mudur sizce de?

• safahat01 S kullanıcısına yanıt
    şuan ödeme sayfasına geldim fiyat $79,99 ve free shipping
  • quote:

yok sorun olmaz merak etmeyin zaten satıcı direk olarak adresin çıktısını alıyor kendi elinde yazmıyor, yeni cihete eklendi denmesi birazda bugün şubede beklediğini söylemek adını yazılmış oluyor, takip kodunuz var çok sıkışırsanız şubeden teslim alırsınız boşuna kendinizi telaşlandırmayın :)

eyvallah kardeş çok teşekkürler
  • quote:

şuan ödeme sayfasına geldim fiyat $79,99 ve free shipping

Çok sağol hocam teşekkürler..

• Aliexpress den gelen urunlerin gumruk 75 euro dan az yada cok oldugunu nerden anliyor.Gelen urunlerin icinde fis falanda yok.Bu konu onemli kesin bisey bilen varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb kargo olarak economy (ptt) mi seçmeli yoksa standart ups falanmı ups seçersek türkiyeye gelince ek ücret çıkarırlarmı?
  • Herkese merhabalar aliexpressten ilk defa alışveriş yaptım da o yüzden tam bilmiyorum sizlere sormak istiyorum. Aldığım ürün kargoya verildi şuan için takip edemiyorum 5 güne kadar takip edersin diyorlar. Sormak istediğim şu ürün 39 gün içinde tarafıma ulaşacak süre o şekilde gösteriyor ama bu süre içerisinde ürün tarafıma ulaşmazsa ne olacak ben satıcıyla iletişim kurmadan birşey yapabilir miyim? Malum herkesin ingilizcesi iyi değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunay92

Herkese merhabalar aliexpressten ilk defa alışveriş yaptım da o yüzden tam bilmiyorum sizlere sormak istiyorum. Aldığım ürün kargoya verildi şuan için takip edemiyorum 5 güne kadar takip edersin diyorlar. Sormak istediğim şu ürün 39 gün içinde tarafıma ulaşacak süre o şekilde gösteriyor ama bu süre içerisinde ürün tarafıma ulaşmazsa ne olacak ben satıcıyla iletişim kurmadan birşey yapabilir miyim? Malum herkesin ingilizcesi iyi değil :)

benimki 1.5 hafta çıkmamıştı. suan türkiyeye giriş yapmış

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    gelen zarfların üzerinde satıcı tarafından doldurulan içinde ne olduğu ve hediyemi ticarri dönümanmı gibi ne olduunu soran kutucuklar var bunları dolduruyorlar ancak xray cihazından geçiyor zaten görevliler o ürünün ne olduğunu çok iyi biliyor 100 dolarlık ürüne 75 dolar yazdırsanız ble yemiyorlar.
  • satıcıların %90 u ups, dhl gibi firmarlarla göndermek için sizden ek ücret ister tabiki bu firmalar standart postaya göre hızlıdır, ödemeniz gereken ücreti direk ödersiniz buraya gelnce şu kadar ödüceksin falan muhabbeti olmaz.
  • treek T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. ek ödemeli daha mantıklı demekki.
  • Amazon'dan aşağıdaki ürünü sipariş vermek istiyorum;
    http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Headset-Surround/dp/B003VANOFY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399352164&sr=8-1&keywords=Logitech+G930

Ama 2 adet kargo seçeneği çıktı hangisini seçeceğimi bilmiyorum :)

*AmazonGlobal Expedited Shipping (averages 9-16 business days) (9-16 iş günü içerisinde teslim diyor sanırım)

*AmazonGlobal Priority Shipping --get it Monday, May 12 (pazartesi 12 mayıs'da teslim edileceği söyleniyor anladığım kadarıyla)

Ürün 89.99$

Estimated Shipping & Tax dediğim zaman 89.99$ + 19.45$ = 109.44$ gibi bir fiyat çıkıyor.

Herhangi bir gümrük sorunu ve ekstra fiyat gibi sorunla karşılaşmadan kapıma hangi seçenekten getirebilirim?

Son bir soru sanal kart ile alışverişte herhangi bir sorun yaşar mıyım?

• quote:

gelen zarfların üzerinde satıcı tarafından doldurulan içinde ne olduğu ve hediyemi ticarri dönümanmı gibi ne olduunu soran kutucuklar var bunları dolduruyorlar ancak xray cihazından geçiyor zaten görevliler o ürünün ne olduğunu çok iyi biliyor 100 dolarlık ürüne 75 dolar yazdırsanız ble yemiyorlar.

üstünde fiyatı da mı yazıyor yani ?
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.