Şimdi Ara

Yunanistan Ekonomik Krizi(Büyük Çöküş-Çipras İstifa Etti!) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
13
Favori
17.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dalga geçtiğniiz yunanistan'da asgari ücret 684 euro arkadaşlar. sizin ''aksaray''lı o dosta düşmana nam salan ülkenizde insan refahını düşünen yok, asgari ücret 300 euro. kişi başı gelirleri 24bin euro onların, hadi krizdeler kemer sıksalar 15'e düşsün. bizde şu an 8! dalga geçmeden önce, bi dönün de dötünüzdeki dona bakın. ayrıca enflasyonları da %2.1, hani sizin pinpon topuyla %5lere çekmeye çalıştığınız %10 küsürlük enflasyon.

o yüzden dalga geçmeden önce bir düşünmek lazım, ''ben kimim, ben neyim'' diye.
  • adalar alan uçmuş millet
    vatan toprağı satılmaz boşuna beklemeyin

en fazla yunanistan iflasını açıklayacak böylece borçlarından kurtulup 1000 yıl önceki gibi takasla alışveriş yapacaklar

2. seçenek borçların tahsil edilmesi için ekonomiye el konulacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

dalga geçtiğniiz yunanistan'da asgari ücret 684 euro arkadaşlar. sizin ''aksaray''lı o dosta düşmana nam salan ülkenizde insan refahını düşünen yok, asgari ücret 300 euro. kişi başı gelirleri 24bin euro onların, hadi krizdeler kemer sıksalar 15'e düşsün. bizde şu an 8! dalga geçmeden önce, bi dönün de dötünüzdeki dona bakın. ayrıca enflasyonları da %2.1, hani sizin pinpon topuyla %5lere çekmeye çalıştığınız %10 küsürlük enflasyon.

ekonomikden hiç anlamıyorsun bari konuşma dostum . bildiğini sanan cahil gerçekten daha kötü
  • Evet deseler kurtulabilecekler miydi sanki?Para yok lan para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MilosKavijic -- 6 Temmuz 2015; 9:50:36 >
  • Hayir dediler ayvayi yediler puhaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya abi şaka gibi hala övüyorsunuz Çipras'ı. Adam sorumluluğu halka attı anında kaçıcaktı evet deselerdi.Sonra mazareti olacaktı.
  • Adalara talibiz
  • Biri demiş ki recep çok yaşa.

Türkiye de bu kreditörlerin istedikleri maddelerin hepsi daha yüksek faiz oranlarıyla senelerdir var zaten. En yakın örnek özelliştirmeler. Tayyip in satmadığı kurum mu kaldı. Turk telekom 3 4 senelik gelirine özelleştirildi.

Nasıl yunanistan gibi olmadıgımız ortada. Verginin vergisiyle ayakta duruyor ülke.
  • Uzak doğu ülkeleri özellikle Çinliler fena halde büyüyor ve pazarın hakimi olmaya başlıyorken işleri çok zor. Avrupa Birliğinin ilk çatlağı verdikten sonra diğerlerinin de çatırdayacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

quote:

dalga geçtiğniiz yunanistan'da asgari ücret 684 euro arkadaşlar. sizin ''aksaray''lı o dosta düşmana nam salan ülkenizde insan refahını düşünen yok, asgari ücret 300 euro. kişi başı gelirleri 24bin euro onların, hadi krizdeler kemer sıksalar 15'e düşsün. bizde şu an 8! dalga geçmeden önce, bi dönün de dötünüzdeki dona bakın. ayrıca enflasyonları da %2.1, hani sizin pinpon topuyla %5lere çekmeye çalıştığınız %10 küsürlük enflasyon.

ekonomikden hiç anlamıyorsun bari konuşma dostum . bildiğini sanan cahil gerçekten daha kötü

Yoo gayet de doğruları söylemiş. Yanlış varsa söyle bilelim.

• Türkiye en yüksek vergi oranları olan ülkelerden. Özellikle dolaylı vergi oranı %60'larda. Yani adaletsiz vergilendirme çok fazla.. Bence Yunanistan'a oh olsun derken kendi açık totomuzun farkında değiliz.http://www.ekonomikcozum.com/vergi3.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schlimazi -- 6 Temmuz 2015; 15:29:34 >
  • Yunanistandan kız ithal edelim. Güzel neslimiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların zaten nufusu azdı bir de ekonomik krizle hic cocuk yapmayıp eriyip gidecekler.20 sene sonra yunan diye bir ırk kalmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jr.Kandırıkçı

düşünsenize üst geçitte yatan güzel yunan kızlarını

Güzel bir kız o hallere düşmez. Ülkemize gelse prenses gibi yaşar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turan Türkoğlu

Ciddi soruyorum bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim şimdi yunanistan tamamen çöktü diyelim nolacak ozaman? Diğer ülkeler işgalemi başlayacak topraklarını? Zamanında osmanlıya yapıldığı gibi yani eğer öyleyse savaş hazırlıkları yapalım bizde payımıza düşeni alalım

Bu coluk cocuk pc lerde oynadigi fps oyunu saniyor gercek hayati. Hic bir şey olmaz aksine daha iyi olur. Ab den cikarlar kendi para birimlerine donerler karsiliksiz para basarlar keyifli yasantilarina geri donerler. Ada filanda satmazlar bize. Koskoca devlet istifa edip kepenkleri kapatacak degil ya.

• ZAMANINDA ATARLANIYORLARDI LAN BİZE.İYİ OLMUŞ.BILDIRCINLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: Turan Türkoğlu

Ciddi soruyorum bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim şimdi yunanistan tamamen çöktü diyelim nolacak ozaman? Diğer ülkeler işgalemi başlayacak topraklarını? Zamanında osmanlıya yapıldığı gibi yani eğer öyleyse savaş hazırlıkları yapalım bizde payımıza düşeni alalım

Sen fazla mehter marşı dinlemişsin koç..

• quote:

O yüzden battılar. İstanbul kadar nüfusu olan ülke, Türkiyeden daha çok dış borca sahip.
  • 12 adayi alsak ya lan işte firsat bu firsat
    Recep degerlendir bunu kacirma..

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

biri beni aydınlatsın yunanistan neden bu hale geldi noldu birden bunlara?

Hocam fazla bir şey üretmeyip borçlanıyorlar,
    Emeklilik yaşı gençmiş 685 euro maaş falan,
    Türkiye ile sidik yarıştırmak için silahlanıyorlar borçlanıyorlar korkup tekrar savunmaya para yatırıyorlar en sonunda bu hale geldiler. Adamlar saplantılı, savunma bakanı bizi Türklere yem etmeye calısıyorlar 400milyon euro savunmadan kısarsak Türkiyeye karşı ucak gemi kaldıramayız Türklere karşı savunmasız kalırız falan diyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.