Şimdi Ara

Yunanistan Ekonomik Krizi(Büyük Çöküş-Çipras İstifa Etti!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
13
Favori
17.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çipuras zeki bir adamdır. Avrupaya meydan okuyor arkamda halk var benim dediğim olacak diyor. Kendi programını kabul ettirecek en sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Yunanistani işgal edelim o zaman diyen andavallar var hay allahım..Yunanistana savaş açarsan aynı zamanda hemen hemen tüm Avrupa'ya savaş açmış sayiliyorsun.Ayrıca dünya anlaşmasına göre toprak satın almak yasaklandı..sadece ülke referandum ile izin verirse ülke vatandaşlıgını satabilir..mesela 300 bin euro getir Yunan vatandaşı ol gibi..

amerika nasil bahane bulduysa bizimde yapmamiz lazim hem gocmen yunanlarida almaliyiz sureyeli dolfu bari birazda yunandolsun

sonra suriyelileri midilliye koyup ayagimizla bi ittirirsek yapistiririz şöyle avrupaya adayi:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ee hayır dedi ne olacak?Özgürce batarız mı demek istiyorlar?Evet dese belki bir ihtimal kurtulabilirlerdi.Şu an hiç şansları kalmadı.Koskoca ülkenin kasasında 500 milyon € para kalmış.

• 9gag de iyi makara vardır şimdi bi oraya geçeyim
  • 12 adaları almanın tam fırsatı
  • yunanistan ab den kovulmayıp kendi istifa etmiş oldu bu sonuçla. eğer euro dan atarlarsa bunları zor toplarlanırlar. avrupa nın şımarık çocuğu, tembeller ülkesi bay bay
  • Beyler farkında mısınız bilmiyorum ama zamanında Osmanlı toprağı olup da Dötü toplayabilen bi tane ülke yok, kiminde iç savaş, kiminde borç, kiminde diktatörlük, kiminde açlık.

TARİH HAİNLERİ AFFETMİYOR.
  • Beter olsunlar diyorum. Buldular belalarını çatır çatır satacaklar topraklarını mecburlar. O borcuda nasıl öderler bilmem. Çokda umrumda değil hani haritadan bir pislik daha silinecek.

• Bir ülkenin batışına tanık oluyoruz bakalim bundan sonra neler olacak.

• Tv de ekonomi yorumcularını dinliyorum da hiçbiri iyi birşey söylemiyor. Yalnız su ev arsa olayı vatandaşlık olayı kafama yattı.

• Adamlar tembel ve şımarık bir ülkeydi.AB den atilsinlar da görsünler günlerini darısı güney Kıbrısin başına

• quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Bir ülkenin batışına tanık oluyoruz bakalim bundan sonra neler olacak.

Anlamadığım batınca ne oluyor tam olarak çekiliş yapmazlar sanırım ülke için bi de milyonlarca adam var napacaklar ? Topraklarına ne olacak ? IMF parasını nasıl alacak ?

• Zamanında yaptıkları hainliklerin zulümlerin cezasını çekiyorlar şimdi beter olsunlar. Koskoca Osmanlı'yı yıktınızda ne oldu dünyanın çivisi çıktı iyice.

• Ellerinde ne varsa satsınlar başka çare yok :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: knosy

quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Bir ülkenin batışına tanık oluyoruz bakalim bundan sonra neler olacak.

Anlamadığım batınca ne oluyor tam olarak çekiliş yapmazlar sanırım ülke için bi de milyonlarca adam var napacaklar ? Topraklarına ne olacak ? IMF parasını nasıl alacak ?

İşgal ederler

• Yunanlılara helal olsun valla gerçekten onurlu bir halk.AB'nin dayatmalarına karşın iyi direniyorlar.Reste rest.
  • Imf işgal ederse hangi ordu girecek? Abd mi yada özel paralı askerler filan mi girer?

• AB'de oyuncu değişikliği:
    Çıkan oyuncu Yunanistan yerini Türkiye'ye bırakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoltukArkasındakisümük

Imf işgal ederse hangi ordu girecek? Abd mi yada özel paralı askerler filan mi girer?

Yarin isgal basliyor takip et izlersin hangi ordunun girecegini

• Çipras getir ben yapadım dedikten sonra bozukmuş zaten bu diyen tip oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.