Onbaşı
27 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 1)
Gönderileri
40000 imza toplanmış ve dünyanın ilk mdma mağazası açılmış. Buradan inceleyebilirsiniz.
Uzmanlar antidepresan'dan daha zararsız oldugunu söylüyor saf mdma'nın.
http://mdmja.nl/ ilk mağaza'nın sitesi.

Bence doğru bir hamle. Marijuana küresel çapta yasallasmaya basladı. Bu gidişle Amsterdam ın bir özelligi kalmayacak. İlkleri gerçeklestiren Amsterdam önceden görmüş.
Bu demek oluyor ki 20-30 yıl sonra mdma da yasallasacak.
Bana 500w a dayanabilecek sorun cıkarmayacak , yangın vs. Topraklamalı , akım korumalı yaklasık 10m kadar kablo lazım.
Yakınlarda priz yok. Bahçe aydınlatması için kullanacağım. 15saat açık kalacak. Fikriniz var mı ?
400w Mh ve hps ısık aldım bide balastı var.
Şimdi ben bunları elektrıkcıden aldıgım 15metre tek uclu kabloyla kullansam sorun olur mu ? 15mt kabloya bi 3lü priz takıp baglıcam ışıkları.
16a 250v yazıyor 15mt kabloda. Isıklarda 400w.
3lü prizde kullancam onuda ekleyin. Herneyse bi yangın ihtimali olur mu ? Günde 15 saat calısacak
400w Mh ve hps ısık aldım bide balastı var.
Şimdi ben bunları elektrıkcıden aldıgım 15metre tek uclu kabloyla kullansam sorun olur mu ? 15mt kabloya bi 3lü priz takıp baglıcam ışıkları.
16a 250v yazıyor 15mt kabloda. Isıklarda 400w.
3lü prizde kullancam onuda ekleyin. Herneyse bi yangın ihtimali olur mu ? Günde 15 saat calısacak
Adam içine uyusturucu koydum yüklü miktarda dedi. Şuan ulasamıyorum butun bilgilerini silmiş. Arkadaslar kargo adıma gelecek telefon numaram yazılı. Ne yapabilirim yardımcı olun.
Yarın gidicem okula benim hocam calısmazsan gecirmicem dedi.6.ncı sınıfı geçenler varmı ?
Gerçekte - Hayal
loaded hack

open hack.pvr_execommon_loaded.trojan.
Hadi Gözünüz aydın.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 767
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 23.365 (Bu ay: 172)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 246 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.