Şimdi Ara

Yukten kurtuldum, yüzde %15 oranında yakit tasarrufu sağladım (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
4
Favori
172.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerdeki İstanbul karında, 1.3 linea dizel arabayı akü sıkıntısı yaşamıyor olmama rağmen işi garantiye almak adına 10 dk rölanti modunda çalıştırdım, üzerine radyo da dinledim. Sayenizde aydinlandim hocam.

Ağlamıyorum, gözüme dizel kaçtı.
  • Aracın üstünü hafiflletebilir, hatta tamamen kaldirabilirsiniz, yağışlı havalarda şemsiye kullanilabilir, zaten trafik yavaş olur, zor olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BeY_oĞLu kullanıcısına yanıt

Akunun destege ihtiyaci varsa gerekli enerjiyi vermistir sarj devresi. Bir de her aracin sarj sistemi farklidir. Eski araclar akuyu hep sarj ederken yeni araclarin cogunda alintilanan mesajdaki gibi sarj etme durumu var. Yaptiginiz is yanlis degil, ama amac akuyu sarj etmekse biraz turlasaydiniz ayni surede aku daha fazla sarj olurdu.

• Ulan onedio da gördüm, ciddi mi diye buraya geldim, ülkede kendine haber sitesi, içerik sitesi diyen herkes çöp resmen, ironiyi gerçek sanıp yayınlarken sorgulamamışlar bile, atvyle yarışa girilmiş 😄😄
  • Trolle gerçeği ayıramayanlar laf sokmaya çalışıyor. Bu kafayla bunca sene iyi yaşamış bazıları.

• geleyle G kullanıcısına yanıt
    Dostum bence herkes ironi olduğunu biliyor ama prim yapmayı tercih ediyor. Ekşide bunun üzerinden Fred Çakmaktaş esprisi yapanlar, onedioda haber yapanlar hepsi de biraz fazla etkileşim istiyor. Dediğin gibi çöpler işte.
  • Yahu konuyu face de gördümde geldimİnternet sitelerine düşmüş.

• güzel bir konu olmuş,öneriler ise fena.

diyetle başlayıp.

aracı cam elyafından kaporta ile kaplamak sanırım bayağı yükten kurtarır

konu dalga geçilmek için açılmadıysa

gerçekse vahim.

• Lancelooot kullanıcısına yanıt

Arkadaş ironi yapmış.

Ama yazdığı doğru, farlar ve elektrik sistemi yakıtı etkiler. Opel lerin yol bilgisayarında farların ne kadar yakıt sarfiyatına neden olduğu belirtiliyor :)

• Forum yine reklam oldu

Link:https://www.webtekno.com/donanim-haber-olucusunun-akillara-zarar-yakit-tasarruf-yontemi-virale-dustu-h105334.html

Yukten kurtuldum, yüzde %15 oranında yakit tasarrufu sağladım

• bir madde daha eklemeyi unutmuşsun:
    "Market alışverişlerini de araçla yapmayın, yayan gidip malzemeleri taşıyın. hem spor yapmış olursun hem de yakıt tasarrufu"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Her ne kadar gerçek olmasa da yakıt tasarrufu için gösterdiğiniz çabaya hayran kaldık!
    İletişim bilgilerinizi alabilirsek Petrol Ofisi kardeş şirketi VavaCars olarak size 100TL değerinde yakıt kartı hediye etmek isteriz.
    Ayrıca aracınızı satmak istediğinizde de bize de uğramanızı bekleriz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VavaCars -- 26 Ocak 2021; 8:48:31 >
  • VavaCars kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9FiestaM6 -- 13 Şubat 2021; 9:8:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

.

Hdi gene 4 ayak üstüne düştün :D

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.