Şimdi Ara

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.992
Cevap
95
Favori
432.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurizmir

Tuner 2 adet dvb 2sx. 8K yayınları İzleyemeyeceğimize göre bu benim için sorun teşkil etmez. Ama şunuda belitmeliyim ki bu cihazın donanım çok güçlü çok seri kanal geçişleri açılış , kapanış, süper ötesi bunuda belirtmem gerekiyor.
    Selamlar
    Aslında bu cihazı benim gibi almayı düşünen kişiler ciddi bir para verecekse izlenemeyen yayın olmamalı ancak Vu+Duo 4K donanım olarak çok üstün olmasına rağmen oada yayını açamıyor sinir bozucu durum Dreambox team yazılım ile izletebilirse ozaman bu cihaz alınır...
  • Aradaki fiyat farkı yok denecek kadar az. Bence donanımlar aynı seviyelerde.Eğer Vu + nın donanım çok güçlü olsaydı arada büyük bir fiyat farkı olurdu. 100TL fark ile çok üst seviye güçlü donanımlı bir cihaz mı oluyor Vu+ ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurizmir -- 26 Nisan 2019; 17:31:10 >

• Arkadaşlar kolon dreambox 520/525HD nerden bulabilirim?

İkinci els atan olursa da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

Arkadaşlar kolon dreambox 520/525HD nerden bulabilirim?

İkinci els atan olursa da olur
    klonu aliexpress de var ama orjinal fiyatına denk geliyor
  • Merhaba:Almanyadan getirttiğim dm520 cihazı yine bu forumdan kamax'a gönderip sizler imajmı diyorsunuz bilmiyorum onları ve türkçe'ye çevirme ile ilgili işlemleri sağ olsun yapıp gönderdi lakin cihazı kullanmak benim için karmaşık geldiğinden hiç kullanmadan kaldırdım.Şu anda eski cihazımı next machina süperi kullanmaktayım.bana maliyeti aynen Almanya satışı 109 euro Belçika'ya kargo 10 euro dur isteyen olursa 600 lira'ya veririm.Not İzmir'deyim elden görerek ve inceleyerek alınabilir.
  • aylar sonra tekrar konuya geldim
    dreambox one çıktı mı umuduyla,

pek bilgi bulamadım internetten
  • merhaba arkadaslar 100 120 lira bandında kanal gecisi hızlı ,ful hd görünrü veren bir cihaz tavsiyeniz var mı acaba
    samsung lt32e310mz 1080p tv ile kullanılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

merhaba arkadaslar 100 120 lira bandında kanal gecisi hızlı ,ful hd görünrü veren bir cihaz tavsiyeniz var mı acaba
    samsung lt32e310mz 1080p tv ile kullanılacak
    botech bs-6000 kasalı cihaz gx6605s işlemcli güzel görüntü kalitesi var memnunum yalnız trt 11054 V 30000 takılma olur diğer kanalda takılma yok bu sorunu firmaya bildirecem yazılım dan kaynaklandığını düşünüyom
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı model monitör/TV için aynı fiyat aralığında sadece kanal geçişleri yeterli hızda olacak ve doğrudüzgün görüntü kalitesi verecek bir cihaz arayışındaydım. "Magbox Royal X" adında bir cihaz aldım, dün geldi. Herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan tak çalıştır şeklinde kullanıyoruz, beklentimi tam olarak karşıladı, sadece kumandası kötü ile idare eder arası bir yerde. Fiyatı N11'de kargo dahil 95 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventserdar

Ben de aynı model monitör/TV için aynı fiyat aralığında sadece kanal geçişleri yeterli hızda olacak ve doğrudüzgün görüntü kalitesi verecek bir cihaz arayışındaydım. "Magbox Royal X" adında bir cihaz aldım, dün geldi. Herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan tak çalıştır şeklinde kullanıyoruz, beklentimi tam olarak karşıladı, sadece kumandası kötü ile idare eder arası bir yerde. Fiyatı N11'de kargo dahil 95 TL.
    trt 1 hd frekans ta takılma oluyor mu sende başka kanal takılmıyor da trt frekans taıkılıyor sadece
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    11054/V/30000 frekansı kastediyorsunuz değil mi? 1 dakika kadar seyrettim cevap yazmadan önce, gördüğüm kadarıyla takılma yok ama uzun süreli seyirde olup olmadığını bilemiyorum.
  • quote:

ben hala arayis icerisindeyim
    bakalim nextin bi modeli var 2000 hd diye
    onu dusunuyorum ama sizin dediginize de bakacagim sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle önerebilileceginiz kaliteli Bir internetli uydu varmı?

• İnsa tv den keyif alamıyor

• Smart olmadığı için evdeki tv Internet box arıyorum kaliteli.

• quote:

11054/V/30000 frekansı kastediyorsunuz değil mi? 1 dakika kadar seyrettim cevap yazmadan önce, gördüğüm kadarıyla takılma yok ama uzun süreli seyirde olup olmadığını bilemiyorum.
    evet bu frkans da takılıyor 11054 V 30000 toki merkezi sistemden olabilir siye düşündüm
  • Merhabalar, uzun süredir kablo tv kullandığım için uydu alıcısı kullanmadım. Evimdeki başka televizyon için dijital uydu yayın platformlarının yetersizliğinden dolayı normal uydu alıcı sistemi kurdurmayı planlıyorum. Bir süre uydu alıcısı araştırmaya başladığım da ise çeşit çeşit bir çok özellikte uydu alıcıları bulunmakta. Ancak hangi tür model ve markaların uzun ömürlü ve kaliteli olduğunda kararsızım. Sizlerden ricam,

Mini Full HD, tercihen 50-100 TL aralığında uzun ömürlü, kalite ve görüntü düzeyi yüksek mütevazi bir cihaz öneriniz var mıdır? Fiyat düzeyi değişebilir. Teşekkürler.

Denk geldiğim bir uydu alıcısı:https://www.hepsiburada.com/botech-pi-ko-700-full-hd-uydu-alicisi-pm-HB00000KNWRT

• mtastepe kullanıcısına yanıt
    mini cihaz ısınıyor çabuk bozuluyor muş öneren olmuyor kasalı cihaz tavsiye ediyor kasalı botech bs-6000 cihazı kullanıyom memnunum kanal geçişi hızlı menü de hızlı görüntü kalitesi çok iyi kumanda tuşu sert biraz iyi algılamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginsen10 -- 25 Haziran 2019; 12:25:25 >
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkürler. Kasalı cihaz tv'nin yeri için kafamdaki düzen için sıkıntı yaratabilir. Ama sıkıntısız olduktan sonra çok da problem değil ayarlarız onu. Belirtilen cihazı da inceleyeceğim.
  • Arkadaşlar merhaba.

Uzun süredir sony w905 ile kathrein 913 ü beraber kullanıyorum. Açıkcası görüntü kalitesinden çok memnunum. Zamanında buradan yardım alarak almış olduğum bir ikiliydi ve beklentilerimi sonuna kadar karşıladı.

Şimdi tv olarak xf9005 aldım. Fakat uydu alıcısı konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bana kathrein 913 ü aratmayacak ve ci+ modül destekleyen (malum digitürk modüllü üyelik vermeye başladı ve ci+ şeklinde kullandırtıyor) bir uydu alıcı önerebilir misiniz? Açıkcası 1 defa alıp sürekli kullanacağım için fiyat konusu önemsiz. Yeterki gerçekten çok iyi görüntü kalitesi olsun ve ci+ desteklesin.

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.