Şimdi Ara

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.992
Cevap
95
Favori
432.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bir kaç gün önce Gearbest ile aldığım KIII Pro elime geçti. Fakat şu son bir kaç günüm zehir oldu. Cihaz ilk açışımdan beri hep hata veriyor. Google Play hizmetleri durdu diyor, hangi uygulamayı açsam bir süre sonra o uygulama hata verip kapanıyor. Önce Factory Reset yaptım olmadı. Sonra internete girip bir iki recovery buldum...kimini USB Burning Tool ile kimini Microsd card ile denedim alttaki resetle düğmesine basarak... Boot loader menüsüne ulaşabiliyorum sonra wipe cache ve wipe data seçeneklerini deneyerek yaptım ama her defasında baştaki uygulama kapanma probleminden kurtulamadım... üstüne üstlük DTV uygulamasına da artık giremiyorum Demod/Tuner Bulunamıyor hatası veriyor. Ne olur yardım edin...
  • https://forum.donanimhaber.com/forumid_753/tt.htm

Cihaz android yukarıda ki bölüme sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    Serkan bey öneriniz üzerin e meelo turbo alıcı aldım.goruntu kalitesi gayet iyi. Fakat Türkçe dil yukleyemedim. Siz yüklendiğini söylemiştiniz
    Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? 2 gündür kullanamadım.
  • Selamun Aleykum serkan hocam e2 uydu cihazi tavsiyesi
    Hayirli aksamlar

• Serkan hoca 3-4 ay önce bir daha sorulara cevap vermeyeceğini yazmıştı.

• selamlar, görüntü kalitesi iyi bir uydu alıcı aramaktayım. araştırmalarım sonucu octagon sx88+ ve spybox s10 arasında kaldım. iki cihazdan görüntü kalitesi olarak hangisini önerirsiniz? ayrıca bu modeller dışında max. 700tl verip alabileceğim bir cihaz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindem09

selamlar, görüntü kalitesi iyi bir uydu alıcı aramaktayım. araştırmalarım sonucu octagon sx88+ ve spybox s10 arasında kaldım. iki cihazdan görüntü kalitesi olarak hangisini önerirsiniz? ayrıca bu modeller dışında max. 700tl verip alabileceğim bir cihaz var mıdır?
    Öncelik görüntü kalitesi ise ikiside uzak durulması gereken cihazlar.

Görüntü kalitesi işlemciye bakar. Broadcom bu konuda ilk sıradadır.

700 TL ye kadar 4k olmayan 2. elde en iyi cihazları bulabilirsiniz.

700 TL ye 4K ve broadcom işlemcili cihaz bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Öncelik görüntü kalitesi ise ikiside uzak durulması gereken cihazlar.

Görüntü kalitesi işlemciye bakar. Broadcom bu konuda ilk sıradadır.

700 TL ye kadar 4k olmayan 2. elde en iyi cihazları bulabilirsiniz.

700 TL ye 4K ve broadcom işlemcili cihaz bulamazsınız.

Alıntıları Göster
    öncelikle cevabınız için teşekkürler. bir aydır bu konuyu araştırıyorum ve kafam iyice karıştı. uydu cihazı satan her mağazayı aradım. sadece kendi sattıkları modelleri övüyorlar. ocatagon satan spybox'a iyi değil diyor. spybox satan octagon'a.

kafama takılan şu. mesela spybox s10'da 1gb ddr4 ram var. broadcom işlemcili formuler f4 turbo da ise 512mb ddr3 ram var. sadece işlemcinin gücü kaliteyi belirliyorsa bu tarz cihazlara yönlenebilirim.

bu tarz uydu alacaklar ve bilgisi olmayanların yaşadığı sıkıntı bu. özelliklere bakarak iyi ve kötüye karar veremedikleri için bilenlerden doğrudan model ismi bekliyorlar. ben şahsen video izleyerek octagon ve spybox üzerinde durdum çinkü en fazla türkçe inceleme o modellerde var.

sizin doğrudan önerebileceğiniz görüntü kalitesi yüksek, hızı iyi ve kullanımı rahat bir model öneriniz var mı?

teşekkürler...

• quote:

öncelikle cevabınız için teşekkürler. bir aydır bu konuyu araştırıyorum ve kafam iyice karıştı. uydu cihazı satan her mağazayı aradım. sadece kendi sattıkları modelleri övüyorlar. ocatagon satan spybox'a iyi değil diyor. spybox satan octagon'a.

kafama takılan şu. mesela spybox s10'da 1gb ddr4 ram var. broadcom işlemcili formuler f4 turbo da ise 512mb ddr3 ram var. sadece işlemcinin gücü kaliteyi belirliyorsa bu tarz cihazlara yönlenebilirim.

bu tarz uydu alacaklar ve bilgisi olmayanların yaşadığı sıkıntı bu. özelliklere bakarak iyi ve kötüye karar veremedikleri için bilenlerden doğrudan model ismi bekliyorlar. ben şahsen video izleyerek octagon ve spybox üzerinde durdum çinkü en fazla türkçe inceleme o modellerde var.

sizin doğrudan önerebileceğiniz görüntü kalitesi yüksek, hızı iyi ve kullanımı rahat bir model öneriniz var mı?

teşekkürler...

Alıntıları Göster
    Vu solo se

Dreambox 7080 HD

Yukarıdakiler 4 K değil. Ben olsam Bütçeyi biraz daha arttırır 4K cihaz alırım. Turkey forum sitesinde ve sahibin den.com da 900 TL ye benimde kullandığım vu zero 4K bulunabiliyor.

• Selamun Aleykum hayirli sabahlar hayirli cumalar konuya vakif ustalardan e2 cihaz tavsiyesi yurtdisi olabilir 700 tl butcem var hayirli forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Vu solo se

Dreambox 7080 HD

Yukarıdakiler 4 K değil. Ben olsam Bütçeyi biraz daha arttırır 4K cihaz alırım. Turkey forum sitesinde ve sahibin den.com da 900 TL ye benimde kullandığım vu zero 4K bulunabiliyor.

Alıntıları Göster
    valla vu+ serisi ikinci el de olsa biraz yüksek geldi bana. ikinci el temiz formuler f4 turbo buldum. satan arkadaş kullanımı zor diyor. alsam sıkıntı olur mu?
  • quote:

valla vu+ serisi ikinci el de olsa biraz yüksek geldi bana. ikinci el temiz formuler f4 turbo buldum. satan arkadaş kullanımı zor diyor. alsam sıkıntı olur mu?

Alıntıları Göster
    Cihaz hazır kurulu geldikten sonra ne zorluğu olacak.

Problem olursa da internette hepsinin cevabı var.

• Merhaba arkadaşlar bende salondaki uydu alıcımı değiştirmeyi düşünüyorum biraz aratırma yaptım ve anladığım kadarıyla çok iyi görüntü kalitesi için broadcom şart ama android özelliklerinden dolayı s10 almayı düşünüyordum çok iyi görüntü veren diyende var vasat diyende var kararsız kaldım başka bir odamda görüntü kalitesi hiçde fena olmayan humax hd nano free var merak ettim işlemcisini ve biraz araştırma yaptım ama net bir sonuca varamadım bende içini açıp baktım:)

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi?

• arkadaşlar bu h264 ve h265 olayı uydu alıcılarında çok mu önemli. 4k olmayan hd alıcı için h264 olması çok mu kötü bir durum?
  • sindem09 S kullanıcısına yanıt
    Türksat için alacaksanız beni 3-5 yıl getirsin diyorsanız cok büyük önemi yok. İleriye dönük veya diğer uydularadı seyredecekseniz o zaman önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdlgz

Merhaba arkadaşlar bende salondaki uydu alıcımı değiştirmeyi düşünüyorum biraz aratırma yaptım ve anladığım kadarıyla çok iyi görüntü kalitesi için broadcom şart ama android özelliklerinden dolayı s10 almayı düşünüyordum çok iyi görüntü veren diyende var vasat diyende var kararsız kaldım başka bir odamda görüntü kalitesi hiçde fena olmayan humax hd nano free var merak ettim işlemcisini ve biraz araştırma yaptım ama net bir sonuca varamadım bende içini açıp baktım:)

Sadece Spybox S10 ve S11 in değil, android tabanlı tüm uydu cihazlarının görüntü kalitesi vasattır.

Görüntü çokta önemli değil diyorsanız alabilirsiniz, mümkünse gidip yerinde görüp karar verin daha iyi olur.

• Evet haklısınız gidip görmek lazım teşekkür ederim.

Ama ali işlemcili cihazlar genelde pek tavsiye edilmez bende deneyimim oldu beğenmedim ama humax hd nano gayet iyi görüntü veriyor
  • Ustalardan yardım rica ediyorum. SAMSUNG 55 inç tv de kullandığım dsmart CI+ modülüm vardı. tv yi sattım. DREAMBOX CI+ destekli ve en uygun fiyatlı bir hd receiver aramaktayım...hepsidigital sitesinde kampanyalı mevcut fakat kredi kartı ile alışveriş yok, telefonlara da cevap vermiyorlar, kaç gün denedim.. güvenmiyorum.. ve başka yerde de satışını görmedim.. yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ediyorum..
    MUSTAFA ANIL
    0532 212 82 76
  • Merhaba. Babam için hd görüntü özelliği olan, arayüz kullanımı basit, sorunsuz bir cihaz arıyorum. Bu işlerdende anlayan arkadaşlardan yardımlarını rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halogen666

Merhaba. Babam için hd görüntü özelliği olan, arayüz kullanımı basit, sorunsuz bir cihaz arıyorum. Bu işlerdende anlayan arkadaşlardan yardımlarını rica ederim.
    magbox royal x aldım memnunum kumanda sıkıntılı cihaza doğru tutmak istiyor önemsemiyom akıllı kumandayla iyi çalışıyor çihazın işlemcisi gx6605s görüntü kalitesi şaşırttı hemde çok ısınmıyor mini almayın bozuluyor youtube de videosu var menüsünü görebilirsin
    https://www.youtube.com/watch?v=ibmDC722taA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginsen10 -- 16 Nisan 2019; 0:7:28 >

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.