Şimdi Ara

Yuki amy çakma elektrikli araba alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
17.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar YUKİ amy diye elektrikli araba motor karışımı bişey çıkarmış güzele benziyor. Eşim için almayı düşünüyorum işe gitsin çocuğu kreşe bıraksın falan diye günlük ortalama 5km git gel yolu var malum benzin fiyatları uçtu artık. Fiyat 350k civarlarında sitenin kapalı otoparkı var orda şarj ederim diye düşünüyorum ama çin malı çakma şeylerede bu kadar para bağlamak istemiyorum mantıklı gelmiyor yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

https://www.yukimotor.com.tr/product-details/amy-elektrikli/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahyoruk39 -- 23 Temmuz 2023; 22:54:37 >

• 363bin tl ye neden ikinci el araç almıyorsunuz?

• Alınmaz. İkinci el bildiğimiz otomobillerden alın. Bunu satmak isteseniz satamaz, zarar edersiniz.

Sayfasına girip şöyle bir özelliklerine bakayım dedim, "Şarz" yazmışlar. Sayfayı kapattım hemen.

• Hocam bu araca en sevdiklerinizin canını taşıyacaksınız. Lütfen iyice düşünün bundan golf arabası olur ancak.

• Arkadaşlar benzin masrafı artık çok üst düzeye çıktığı için elektrikli arayışındayım ama bütçe üst düzeylere izin vermiyor tek sıkıntı o kadar para bağlayıp memnun kalmayınca satamayıp elde patlaması diye düşünüyorum.
  • canocan_07 kullanıcısına yanıt

Amy düşündüm ama 2 kişilik bagaj ve klima havalandırma yok çocuk mecbur öne oturmak zorunda kalır sıkıntı olur diye eledim hocam.

• günlük 5 km git gel yolun benzin masrafı ne olacak ki hocam ? ben günlük 40-50 km yol yapıyorum işe git gel yaktığı bin lira, sizin birkaç yüz lira olacak.

çin malı çakma ürüne o paralar verilmez. üç beş bine varsa alın kullanın atın. yoksa gidin 2005 model clio corsa fiesta bişeyler alın otomatik vites , düzgünce binin.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Sıkıntı şurada tek araba çıkıyoruz çocuğu bırak hanımı bırak ben işe zar zor yetişiyorum. Gün içerisinde işim çıkıyor alması problem oluyor o yüzden 2 arabaya dönmemiz gerekiyor

• o fiyata araç alacağıma tarla alır işlerim onun getirisiyle gerektiğinde saatlık araç kiralarım lazım olunca.

• Kardeşim madem elektrikli araç bakıyorsun citroen ami bak bu fiyatlara en azından servis ağı olur parça sıkıntın olmaz. Yuki rks gibi markaların bırak elektrikli aracını fosil yakıtlı motosikletlerinde bile servis ve parça sıkıntıları var hiç girme o topa
  • emrahyoruk39 E kullanıcısına yanıt

benzer şartlarda gittim bayramdan önce otomatik lpg li fiesta aldım hocam. hanıma diye aldım ama yaz tatili girince kendim kullanıyorum şu an. okullar açılınca kendi aracıma geçebilirim duruma göre. ben bayramdan önce 300 bine aldım 2011 otomatik fiestayı ama şimdi fiyatları 150 bin artmış görünüyor maalesef.

300 bine önceki kasa alınır, 2005 model civarı o fiyatlarda şu an, sadece otomatik bakıyorum. manuel kullanabiliyorsanız 2010 clio da bakabilirsiniz. yakıtıda km de 1 lira civarında. az mesafe için aylık yakıt masrafı pek sorun olmaz. elektrikli alırsanız da en azından aynı fiyata satılan bilindik marka olan citroen alın, yuki çin malı para etmez bence de.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Yuki amy çakma elektrikli araba alınır mı?

Yuki amy çakma elektrikli araba alınır mı?  Şaka gibi ama değil.

• bu ne idüğü belirsiz şeyler alınmaz ama citroen ami, semt içinde ana arterlere çıkmadan kullanılacaksa alınır bence.

• Chery eq1 gelse onu alın derim hem marka olarak üstte hem de ne de olsa bir firma var arkasında. Yuki rks falan yarın biz yokuz diyecek gibi geliyor
  • komsuda vardi, ilgimi cekti yanina gidip kaportaya baktim ve uzaklastim. o araca evcil hayvanimi bile bindirmem. allah muhafaza bir kazada gofret gibi un ufak olur o plastik.
  • motor gucude 4kw mis, ulen elektrik supurgeleri 2200w, matkap 600w
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt

Nereden baksan iki elektrikli süpürge motoru kadar güçlü. Çok bile. Yuki amy çakma elektrikli araba alınır mı? 

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Doğrusu Şarjz olmalıydı...

ufak bir hata olmuş Yuki amy çakma elektrikli araba alınır mı? 

• emrahyoruk39 E kullanıcısına yanıt
    Elektrikli araçlarda klima sıkıntı. Togg var komşuda onun bile klimasını açınca menzil epeyce kısalıyor. Bu aracın kliması zaten seni tatmin etmeyecek, üstüne kısa olan menzilini daha da kısaltacak. Bu aracın 4 koltuklu olması da sadece elektrik israfına sebep olacak. Zira trafikte tek kişinin bindiği citroen amy’nin bisikletlerle nasıl yarıştığını gördüm. Aracı satamazsın zaten, o da ayrı bir dert. Madem eşin epi topu 5 km gidecek al ucuz benzinli bir araba geç. Bu rakamlara alacağın bu tür bir araç veya 2. El gerçek bir otomobil ne alırsan al kliması tatmin etmeyecek, çok üstünde durma o konunun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.