Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
6
Favori
812.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • denedim face e giremedim çok iyi çözüm valla
  • şu başlığa bu konularda gerçek bir bilgisi olan uğrasa ne hoş olur.
  • Aynı evdeki 2 bilgisayardan biride girmiyor çok ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YäV HεHε

Kesinlikle çözümü biliyorum sabah pc geçince yazarım.

Sadece sana teşekkür etmek için Foruma üye oldum gerçekten çok teşekkür ederim 3 aydır şu lanet sorunla karşı karşıyayım ne yaptıysam olmadı fakat senin sayende şuan her şey düzeldi. (sanırım banlanmış arkadas :(

TEŞEKKÜRLER KerekMikailv3
  • Google Chrome da you tube açamayanlara kesin çözüm günlerdir kafayı yememe sebep olan şeyi bulmuş bulunmaktayım uygulayın kesinlikle oluyor

Google Chrome Bilgisayarınıza Kurulurken Flas Playeri Sizin Bilgisayarınıza Kendi Kuruyor,Eğer Sizde Kendiniz Bilgisayarınıza Başka bir Flash Player Yüklersenin Bu Google Chrome'deki Flash Playerle Çakışıyor.
    Yani Daha Açık bir Dilde Anlatırsak: Google Chrome'nun Oynatmaya Çalıştığı Video'yu Aynı anda Başka bir Flash Player Açmaya Çalışıyor Ve Çakışıyor.Bunun İçin Flash Playerlerinizin Birini Etkisiz Hala getirmelisiniz.

Google Chrome Flash Player Çözümü İçin Yapmanız Gerekler
    Sağ Üstte Bulunan Ayarlar'a Tıklayın
    Buradan Seçenekleri Tıklayın.
    Açılan Sayfada Sol Taraftaki Gelişmiş Seçenekleri Tıklayın.
    İçerik Ayarları Yazan Butona Tıklayın.
    Açılan Sayfada Eklentiler Bölümüne girin.
    Eklentileri Ayrı Ayrı etkisiz Hala getiri seçin
    Yeni Açılan Sayfaya gidin ve orda Flash Yazan Bölümü Bulun.
    Artık Google Chrome Tarayıcınız da Bir Tane Çalışan Flash Player Bulunmaktadır,Rahatlıkla Video İzleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Eğer sizde aşağıdaki gibi bir sorun yaşıyorsanız çözümünü buldunuz.
     Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA)

İlk olarak chrome'mu açıyoruz.
    Daha sonra ayarlara giriyoruz.

Daha sonra en aşağıya inerek gelişmiş ayarlara tıklıyoruz.

Sonra ise alt tarafta gelişmiş ayarlar geliyor ve buradan gizlilik başığı altında bulunan içerik ayarlarına tıklıyoruz ve herşeyi aşağıdaki resimdeki gibi yapıyoruz.

Sonra burdan istisnaları yönet'e tıklıyoruz ve oraya ''www.youtube.com''u ekliyoruz.Tıpkı aşağıda ki resimdeki gibi oluyor.

Son olarak chrome'u açıp kapatıyoruz ve youtube sorunu ortadan kalkıyor.
    Not:Facebook çerez hatası verirse çerez ayarlarını şu şekilde yapıyoruz.

Not 2:Bunları yapmadan önce java,flash player ve chrome'u güncelleyin.
    Emeğe saygı,resimlerden tutun anlatıma kadar herşeyi ben kendim hazırladım.

----- @KerekMikailv3 Adlı Üyeden ALINTIDIR.. Kendisine Teşekkür Ederiz.. ------

reis eyvallah sağolasın chromeda sorun düzeldi hemen açılıyor ancak ben moziilayı sık kullanıyorum onu nası düzeltebiliriz :)

• Anlatimda Boyle yazıyor : Emeğe saygı,resimlerden tutun
    anlatıma kadar herşeyi ben
    kendim hazırladım.
    Sonuna bakin alıntıdır diyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firefox İçin:
    1-www.youtube.com sayfasını açın ve boş bir yere sağ tıklayıp "sayfa bilgilerini göster"e tıklayın
    2-Açılan pencereden "Güvenlik" sekmesini tıklayın
    3-"Çerezleri Göster" butonuna tıklayın ve ardından "Tüm Çerezleri Sil" butonuna basın
    4- Youtube sayfasındayken CTRL + F5 yapın.

zaten çerezleri silerken çerez isimlerinden de anlayacaksınız connection ile ilgili bir yığın çerez sileceksiniz. şimdilik bende sorun kalmadı ki olsa bile 2 saniyelik işlem tekrar yaparsınız...

***NOT: Sayfa bilgilerini göster komutunu kesinlikle youtube sayfası üzerinden gerçekleştirmeniz gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marinexx

Arkadaşlar kesin çözümü buldum. deneme yanılma yöntemiyle kendim buldum ve işe yaradı. bunu yaptığımdan beri açılmayan tek bir video bile olmadı..

Eğer google chrome kullanıyorsanız yapmanız gerekenler:

sağ üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp ayarları seçip ayarlar sayfasını açın, daha sonra alttan gelişmiş ayarlara tıklayıp "Ağ" başlığının hemen altındaki "proxy ayarlarını değiştir" sekmesine tıklayın alttan yerel ağ ayarlarını seçin (yerel ağınız için bir proxy kullanın yazan yere tık işareti koyun böylece gelişmiş sekmesini açabilirsiniz,)gelişmiş sekmesine girip orada HTTP yazan yerin yanındaki kullanılacak proxy adresi kısmına şunu girin 107.23.180.148 hemen yanındaki b.nok. yazan yere ise 8080 girip tamam diyerek çıkın, artık tüm videolarınız açılacaktır... en azından bende işe yaradı

çok güzel çalışıyor inşallah diğerleri gibi geçici olmaz bu çözüm

topic sahibine pm atın bu çözümü de eklesinler başlığa

• arkadaşlar youtubede nasıl yaş sınırı koycam videolara 18 yaş sınırı acaba? bende açılıyor ama video eklicem yaş sınırını bulamadım
  • bendede 2 gündür vardı çözüldü kardeşim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

Burada Anlatılıyor

bunun virüsle alakası yok ben linux kullanıcısyım bende de açılmıyor halen linuxte virüs çalışmaz zararlı malware bulaştırmakta uzun mesai ister
  • Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı ccleaner ile taratıp pc yi temizledikten sonra girdi çok rahat ertesi günüde girdi hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Eğer sizde aşağıdaki gibi bir sorun yaşıyorsanız çözümünü buldunuz.

İlk olarak chrome'mu açıyoruz.
    Daha sonra ayarlara giriyoruz.

Daha sonra en aşağıya inerek gelişmiş ayarlara tıklıyoruz.

Sonra ise alt tarafta gelişmiş ayarlar geliyor ve buradan gizlilik başığı altında bulunan içerik ayarlarına tıklıyoruz ve herşeyi aşağıdaki resimdeki gibi yapıyoruz.

Sonra burdan istisnaları yönet'e tıklıyoruz ve oraya ''www.youtube.com''u ekliyoruz.Tıpkı aşağıda ki resimdeki gibi oluyor.

Son olarak chrome'u açıp kapatıyoruz ve youtube sorunu ortadan kalkıyor.
    Not:Facebook çerez hatası verirse çerez ayarlarını şu şekilde yapıyoruz.

Not 2:Bunları yapmadan önce java,flash player ve chrome'u güncelleyin.
    Emeğe saygı,resimlerden tutun anlatıma kadar herşeyi ben kendim hazırladım.

----- @KerekMikailv3 Adlı Üyeden ALINTIDIR.. Kendisine Teşekkür Ederiz.. ------

çok sağol kardeş çok teşekkür ederim

• Aynılarını yaptım sorun çözüldü..Çok teşekkürler yararlı bir paylaşım olmuş
  • Yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler
  • Arkadaşlar sorun Youtube'nin bu Ara türk kullanıcılarına kısıtlamaları neticesi cıkmıştır.
    @Marinexx arkadaşın yaptıgı şey ise sadece farklı ülke ip'si yani başka ülkeden giriyormuş göstermek bunun yerine proxy switchy sayesnde internet hızınızdan da feragat etmezsiniz saygılar
  • Allah razı olsun kardeşim bu foruma lazımsın sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hukukçu Bey -- 1 Ağustos 2013; 0:39:20 >
  • Arkadaşlar yotube ye hiç girmiyordu pc sayfa görüntülenemiyor diyordu C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasörünün içini boşalttım şimdilik giriyor bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendis57

Arkadaşlar yotube ye hiç girmiyordu pc sayfa görüntülenemiyor diyordu C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasörünün içini boşalttım şimdilik giriyor bilginize...

Denedim kardeş bende işe yaramadı malesef.Firefox kullanıcısıyım 1 aydır falan bu sorunum var şimdilik sadece 1.mesajdaki chrome ayarlarıyla çözdüm.Paylaşan arkadaşa teşekkürler.Dün format attığım halde düzelmedi bence bu bir vürüs olmalı.ben 1 hafta önceye kadar hiç bir google sitesinede giremiyordum şimdilik buda iyi ama bir kesin çözüm bulunsa iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.