Teğmen
31 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi 1 yıl önce taşınabilir harddiskten silinen resimleri nasıl geri getirebilirim. Ücretli -ücretsiz farketmez en iyi hangi programla geri getirebilirim resimleri bazı programlar resimleri buluyor ama dosya bozuk hatası verip açılmıyor.
Arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi 1 yıl önce taşınabilir harddiskten silinen resimleri nasıl geri getirebilirim. Ücretli -ücretsiz farketmez en iyi hangi programla geri getirebilirim resimleri bazı programlar resimleri buluyor ama dosya bozuk hatası verip açılmıyor.
Beyler kapıda ödeme(tahsilat) kargo göndericem tek ürünlük bir gönderim olucak en ekonomik hangi kargo firması olur. Daha önceden kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
beyler 2 ay önce hepsiburada dan ithalatçı garantili s7 dual sim modelini aldım hala 7.0 güncellemesi gelmedi kardeşimde a7(2017) var ona bile geldi bende yok smart switch den kontrol ettim orada da yok sizce normal mi ne zaman gelir?
Merhaba arkadaşlar 2014 model opel corsa 1.2 benzinli aracım var bugün servise gittim yağını filtrelerini değiştirdik. Serviste aracın bobininin arızalı olduğu ve değişmesi gerektiği söylendi fiyat olarakta 1000 tl dendi iki sorum olucak

1-Acaba gerçekten değiştirmeme gerek varmı fiyatı şişirmek için serviste her şeyi değiştirelim diyorlar zaten
2-Sanayide ne kadar ücrete değiştirebilirim.
Bugün opel bayilerini aradım aracımın bakımı için ortalama 550-700 tl arası fiyat söylediler aracım 2 yılı doldurdu garantisi bitti açıkcası bu paralar verilmez yetkili servis dışında yıllık bakımını yaptırabileceğim istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz yerler var mı?
arkadaşlar kıbrısta askerlik yaptım telefon 90 gün sonra kapanacağı için imei attırdık telefon rootlanmış çok şükür askerliğimiz bitti Türkiye ye döndük ama telefon şebeke konusunda sorun çıkarmaya başladı imei yi orjinaline nasıl çevirebilirim yardımlarınızı bekliyorum.
Nisan ayında babamı kaybettim araç,kasko ,trafik sigortası her şey babamın üzerineydi tescil işlemleri için gerekli evraklarda zorunlu mali sorumluluk sigortası(varisler adına) yazıyordu bu konular hakkında çok bilgim yok eski trafik sigortasını iptal edip yenisini varislerin veya varislerden birinin adınamı yaptırmak gerekiyor bilen var mı? kasko içinde aynı işlemi yaptırmak gerekiyor mu ?
Başlıktada yazdığım gibi arkadaşlar İntel(R) 82566DM Gigabit Ağ Bağlantısı (Kod10 hatası) yaşıyorum pc ye yeni format attım format attıktan sonra bu hatayı almaya başladım intelin sitesinden en son driveri indirdim yükledim fakat kod10 hatasından dolayı aygıt başlatılamıyor diyor yok mu bunun bi çözümü forumlara baktım bi kaç kişi bluettooth la çakışıyor falan demiş pc de bluetooth falan yüklü değil denemediğim yol kalmadı çözemedim yardımcı olucak olan var mı?

[simage]http://hizliresim.com/vLdEND]

Dün Fm 15 i indireyim dedim maşallah hatalar hatalar önce crash dump hatasını hallettim sonra 250140 hatasını hallettim şimdide giriş ekranında loading çıkıyor ve öyle kalıyor çözümünü bilen varmı arkadaşlar.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Araba,futbol,oyun
Forum İmzası:

Çay Erdal Bakkalda İçilir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 455
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 25.971 (Bu ay: 91)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.