Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
268
Cevap
6
Favori
812.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Driver Booster 3.2 free kurun ve güncelleştirilecek şeyleri güncelleştirin bana aynı bu youtube sorunu varken geldi güncelleştirmeler ve güncelleştirip youtubeye girdim müzik indirecektim bi anda video açıldı sanırım program düzeltti bende düzeldi kesin çözüm mü bilmiyorum. Sonra Küfür Etmeyin Virüs Filan Diye.
  • beyler benim harddidkimde filmler var ama hangi pc ye takarsam takayım filmlerin resimler imgeleri gelmiyor hemde açılmıyor açmaya çalışıncada pc donuyor ne yapabilirim bi akıl verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marinexx

Arkadaşlar kesin çözümü buldum. deneme yanılma yöntemiyle kendim buldum ve işe yaradı. bunu yaptığımdan beri açılmayan tek bir video bile olmadı..

Eğer google chrome kullanıyorsanız yapmanız gerekenler:

sağ üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp ayarları seçip ayarlar sayfasını açın, daha sonra alttan gelişmiş ayarlara tıklayıp "Ağ" başlığının hemen altındaki "proxy ayarlarını değiştir" sekmesine tıklayın alttan yerel ağ ayarlarını seçin (yerel ağınız için bir proxy kullanın yazan yere tık işareti koyun böylece gelişmiş sekmesini açabilirsiniz,)gelişmiş sekmesine girip orada HTTP yazan yerin yanındaki kullanılacak proxy adresi kısmına şunu girin 107.23.180.148 hemen yanındaki b.nok. yazan yere ise 8080 girip tamam diyerek çıkın, artık tüm videolarınız açılacaktır... en azından bende işe yaradı

Sene 2017 sorun hala devam ediyor bu yöntem çogu kişide işe yararken suan iş göremez olmuş

• firefox içinde işe yarıyor
  • Konu biraz eski ama bu şekilde hata alan var ise Tarih ve saatinizi kontrol edin.
  • Sorunu çözdüm arkadaşlar.Reklam engelleyici Adguard programı nedeni ile bu sorun oluşmuş.Gerçi bir yıldır kullandığım bir programdı.Düne kadar hiçbir sorun yaşamamıştım.
  • instagram, facebook ve whatsapp da erişim sıkıntısı yaşandı daha yeni. Youtube google altyapısına sahip ve böyle bir sorun karşı taraftan kaynaklanması neredeyse imkansız. Daha detaylı olarak incelemek isteseniz; Youtube Video Açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.