Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhakkak yüklenmesi lazım. Eskiden normal youtube reklamları seyrederdik birde üzerine youtube premium reklamlarıda eklendi iyice mahvoldu.
  • Yıllardır kullanırım, yazılımcıların en güzel armağanıdır bu uygulama bize. Geçen youtubeda birisini reklam izlerken gördüm şok oldum reklam mı vardı lan youtubeda diye
  • ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an kendimi vowifi özelliğini sonunda aktif edebilmekle tatmin ediyorum 😁 bu ay bir güncelleme vereceklerdir ama şunu anlamak istiyorum YouTube blue diye bir versiyonu var vancedin onu hiçbir şey olmadan kurabildim yalnızca yazıları mavi, örneğin yazıları yine başka renk olan versiyonları varmıdır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Worawerz

Hocam şu an kendimi vowifi özelliğini sonunda aktif edebilmekle tatmin ediyorum 😁 bu ay bir güncelleme vereceklerdir ama şunu anlamak istiyorum YouTube blue diye bir versiyonu var vancedin onu hiçbir şey olmadan kurabildim yalnızca yazıları mavi, örneğin yazıları yine başka renk olan versiyonları varmıdır acaba
    Hayırlı olsun :D VoWi-Fi ve VoLTE ile ses kalitesi çok tatlı bir şekilde artıyor.

YouTube Vanced'in eski sürümlerinde maviden başka pembe, koyu ve kapkara temaları da var. Vanced.app sitesine girip "older versions" için kullanılan bağlantıdan da ulaşabileceğiniz, root olmayan 14.21.54 sürümlü APK'lerin linki:https://www.mediafire.com/folder/tipud73tn4lo1/NON-ROOT

Mavi:http://www.mediafire.com/file/6vb8v5lha9y8tu8/YouTube_14.21.54_API19%2528arm64-v8a_armeabi-v7a_x86%2529%2528nodpi%2529%2528blue-v2.0.6%2529-vanced.apk/file
    Pembe:http://www.mediafire.com/file/fxzqf47fca31ro5/YouTube_14.21.54_API19%2528arm64-v8a_armeabi-v7a_x86%2529%2528nodpi%2529%2528pink-v2.0.6%2529-vanced.apk/file
    Kara:http://www.mediafire.com/file/53qj5pu64tk3hg0/YouTube_14.21.54_API19%2528arm64-v8a_armeabi-v7a_x86%2529%2528nodpi%2529%2528vBlack-v2.0.8%2529-vanced.apk/file
    Koyu:http://www.mediafire.com/file/we5er36mp8zdd4g/YouTube_14.21.54_API19%2528arm64-v8a_armeabi-v7a_x86%2529%2528nodpi%2529%2528vDark-v2.0.8%2529-vanced.apk/file

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 5 Mayıs 2020; 16:0:51 >

• google playde resmi olmayan bir uygulamanın konusu yasal mı?
  • Oneplus 6 ile çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

google playde resmi olmayan bir uygulamanın konusu yasal mı?
    Cihazınızdaki birçok uygulama Google Play Mağazası'ndan değil çünkü Android cihazlar için Play Mağazası'ndan başka mağazalar da var: Huawei App Gallery, Mi App Store, Galaxy Apps, F-Droid, XDA Developers… İşbu konu da XDA Developers'ta yayımlanan uygulamanın yine XDA Developers Forumu'ndaki başlığın (kurulum kılavuzu ve sıkça sorulan sorular kısmının) Türkçeye gayriresmi çevirisidir. Uygulamanın geliştirilmesi ve yayımlanması buradan sağlanmamaktadır

onların hepsi mağaza yasal yani. huawei app, mi app, galaxy apps bunların hepsi zaten üriticilerin mağazaları.
    verdiğiniz uygulama herhangi bir mağazaya bağlı değil.
  • Bakın tekrar belirteyim, bu uygulamayı ben geliştirmiyorum da dağıtmıyorum da. Yasal bir konudan endişeniz varsa ilk gönderideki sosyal bağlantılardan geliştiricileriyle iletişime geçebilirsiniz. XDA Developers iletişim linki:https://www.xda-developers.com/contact/#legal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 5 Mayıs 2020; 18:8:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Kendi kendini güncelleme özelliği yoktur.
    Root uygulamayı Google Play orijinal YouTube günceller. Play Mağazası'nı açın, YouTube uygulamasını bulun, üç noktayı seçip "otomatik güncellemeyi aç" işaretini kaldırın.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Ben bütün uygulamaların güncellemesini kapatarak bulmuştum çözümü sizin dediğiniz daha iyi çözüm yoluymuş.
    Gerçekten harikasınız hocam güzel versiyona kavuştum diğer sorun yaşayan arkadaslarda buraya yönlenip faydalanabilir 👍👍

• Ben bu youtube vanced ı senelerdir kullanıyorum, yeni konusu açılması komiğime gitti

• Bu saatten sonra Vanced konusu açmanız biraz garip olmuş keza Vanced bitti.

Son sürümle resmi olarak kendi ayaklarına sıktılar, vanced'i yüklemek için ayrı paket yöneticisi yüklüyoruz, ilk defa deneyimledim böyle saçma bir şeyi. Bir de bu paket yöneticisinin ne işe hizmet ettiği belli değil ve şüpheli dosyalar içerdiği yazıldı forumlarda. Yetmiyor gibi bir de artı olarak xiaomi'de kapamamız gereken seçenekler filan derken bu iş bitti.

"Newpipe" adlı app hem daha hafif hem de açık kaynak kodlu, güvenlik olarak soru işareti yok ve fazlasını bile yapıyor vanced'den özellikler olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo-wan

Bu saatten sonra Vanced konusu açmanız biraz garip olmuş keza Vanced bitti.

Son sürümle resmi olarak kendi ayaklarına sıktılar, vanced'i yüklemek için ayrı paket yöneticisi yüklüyoruz, ilk defa deneyimledim böyle saçma bir şeyi. Bir de bu paket yöneticisinin ne işe hizmet ettiği belli değil ve şüpheli dosyalar içerdiği yazıldı forumlarda. Yetmiyor gibi bir de artı olarak xiaomi'de kapamamız gereken seçenekler filan derken bu iş bitti.

"Newpipe" adlı app hem daha hafif hem de açık kaynak kodlu, güvenlik olarak soru işareti yok ve fazlasını bile yapıyor vanced'den özellikler olarak.
    Split APKs Installer (SAI), Google Play Mağazası'ndan kurulan ve bu yüzden de Google Play Protect taramasından geçen bir uygulamadır. YouTube Vanced'in son sürümünün (APKs) SAI ile kurulması Google'ın YouTube uygulamasında yaptığı değişikliklerden kaynaklanıyor. Ancak dışarıdan APK ve APKs kurmak her zaman kullanıcının sorumluluğunda olan bir davranış. NewPipe'ı da kullanıyorum ve tavsiye ediyorum, fakat ikisi birbirinin yerine geçen uygulamalar değil, farklı yetenekleri olan uygulamalar

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Split APKs Installer (SAI), Google Play Mağazası'ndan kurulan ve bu yüzden de Google Play Protect taramasından geçen bir uygulamadır. YouTube Vanced'in son sürümünün (APKs) SAI ile kurulması Google'ın YouTube uygulamasında yaptığı değişikliklerden kaynaklanıyor. Ancak dışarıdan APK ve APKs kurmak her zaman kullanıcının sorumluluğunda olan bir davranış. NewPipe'ı da kullanıyorum ve tavsiye ediyorum, fakat ikisi birbirinin yerine geçen uygulamalar değil, farklı yetenekleri olan uygulamalar

Alıntıları Göster
    Newpipe'ın tek farkı (eksisi) login olamamak, ki bu da bir eksi olarak tartışılır, onun dışında hiçbir farkları yok, newpipe'ın fazlası var, ikisini de kullanan biri olarak bunu yazmanız gerçekten garip. Burada konuyu uzatmayacağım direkt olarak newpipe konusu açıyorum millet uyansın diye, vanced farklı amaçlara hizmet eden şüpheli bir yazılım halini çoktan aldı, gelip burada vanced konusu açılacak en son zaman.

• önce uygulamayı size sunan iyice alıştıkdan sonrada para isteyen kapilatistlere teknoloji emperyalizmine darbe vuran bir uygulama emeği geçenlerin ellerine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 5 Mayıs 2020; 20:42:0 >
  • quote:

Newpipe'ın tek farkı (eksisi) login olamamak, ki bu da bir eksi olarak tartışılır, onun dışında hiçbir farkları yok, newpipe'ın fazlası var, ikisini de kullanan biri olarak bunu yazmanız gerçekten garip. Burada konuyu uzatmayacağım direkt olarak newpipe konusu açıyorum millet uyansın diye, vanced farklı amaçlara hizmet eden şüpheli bir yazılım halini çoktan aldı, gelip burada vanced konusu açılacak en son zaman.

Alıntıları Göster
    Fanatikçe yorum yazmak yerine elinizi vicdanınıza koymadan karşılaştırmanız ne kadar doğru?
    Tek farkı login olamamak dediğiniz yönüyle bile Youtube ve Vanced'e kıyasla NewPipe'In birçok yeteneği eksik kalıyor. Abonelik listesini NewPipe'a aktarmak mümkün, ama

Abonelik akışı ve ana akış özelleşmiyor.
    Yorum yazılmıyor.
    Bildirimler yok.
    Kanallardaki oynatma listelerine erişim yok.
    Kanallara abone olma, videolarına oy verme özellikleri yok.
    Premium hesabı premium veya üyelik varsa o kanallar ve videolarına da erişim sağlanamıyor.
    Falan filan

Vanced'i kullanırken login olmayı sağlayan MicroG projesi de açık kaynaklı bir program. Ama kullanıcılar MicroG ile login olmak zorunda değiller.
    Bunlar Vanced'in yapabildiği şeyler [UYARI: Satın almalarınızı yaparken her zaman orijinal YouTube uygulamasını veya web sitesini kullanın.].

NewPipe ise daha yalın bir arayüz ve indirme desteği sunuyor. Google hesabına bağlı kalmadan favoriler, listeler oluşturup takip edebiliyor ve paylaşabiliyor. Bunları da YouTube ve Vanced yapamıyor.

Bunun dışında arayüzleri de oldukça farklı ve birçok kişi için alışılmış, yeniden daha iyidir.

Ayrıca Vanced'in güvenlikle ilgili olan sorunlarını kanıtlarıyla veya bu haberlerin kaynağını paylaşabilirseniz hepimizi bilgilendirmiş olursunuz.

Fanatiklik, vicdan? Evet vicdanım sızladı reklam gibi konu açılınca kusura bakmayın.

MicroG yarı açık kaynak kodludur ve endpointlerinde neler olduğu tamamen onların vicdanına kalmıştır. Zaten illa ki kullanıcam diyen olursa sakın ola gündelik kullandıkları gmail account'unu microg'ye gireyim filan demesinler. İlla kaynak istiyorsanız alın bu bir örnek:https://www.reddit.com/r/CopperheadOS/comments/77i687/microg_on_copperhead/don9i5u/

Ayrıyeten herkes biliyor ki SAI installer google auth bypass'ı için malum yollarla malum apk'leri yüklemek için belli bir gürüh tarafından kullanılan bir programdır. Bu programı yüklekmeye insanları zorlamak net olarak şüphe içerir, buna da kaynak gerekmez sanırım.

Ben newpipe konusunu da açtım, ahali bilsin görsün ne nedir, illa ki dediğim gibi vanced kullanacağım diyenler olursa lütfen ana hesaplarını kullanmasınlar

• quote:

Fanatiklik, vicdan? Evet vicdanım sızladı reklam gibi konu açılınca kusura bakmayın.

MicroG yarı açık kaynak kodludur ve endpointlerinde neler olduğu tamamen onların vicdanına kalmıştır. Zaten illa ki kullanıcam diyen olursa sakın ola gündelik kullandıkları gmail account'unu microg'ye gireyim filan demesinler. İlla kaynak istiyorsanız alın bu bir örnek:https://www.reddit.com/r/CopperheadOS/comments/77i687/microg_on_copperhead/don9i5u/

Ayrıyeten herkes biliyor ki SAI installer google auth bypass'ı için malum yollarla malum apk'leri yüklemek için belli bir gürüh tarafından kullanılan bir programdır. Bu programı yüklekmeye insanları zorlamak net olarak şüphe içerir, buna da kaynak gerekmez sanırım.

Ben newpipe konusunu da açtım, ahali bilsin görsün ne nedir, illa ki dediğim gibi vanced kullanacağım diyenler olursa lütfen ana hesaplarını kullanmasınlar
    Gönderdiğiniz linkte MicroG ile ilgili bir kanıt bulunmuyor. MicroG 'nin github adresi:https://github.com/microg

Ayrıca kimsenin kimseyi SAI'yi kurmaya zorladığı yok. SAI kullanmadan adb komutlarıyla kurmak da mümkün, aynı sonuca varıyor Vanced için yönergeleri (Option C başlığında):https://telegra.ph/How-to-install-v15-on-MIUI-02-11 . Windows PC gerektirdiği için eklememiştim kurulum yönergelerine ekleyebilirim.
    Önceki Vanced sürümleri APK olduğu için doğrudan kurmak mümkün.

Belli güruha ait olduğunu ima dediğiniz kişiler XDA'de de bulunan geliştiriciler ve iki yıldır sizin kastettiğiniz gibi bir niyetleri olsaydı oradan çoktan banlanırlardı, konuları da boşaltılmış olurdu.

Spekülasyon yaratıyorsunuz. Bu konu da reklam falan da değil, uyarıları okursanız XDA Developers Forum'daki konunun Türkçe çevirisi olduğunu görürsünüz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.