Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rehber iyi güzel de bu uygulamayı da engellemeseler bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam şimdi yaptım en üstte tik i işaretlememiz gerekiyormus aceleyle yapmaya çalışmistim kbakmayin sizi de mesgul ettim konu için sagolun

Araba modifiyesi ve kullanılan rom ne alaka? Araba modifiyesi hak yemek mi? Rom kullanmak hak yemek mi? Ben reklam engelleyici, vanced kullanıyorum. Belirli sitelerde açık. Ama yaptığım doğru bulmuyorum. Paylaşıp bunu yaymak hiç değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

Araba modifiyesi ve kullanılan rom ne alaka? Araba modifiyesi hak yemek mi? Rom kullanmak hak yemek mi? Ben reklam engelleyici, vanced kullanıyorum. Belirli sitelerde açık. Ama yaptığım doğru bulmuyorum. Paylaşıp bunu yaymak hiç değil.
    Kendiniz kullanıp başkaları kullanamasın diye burada bunları yazmanızın bir anlamı yok. Bu uygulama sizin şahsi uygulamanız falan mı ki kimin nerede nasıl yayınlayıp kullanabileceğine karar verme hakkını kendinizde görüyorsunuz? Aynı şekilde resmî olmayan romları ve başka modifiyeleri örnek verdim yanıldığınız hususu anlayacağınızı umarak. Kusura bakmayın ama söylemem gerekir ki konuya yazdığınız üç mesajın içeriğinde bir nitelik yok. Uygulamanın geliştirici ekibinden izin alarak kılavuz niteliğini aşmayacak şekilde Türkçeye çevirip bu konuyu burada paylaştım ve bunu açıkça birkaç kez belirttim (dileyen geliştirici ekibe sosyal linklerden istediği şekilde ulaşabilir). Ne bu Youtube Vanced'in içeriğinde, ne kurulum ve kullanım sürecinde ne de bunun Türkçeye çevrilip yayımlanmasında suç unsuru bulunduran veya yasadışı olan herhangi bir öge var. Kullanmak isteyen kullanır, istemeyen kullanmaz. Türkçe bir kılavuz olsun, insanımız sahte uygulamalara veya yanlış yöntemlere bulaşmasın, bunu kabul etmek neden bazıları için bu kadar zor?

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Ben de onu söylüyorum zeki paylaşan iki like alecak diye türkçeye çevirmiş rom atmakla bir görüyor. Herkes rom atsa ne yazar. Bu uygulama yasadışı rom atmak suç mu? Vanced patlasın göreceğim sizi. Koca piratebay ler vpn ler patladı. Yok modifiyeymiş araç beyni değiştirmeymiş. Onlar yasak mı kardeşim banane onlardan. Vancedi yay ele ayağa düşsün youtube para kazanmak için iyice reklam dayayıp normal kullanıcıdan alsın zararını. Sanıyorlar ki herkes kullansın bişey olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

Ben de onu söylüyorum zeki paylaşan iki like alecak diye türkçeye çevirmiş rom atmakla bir görüyor. Herkes rom atsa ne yazar. Bu uygulama yasadışı rom atmak suç mu? Vanced patlasın göreceğim sizi. Koca piratebay ler vpn ler patladı. Yok modifiyeymiş araç beyni değiştirmeymiş. Onlar yasak mı kardeşim banane onlardan. Vancedi yay ele ayağa düşsün youtube para kazanmak için iyice reklam dayayıp normal kullanıcıdan alsın zararını. Sanıyorlar ki herkes kullansın bişey olmayacak.
    Şu yazdıklarınız da bilmediğiniz konularda yanılmakta ısrarcı olduğunuzun birer kanıtı.
    "Suç"un ne demek olduğunu bilmeden burada sallıyorsunuz. Diyelim ki bir suçun varlığından bahsediyoruz, suçlu ve ceza da var olmalı. Siz de daha önceki yazılarınızda suçunuzu itiraf ettiğiniz gibi en yakın karakola gidip teslim olun, "Ben YouTube Vanced kurdum, kendimi ihbar ediyorum." diye ifadenizi imzalayın, savcılık davanızı açsın. Adınız sanınız yüzünüz yeriniz belli, yargılanma sürecinizi de takip edelim. Suçlu olduğunuza hükmedilip cezaya çarptırıldığınızda ben de SADECE BİR LİKE karşılığında bikinili fotoğrafımı koyayım. Nasıl fikir? Bence şahane fikir.
    Eğer teklifimi kabul ediyorsanız bu konuya herhangi bir şekilde cevap yazmanız yeterli.

Kardeş saf mısın? Burası Türkiye internet suçlarını sallayan mı var? Korsan film müzik kol geziyor. Ben yaptığımı etik bulmuyorum. Sen ne yapıyorsan yap beni ilgilendirmez. Paylaşmayın işte sanane milletten? Millet girdikçe sen mi kazanacaksın? Ama biz kaybedeceğiz diyorum Suç yada değil kaliteli vpn sağlayıcıları niye engelleniyor torrent siteleri bir bir çöküyor. Bu vanced çok yayılınca youtube kayıtsız kalacak mı sanıyorsun?

• picasso16 kullanıcısına yanıt
    Tüh, Vanced kullandığı için cezaya hükmolunan ilk kişi olarak dünya tarihine geçme fırsatını kaçırdınız, hem de %50 indirimle LAYKLARDA DAMPİNG yapmıştım.

Siz o kadar zekisiniz ki Vanced yüzünden Google reklamlardan parasız kalınca daha çok reklam vereceğini öngörmüştünüz İddiayı kabul etmemeniz yazık oldu.

Ayrıca bu boş geyiğinizle karşınızdakinin zamanını çalarak da baya üstün düzeyde bir mizah anlayışına sahip olmalısınız. Ne kadar havalı!

Konuya faydanız olmuyor, size bundan sonra yanıt yok troll bey

Kim troll? Numara vereyim özelden istersen. Başlattırma konuna. Başka yerlere çekme youtube un günden güne daha çok reklam koyduğu ortada. Şekil şukul yapma

• Bunu 1 seneye yakın kullanıyorum daha bir sorunu görmedim umarım görmemeye devam ederim.

• Youtube reklamlarını görmek istemeyenler için ihtiyaç duyulan bir uygulama. Türkçe rehberinin hazırlanması iyi olmuş. Keşke bu uygulamanın webos için olanını da çıkarsalar.
  • Ben bu hatayı alıyorum.
    INSTALL_FAILED_DUPLICATE_PERMISSION: Package com.vanced.android.youtube attempting to redeclare permission com.mgoogle.android.c2dm.permission.RECEIVE already owned by com.mgoogle.android.gms

Ben ogyoutube kullanıyorum. Ben ere içinde gösterme seçeneği var acaba bunda o özellik var mı? Ogyoutube yazılım desteği bitti.

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• PIP modunda kontroller biraz zayıf. Ogyoutube da pencere genişletme falanda var.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    MicroG'yi kaldırın (cihazınızın Ayarlar -> Uygulamalar menüsünde). Cihazınızı yeniden başlatın. SAI kullanarak Vanced'i kurun. MicroG'yi kurun.
    MicroG kurulmuyorsa onu da SAI ile kurun.

Sorun çözülmüş olmalı

PiP (resim içinde resim) modundan ekran görüntüleri
    [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

Ayrıca arka planda oynattığı sürece bildirim panelinden de kontrol edilebiliyor, haberiniz olsun. OG YouTube piyasada bulunmadığı için karşılaştırıp yorum yapamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 7 Mayıs 2020; 15:36:42 >

Evet aynen öyle yaptım. Çalışıyor. OGyoutube alışmışım. Video indirme falanda var ama çalışmıyor. Bunda video gelirse buna geçerim.

• Bunun gibi tonla uygulama var cihaza bir de root attınız mı reklamsız hayat başlar. her şey için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloveangel -- 7 Mayıs 2020; 11:32:17 >
    İyi günlerde kullanın.

YouTube Vanced'e video indirme özelliği gelmeyecek (bkz. SSS-4). Ben sizin yerinizde olsaydım artık piyasada bulunmayan, desteklenmeyen bir uygulamayı kullanmazdım. Bunun için video indirme özelliği olan NewPipe'ı deneyebilirsiniz.
  • Eline sağlık

• Anneme anneler günü için telefon aldım ilk yükledigim uygulama bu oldu , bu uygulamaya ek olarak AdGuard kurun reklam neymiş unutursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.