Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir kullanıyorum ancak mail hesabı ile giriş yapmaktan çekiniyorum. Güvenli mi?
  • İlk mesajı okudum ama şu sorunun cevabını bulamadım:

Uygulamayı yüklemek için neden SAI'ye ihtiyaç duyduk? Anladığım kadarıyla SAI yükleyici. MicroG'yi telefonun içindeki yükleyici ile yüklemişken neden Vanced'i de normal yükleyici ile yüklemiyoruz da SAI'ye ihtiyaç duyuyoruz?

Telefonda kullanmadığım şeyleri tutmayı sevmiyorum. O yüzden SAI'yi yüklemek zorunda kalmama şaşırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Google YouTube uygulamasının yapısını birkaç pakete bağlı hâle getirdi, yani YouTube birkaç aydır tek bir APK değil birkaç ayrık APK'den oluşuyor. Vanced de YouTube uygulamasının modlusu olduğu için bu yoldan gitmiş. MicroG ise bundan etkilenmediği için böyle bir durum olmuyor.

APK ve APKS dosyaları özlerinde arşiv dosyalarıdır, içeriklerine bakmak için 7-Zip, WinZip gibi programlarla bakabilirsiniz. Baktığınızda APKS dosyasının içinde başka APK dosyalarının bulunduğunu görürsünüz.

SAI Google Play Mağazası'nda bulunan ve Play Protect ile taranmış bir program olup APKs kurulumunu yaptıktan sonra cihazınızdan kaldırabilirsiniz. Android'deki paket yöneticisi APKs dosyalarını kurmaya destek vermediği için SAI'ya ihtiyaç duyuyoruz. Ya da hiç APKs kullanmak istemezseniz bir önceki Vanced sürümü APK formatında, onu kurabilirsiniz. Vanced.app sayfasına girip "older versions" linkine tıklamanız yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Uzun süredir kullanıyorum ancak mail hesabı ile giriş yapmaktan çekiniyorum. Güvenli mi?
    Ben MicroG'yi bir yılı aşkın süredir kullandığım hesabımla ne bir hacker sorunu yaşadım ne de başka bir sorunla karşılaştım. Ana hesabınıza bağlı kullanmak istemezseniz yan bir hesapla giriş yapmanızı tavsiye edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Google YouTube uygulamasının yapısını birkaç pakete bağlı hâle getirdi, yani YouTube birkaç aydır tek bir APK değil birkaç ayrık APK'den oluşuyor. Vanced de YouTube uygulamasının modlusu olduğu için bu yoldan gitmiş. MicroG ise bundan etkilenmediği için böyle bir durum olmuyor.

APK ve APKS dosyaları özlerinde arşiv dosyalarıdır, içeriklerine bakmak için 7-Zip, WinZip gibi programlarla bakabilirsiniz. Baktığınızda APKS dosyasının içinde başka APK dosyalarının bulunduğunu görürsünüz.

SAI Google Play Mağazası'nda bulunan ve Play Protect ile taranmış bir program olup APKs kurulumunu yaptıktan sonra cihazınızdan kaldırabilirsiniz. Android'deki paket yöneticisi APKs dosyalarını kurmaya destek vermediği için SAI'ya ihtiyaç duyuyoruz. Ya da hiç APKs kullanmak istemezseniz bir önceki Vanced sürümü APK formatında, onu kurabilirsiniz. Vanced.app sayfasına girip "older versions" linkine tıklamanız yeterli
    Teşekkür ederim. Gayet güzel açıklamışsınız.

"... Android'deki paket yöneticisi APKs dosyalarını kurmaya destek vermediği için SAI'ya ihtiyaç duyuyoruz. ..." bu kısım sebebini açıklıyor.

Ben uygulama market dışında program yüklemem normalde. Youtube elzem olduğu için ilgilendim ve yükledim :) Sorunsuz şekilde çalışıyor. Teşekkürler. Market dışı uygulama yüklemek umarım bir sorun yaratmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Vanced kullanımının şimdiye dek cihaz veya hesap bağlamında herhangi bir sorun çıkarmadığını söyleyebilirim. Ama çakma veya sahte uygulamalar için bir şey diyemem

Market dışından uygulama yüklerken içiniz rahat olsun diye araştırma yapmak vehttps://www.virustotal.com/gui/ gibi sitelerden tarama yapmak her zaman faydalı olur, aklınızda bulunsun

İyi günlerde kullanın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 8 Mayıs 2020; 15:26:49 >
  • Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu YouTube vanced'ı kaç kere denedim farklı zamanlarda Google hesabına giriş yapamadığım için geri sildim. Uzun zamandır lucky patcher ile yamalı kullanıyorum. Yalnız arka planda oynatma yapabiliyorum. Lucky Patcher reklam konusunda işe yaramıyor. Şu Youtube Vanced nasıl yapılıyor? (Google hesabıma kesinlikle giriş yapabilmeliyim.)

• Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Root olmadan kullanacaksanız MicroG o işi görüyor, root ile kullanacaksanız zaten çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Hocam ben bu YouTube vanced'ı kaç kere denedim farklı zamanlarda Google hesabına giriş yapamadığım için geri sildim. Uzun zamandır lucky patcher ile yamalı kullanıyorum. Yalnız arka planda oynatma yapabiliyorum. Lucky Patcher reklam konusunda işe yaramıyor. Şu Youtube Vanced nasıl yapılıyor? (Google hesabıma kesinlikle giriş yapabilmeliyim.)
    MicroG hocam. Kuruyorsunuz login oluyorsunuz çok basit.

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun vanced bir turlu kuramadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Newpipe isimi goruyor hocam tesekkurler.

• Uygulamayı önceden bende kullanıyordum. Ancak android tv aldıktan sonra youtube premium almak zorunda kaldım. Öğrenci indirimden faydalanıyorum aöf sağolsun. Vanced ı bir türlü tv de düzgün olarak çalıştıramadım. Sürekli donuyordu, yavaş çalışıyordu. Bende almak mecburiyetinde kaldım. Pişman değilim Youtube music uygulamasını da severek kullanıyorum. Spotify ı bıraktım üyeliğimi iptal ettim.
  • Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim olay da o zaten hocam. Farklı zamanlarda farklı sürümlerde denedim MicroG yüklememe rağmen giriş yapamıyorum. Yapabilsem kullanacam ama olmuyor.
    Telefonumda root var ama twrp falan yok kendinden root özelliği var. Meizu marka. Xposed falan yüklemek mi gerekiyor root ile kurarken? Sistemi bozmak istemediğim için uğraşmadım.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaireis06

Allah razı olsun vanced bir turlu kuramadim
    Takıldığınız veya sorun yaşadığınız aşamayı biraz açıklayabilir misiniz?

• quote:

Telefonumda root var ama twrp falan yok kendinden root özelliği var. Meizu marka. Xposed falan yüklemek mi gerekiyor root ile kurarken? Sistemi bozmak istemediğim için uğraşmadım.
    Cihazınızda root erişimi olması uygulamayı root ile kullanmak zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor, "non-root" uygulamayı kurabilirsiniz.

• quote:

Bahsettiğim olay da o zaten hocam. Farklı zamanlarda farklı sürümlerde denedim MicroG yüklememe rağmen giriş yapamıyorum. Yapabilsem kullanacam ama olmuyor.
    Merhaba, sorununuzu #sorunçözümü etiketli başlık çözmüyor mu?

Yaşadığınız sorunu açıklayabilir misiniz?
    Vanced'i root mu kurdunuz, root olmayan sürümünü mü kurdunuz?
    Vanced'in ve MicroG'nin sürümleri nelerdir?
    Cihazınızın marka modeli, işletim sistemi nelerdir?
    Yaşadığınız sorunu ekran görüntüsü, hata kodu vb. ile paylaşabilir misiniz?

Cihazim samsung galaxy j7 prime 16 gb eski cihaz emektar android 8 sorun hem rootlu tarafta indirdim hem rootsuz yine ayni. [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

Cihazim samsung galaxy j7 prime 16 gb eski cihaz emektar android 8 sorun hem rootlu tarafta indirdim hem rootsuz yine ayni. [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.