Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir geliştiricinin microg'nin nasıl çalıştığını anlatması size kanıt değilse ne kanıt onu çok merak ettim doğrusu. Ayrıyeten SAI kurulumu zorunlu tutuldu ilk geldiğinde, tepki alınca kaldırmışlardır muhtemel, artık takip etmiyorum. Zaten apk kurmak için dev options açmak zorunda kalıyoruz, bir de milleti pc başına geçirip konsol açtıracaklarsa o zaman oldu olacak elimiz değmişken bi de root atalım...

SAI'nin kendisi şüpheli değil, sai üzerinden açık kaynak kodlu olmayan bir apk'yi yüklemek tehlikeli. MicroG şüpheli ve ana hesaplarla kullanılmaması gerekiyor.

Gelip burada konusu açılacak bir proje olmaktan çıktı vanced, sizin amacınız iyi olabilir fakat artık niyet iyi değil.

Daha fazla yorum yapmayacağım, herkese hayırlı ramazanlar dilerim
  • ibo-wan kullanıcısına yanıt
    Kendimi tekrarlamaktan hoşlanmam, yine ama son kez yazıyorum.
    adb, root, SAI veya apk kurarak kullanmanın hepsi birer seçenek. Bir iddianız varsa kanıt göstermeden sunarsanız havada kalır. Gönderdiğiniz linkteki yazışmada ispat niteliği taşıyan bir veri yok, olasılıklardan bahsediliyor. Dışarıdan APK ve APKs yüklemek her zaman sorumluluğu kullanıcıda olan bir davranıştır.

Kimsenin kötülüğünü düşünecek olsam burada bu konuyu açmazdım. Kötü olduğu bilinen bir uygulama veya ekip olsaydılar neden burada boşa kürek çekeyim ki?..
  • pipe de vanced da guzel uygulamalar..ama kullanılabılırlık anlamında vanced daha kullanıslı gıbı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakma kardeşim emek vermişsin ama şikayet ediyorum umarım kaldırılır. Nerere bi vpn tavsiyesi, dizi sitesi keşfedilip ele ayağa düşse kaldırıldı kapandı. İki like alıp okunacaksın diye riske gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

Kusura bakma kardeşim emek vermişsin ama şikayet ediyorum umarım kaldırılır. Nerere bi vpn tavsiyesi, dizi sitesi keşfedilip ele ayağa düşse kaldırıldı kapandı. İki like alıp okunacaksın diye riske gerek yok.
    Maşallah zehir gibisiniz, beni çözmüşsünüz. Herkes layklasın sonra ben silerim konuyu

Ayrıca korsan yayınlarla ve yasadışı şeylerle kıyaslamışsınız, ama burada paylaşılan şey XDA Developers Forum'daki konunun Türkçe çevirisinden ibaret bir kılavuz. Toplumumuzda herkes İngilizce bilmiyor fakat sahte veya crackli uygulamalara bulaşabiliyor malum. Türkiye'de güvenilir bir forumda güvenilir bir kılavuz olmasının ne zararı var acaba?

• Bunu önceden kullanıyordum fakat önerilenler kısmında hayvanların çiftleşme videoları önerilmeye başlayınca kaldırdım.Hatta zurna filmler de önermeye başlamıştı.Youtube öyle videolar barındırmıyor fakat anlam verememiştim
  • ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Bırak biz bilenler kullansın. Çoğaldıkça normal sürümde youtube reklamı daha da basar oldu. O yetmeyecek yeni yöntemler gelecek belki. Youtube içerik üreticileri de insan

• Miui optimozasyonu kapatamıyorum

• Herşeye bedava erişme isteği.. ne olacak memleketin hali.

Kimse babasının hayrına bedava yapmaz. İleride kokusu çıkar. Tavsiye etmem.

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Aylardır kullanıyorum ve hiç dediğiniz şeye rastlamadım. Önerilenler kısmı tamamen daha önce ne izlediğiniz ile alakalı hocam. Aynı hesabın açık olduğu farklı bir cihazda o tarz videolar izlenmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hib.96

Miui optimozasyonu kapatamıyorum
    Birinci ve üçüncü gönderileri adımları uygulayın. Eğer olmadıysa hangi adımda hata aldığınızı bir ekran görüntüsü ile belirtir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

Bırak biz bilenler kullansın. Çoğaldıkça normal sürümde youtube reklamı daha da basar oldu. O yetmeyecek yeni yöntemler gelecek belki. Youtube içerik üreticileri de insan
    Ben hangi uygulamayı kimin kullanıp kimin kullanmayacağına karışma hakkını kendimde görmüyorum, sizin de kendinizde öyle bir hak görmeniz doğru değil. Sonuçta burada paralı olan bir şeyi bedava elde etmenin tanıtımı yok, beleş YouTube Premium hilesi falan da değil. Masaüstü tarayıcıda ublock, Adblock vb. reklam engelleyici kullanan insanlara, otomobilini, bilgisayarını modifiye edenlere, telefonuna custom rom kuranlara da bu tepkiyi veriyor musunuz acaba 😕

• quote:

Orijinalden alıntı: snowtger

Aylardır kullanıyorum ve hiç dediğiniz şeye rastlamadım. Önerilenler kısmı tamamen daha önce ne izlediğiniz ile alakalı hocam. Aynı hesabın açık olduğu farklı bir cihazda o tarz videolar izlenmiş olabilir.
    Aynen sizin dediğiniz gibi, YouTube izleme önerileri daha önceki arama ve izlemelere dayanarak yapılıyor, ama bazen de paraya bakıyor. 💰 Ara sıra abidik gubidik videolar YouTube'e yüklenip parayla promote edilerek "önerilen videolar" kısmında gösterilebiliyor.

• Hemen yüklüyorum
    Telefonum Samsung . Boyle bir hata aldım yükleme Android 10 one uı 2 yüklü

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drumyr -- 6 Mayıs 2020; 12:58:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drumyr

Hemen yüklüyorum
    Telefonum Samsung . Boyle bir hata aldım yükleme Android 10 one uı 2 yüklü

install_failed_no_matching_abis failed to extract native libraries res=-113

Bu hatayı veriyor SAI de APKs yi yüklerken.

• Drumyr kullanıcısına yanıt
    Vanced.app sitesinden indirirken diğer arch. seçeneğini seçip indirin, öyle deneyin bakalım

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 6 Mayıs 2020; 14:40:50 >
    Şimdi oldu işte.Teşekkür ederim
    Imui optimozasyonun kapatıldıği ayar kısmına girdim fakat açma kapama olmuyor o kısım sabit geliştirici modunu actim

• quote:

Orijinalden alıntı: hib.96

Imui optimozasyonun kapatıldıği ayar kısmına girdim fakat açma kapama olmuyor o kısım sabit geliştirici modunu actim
    Geliştirici seçenekleri ekranındayken sayfanın en üstünden (Geliştirici Seçenekleri yazısı görülecek şekilde) ve en altından (MIUI optimizasyonu aç yazısı görülecek şekilde) birer ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?
  • Valla sağda solda reklam olunca rahatsız etmiyor da video izlerken arada çıkınca deli ediyor beni. Vanced kullanıyorum bildim bileli. Süper uygulama.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.