Şimdi Ara

YouTube Premium abonelik ücretlerine zam! İşte güncel fiyatlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
13.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vanced i kapattılar da ne6lioldu÷ne oldu bizim cocuklar bıraktıkları yerden alıp daha iyisini yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile paketine yıllık abone olabiliyor muyuz?

• E_Y_B_H_P_T E kullanıcısına yanıt

buraya yaz ne yazacaksan..

YouTube Premium abonelik ücretlerine zam! İşte güncel fiyatlarsupport.google.com
    YouTube Premium'daki fiyat değişikliğiyle ilgili geri bildiriminiz mi var? - YouTube Yardım
    https://support.google.com/youtube/contact/price_increase?hl=tr&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    Androidde bu işler kolay tabi. Benim jb kullanmak için hala ios 12.2 deyim :) cihaz 6s.
    Apple dünyası bambaşka direk android ile kıyas aşırı mantıksız. Biri yarı açık kaynak. Diğeri kapalı tamamen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Arkadaşın yasını merak ettim, alıntılama yapmaya değer görmedim açıkcası. Belki sizin mesajınızdan sonra öğrenmiş oldu JB nin garantiyi bozmadığını, iTunes ile son sürüme yükselt bitti gitti😃

Anroidte vanced kullanıyormuş da iOS kullanıcılarına laf çakmaya çalışmış kendince. Bende JB ile çok oldu YouTube vs. sosyal medya uygulamalarından download yapmaya başlayalı dedim. Kızdı 😆

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Bizde zaten tamamen kapali olduğu icin elestiriyoruz kardes.Root dahi olmadan bicok sey var mesela androidde.En basit youtube uygulamasinda bile ne nimetler sunmus goruyorsun isde.Neyse isteyen istediğini kurar yukler.

• Ne ucuzmuş, fark etmedik bile

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • renega kullanıcısına yanıt

Sizin söylediğinizle benim söylediğimin alakası yok. Ben dolar kazanmıyorum, o zammı bana yansıtamazlar, onlar Youtube yerine kaç ekmek alabiliyor ben kaç tane alabiliyorum dediniz. Ben de neresinden bakarsanız bakın o ülkelerde daha çok ekmek alınabileceğinden bahsettim, yani bu üyelik onlara daha pahalı. Konu ekmek mi almak daha mantıklı Youtube Premium gibi saçma bir şey değil, sizin iddaa ettiğiniz daha farklıydı.

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt

ok

• Niye bu kadar ağlamışsınız anlam vermek güç.

Youtube rakipsiz bir firma değil mi? En yakın alternatifi bile 99 a 1 oranında ağır basar. Dolayısıyla adamlar öldürmek yerine gerekeni yapmış.

60 lira 2 kahve bile değil. Hayatının büyük çoğunluğunu video izleyen birine koymaz.

• Pc de zaten gerek yok yıllardır reklam görmüyoruz telefonda da opera tarayıcıdan giriyorum youtube'a reklam falan yok temiz

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Adam milyonlarla oynuyor boş verin siz onu jdjs

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LBRTN kullanıcısına yanıt

hocam o zaman sizin

• Puhahahaha Ben Hep 50 liralık üyelik alıyorum diyenlere girsin.. Savunanlara en güzel kapak Varol AdGuard..

• Lan bunlarda kendini netflix falan sanıyor olum bana film dizi mi çıkarıyorsun da disney fiyatı çekiyorsun sen hayırdır?

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Satış politikası her zaman böyledir. İlk bedavadan biraz pahalı verip alıştırıp bağımlı ederler. Sonra orantısız zam :)

• Vanced üzerinden devam

• pekmezin suyunu akıttınız haYouTube Premium abonelik ücretlerine zam! İşte güncel fiyatlar 

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.