Şimdi Ara

Yorick ustalarına bir kaç soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bu aralar yorick denen heroya sarmış durumdayım. Mide ve topta oynadım ikisinde de sıkıntı çekmedim. Sormak istediğim 2 soru var şuan için.

1) Ben sadece tank kastım şuan için yoricke, ancak yeterli tank kastığımı düşündükten bir süre sonra hasara yönelik item çıkmak istersem bu ap itemi mi olmalı yoksa ad mi? Hangisi daha etkili olur?

2) Tf de duruma göre adc ye ya da apc ye hangisini uygun görürsen ulti basıyorum ancak ultiyi bastıktan sonra kontrol etmeye çalışmıyorum? Olması gereken de bu değil mi? Yani o kargaşa içinde skill atarken karşıdan hero seçerken bir de alt tuşuna basıp hayalet yönlendirilmeli mi yoksa akışına mı bırakılmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar merhaba, bu aralar yorick denen heroya sarmış durumdayım. Mide ve topta oynadım ikisinde de sıkıntı çekmedim. Sormak istediğim 2 soru var şuan için.

1) Ben sadece tank kastım şuan için yoricke, ancak yeterli tank kastığımı düşündükten bir süre sonra hasara yönelik item çıkmak istersem bu ap itemi mi olmalı yoksa ad mi? Hangisi daha etkili olur?

2) Tf de duruma göre adc ye ya da apc ye hangisini uygun görürsen ulti basıyorum ancak ultiyi bastıktan sonra kontrol etmeye çalışmıyorum? Olması gereken de bu değil mi? Yani o kargaşa içinde skill atarken karşıdan hero seçerken bir de alt tuşuna basıp hayalet yönlendirilmeli mi yoksa akışına mı bırakılmalı?

Adc veya kendine atmanı önerrim üçlü kuvvet manaveren core itemimdir bu itemlerden sonra ninja yada merkür ayakkabısı warmong yada ruh gömleği çıkabilirsin oyunun durumuna göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukardaki arkadaşın dediği gibi.3nity ve muraman'yı açıp araya girmen yeterli olacaktır.Ultiyi adc'ye at mutlaka kasmamışsa kendine veya apc'ye.
  • Ad offtank kasmak daha iyi manamune şart derim defansif bot ib ya da yeni haliyle tf iyi gider kalanı defansif olur belki araya Bi lw

• hala yorick oynayan olması, sevindirdi

-yorick top lanede çok etkilidir. oyun sonu 1v5 gidebilecek skillere sahip..
    full tank değil / tanky mana gidilmesi doğru olandır ama iceborn best of yorick itemıdır

ultiyi her zaman ölmeye yakınken ve kendine atmaya çalış ama baktın adcin eriyor tam ölecekken at ona tekrar doğsun.
    -duruma göre değişir tabii, team fightta ilk eriyen mid lanedir ama bakarsın adam damage çıkaramıyor, ultini boşa harcama

manamune/spirit visage/iceborn/warmog/ sırasıyla çıkılması gereken 4 itemdır.

bot u magic resist yada armor yaparsın, karşı takıma göre..

son item, takım iyiyse atma çık hem armor hem crit hem de hp ne göre ad verir ki bu buildle, 3.5k gibi bi hpin olur.
    ama takım vasat ve sen taşıyorsan, guardian angel çık.

-ap çokluğu varsa, maw of malmortius çıkarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: 14Yaşındayım

Yukardaki arkadaşın dediği gibi.3nity ve muraman'yı açıp araya girmen yeterli olacaktır.Ultiyi adc'ye at mutlaka kasmamışsa kendine veya apc'ye.

Yukarıdaki arkadaşın dediği en yukarıdaki arkadaşın dediği gibi o itemlerle herkesin arasına dal aktif et adc apcye atıl

• Açıkcası çok mantık isteyen bir hero değil. Hatta bizzat morello brainless hero demişti yorick için. Manamune, trinity / frozen fist yeterli attack yönü için. Gerisi de cooldown red. ağırlıklı tank kasman yararına olur
  • Peki oynaması zevkli mi arkadaşlar? Bana sıkıcı geldi ama hiç oynamadım eğlenceli ise açayım çünkü etkili bir karakter oyunun her safhasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

hala yorick oynayan olması, sevindirdi

-yorick top lanede çok etkilidir. oyun sonu 1v5 gidebilecek skillere sahip..
    full tank değil / tanky mana gidilmesi doğru olandır ama iceborn best of yorick itemıdır

ultiyi her zaman ölmeye yakınken ve kendine atmaya çalış ama baktın adcin eriyor tam ölecekken at ona tekrar doğsun.
    -duruma göre değişir tabii, team fightta ilk eriyen mid lanedir ama bakarsın adam damage çıkaramıyor, ultini boşa harcama

manamune/spirit visage/iceborn/warmog/ sırasıyla çıkılması gereken 4 itemdır.

bot u magic resist yada armor yaparsın, karşı takıma göre..

son item, takım iyiyse atma çık hem armor hem crit hem de hp ne göre ad verir ki bu buildle, 3.5k gibi bi hpin olur.
    ama takım vasat ve sen taşıyorsan, guardian angel çık.

-ap çokluğu varsa, maw of malmortius çıkarsın

Kardeş yoricki biliyorsun sen Cevap vermemişsin tekrar sorayım, ultiyi bastıktan sonra kontrol etmeye çalışmaya gerek yok değil mi? Verdiğin cevap için teşekkürler

• quote:

oyun sonu 1v5 gidebilecek skillere sahip..

yorick oynamasak inancaz
  • Useless geri ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Peki oynaması zevkli mi arkadaşlar? Bana sıkıcı geldi ama hiç oynamadım eğlenceli ise açayım çünkü etkili bir karakter oyunun her safhasında

pant-lee-fizz bu üçüne karşı oynadım ve en ufak bir zorlanma yok. Kesinlikle zevkli ve op bir karakter. 3 skill ile durmadan hayalet çıkarıyorsun ve karşısı hayaletlerden kaçmaktan farm yapamıyor, harika bir hero bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

yorick oynamasak inancaz

Sanırım hayaletleri 2 kişiyi birden alabiliyor
  • quote:

Yukardaki arkadaşın dediği gibi.3nity ve muraman'yı açıp araya girmen yeterli olacaktır.Ultiyi adc'ye at mutlaka kasmamışsa kendine veya apc'ye.

şu imzanı değişrir misin?
  • Zaten cok bir sey yapmana gerek yok su kucuk zimbirtilari birak onlar halleder

• ALAK_ kullanıcısına yanıt
    sen ölmeden ultiyi kendine atarsan, senden iki tane olur ve ctrl komutuyla diğerini yönlendirirsin.

-ama dediğim gibi, saçma olur. her zaman öleceğini garanti altına aldığında at.
    yada gir 5 kişinin arasına, öleceğini anladığın anda ultini kendine at.

edit: ultini kendine bastıktan sonra ve orjinal yorick öldükten sonra, çıkan morick ile kaldığın yerden yorickmişsin gibi devam edersin.
    ctrl komutu istemez o

-diğer yazanları dinleme sen, yorick hakikaten hem zevklidir hem de güçlüdür.
    adama yapıştım mı bırakmaz yani silence atanlardan kork sadece, gerisi yalan.

emo bile counterı diyorlar, daha emoya karşı lane vermedim yorickle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 24 Eylül 2013; 19:33:28 >

• gerek yok bildiğim kadarıyla kendisi saldırıyor zaten adc ölene kadar,ölünce ise adc kendisi normal oynar gibi kontrol ediyor ama bir gün ustalaşırsan alt right clickle adclerine focus atabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shewawest

quote:

Yukarıdaki arkadaşın dediği en yukarıdaki arkadaşın dediği gibi o itemlerle herkesin arasına dal aktif et adc apcye atıl

en yukardaki arkadaşın , onun altındaki ve en alttaki arkadaşın dediği gibi o itemleri çıkabilirsin. Ve daha altlarda da başka bi arkadaşın dediği gibi late de 5 kişi arasına girebiliyosun tank çıkmışsan. Altlardaki bir diğer arkadaş ise oynamasak inanıcaz demiş buna kendi becereksizliğini heronun üzerine atmasın mümkünse

• Top lane de karşında ise sinirin bozulur sağa sola yumruk atarsın. Agresif oynanmalı. Tank çıkılır diye biliyorum. Ve bir ara Dyrus bayağı bir Yorick oynuyordu. Allstar öncesi olması lazım. Onun videolarından faydalanabilirsin bulabilirsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim* -- 24 Eylül 2013; 19:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

yorick oynamasak inancaz

Ben oyunun ortalarinda 1v4 quadra atmistim. 5. orada olsa penta atardim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.