Şimdi Ara

Elo nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar lol de yeni 30 oldum gumus 4 üm ama maç kazamıyorum .
    Bu elo nedir yüksek veya dusuk olması takımımıza gelen oyuncuları degistirir mi ?
    Arkadas altın onun hesabına girince gayet normal gecıyor maçlar ama benım hesapta istisnasız her maç şampiyon seciminde kavga cıkıyor bildiginiz kucuk cocuklar hepsi.
    Birde hani otp diye bi olay varya bende oyle yapıp lig yukselmek istiyorum hangi lane ve şampiyonu seceym sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Top lane try kayle irelia darius riven
    Jungle hecarim shaco pant kha nocturne

Bence bunlardan kendince iyi olduğunu seç rahat rahat yükselirsin. Sürekli topta oynarsan sıkılırsın Jungleda dönmelisin bence. sonuçta oyun bu zevkte almak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ELO, bir sıralama ve derecelendirme sistemidir. Yetenek düzeylerini ölçmek için kullanılır. Her oyuncunun ELO puanı vardır, dereceli veya normal maç eşleşmeleri birbirine en yakın puana sahip oyunculardan oluşan takımlar üzerine yapılır. Gümüş ligindesin ELO puanının çok yüksek olmasını bekleme. Hele de oyuna yeni başlamışsın ve henüz oyunun her koridoruna hakim değilsin. Şuanlık dereceli oynamamanı öneririm. Normal oyunlarda kendini geliştirmelisin. OTP dediğin olay ise One Trick Pony, yani tek bir şampiyona odaklanıp onu en iyi seviyede oynamaya çalışmaya denir. OTP tarzında oynayan kişilerin şampiyon havuzu dar olur ve dereceli bir maçta OTP şampiyonun banlandığı anda oynayamadığın bir şampiyonu seçmek ve oynamak zorunda kalır, muhtemelen oyunu kaybedersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.