Şimdi Ara

YOLDA 470 LİRA BULDUM AHAHA SS'Lİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
5.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Markete gidiyorumdum. Yolun kenarında çöp vardı dikkatimi çekti bi baktım top şeklinde duruyor para hemen kaptım. Markete gitmeden eve geldim hemen ne yapmalıyım bu parayla ? Bugün de cuma aslında camiye mi versem yoksa vermesem mi?
     YOLDA 470 LİRA BULDUM AHAHA SS'Lİ

edit : parayı bulduğum yere 1-2 gün gidip bakıcam birşey arayan varmı diye eğer yoksa güzel rakı sofrası kurucam

edit 2 : paranın sahibini bulamazsam ilk gördüğüm dilenciye 20 lira vericem. sonrada yiyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddrick -- 20 Haziran 2014; 15:14:44 >

• Harca dostum
  • 150-200 fakire fukaraya ihtiyacı olana dağıt,gerisinide ye
  • harca gitsin ne olacak
  • Ye gitsin.Sana gönderilmiş o Ayrıca bence sen buruşturdun ve konu açtın.Hiç kirli değiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 20 Haziran 2014; 14:46:18 >
  • BİRA AL
  • karakola git netcen haram parayı
  • EM ONLARI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ye hacı kimseye falan dağıtma.dağıt diyenler arkadaşlar 1tl bile dağıtmazlardı emin ol.afiyet olsun
  • Camiye falan verme vericeksen düzgün bir yere bağışla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana yollayabilirsin 150 tl daha katar ps3 alırdım
  • Ulan reflekse bak cüzdanı kontrol ettim hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Ye gitsin.Sana gönderilmiş o Ayrıca bence sen buruşturdun ve konu açtın.Hiç kirli değiller

Yok hocam niye öyle birşey yapim. ciddiyim
  • Rusa git
  • Catir çutur yerdim sahibi ciksada vermezdim banane ben buldum derdimde bunu sen bulmamissindir hangi enayi buruşturup atar

• 470 girer 470x2=940 olarak çıkar diyeyim

• 470 tl yardım dergahine ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddrick

quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Ye gitsin.Sana gönderilmiş o Ayrıca bence sen buruşturdun ve konu açtın.Hiç kirli değiller

Yok hocam niye öyle birşey yapim. ciddiyim

O zaman şimdi paraları güzelce katla ve ne almak istediğini düşün Bir şeyi bulmakta tesadüf değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Catir çutur yerdim sahibi ciksada vermezdim banane ben buldum derdimde bunu sen bulmamissindir hangi enayi buruşturup atar

hocam ben de senin gibi düşündüm ''kim atar bu kadar parayı'' diye parayada baktım belki sahtedir diye ama sahte de değiller
  • Haram degil benim bildigim kadariyla calmamissin cunku soyle okumustum define olarak dusunebilirsin bunu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.