Şimdi Ara

İlk tercihiniz Flo olmasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeğenime bir ayakkabı aldım online flo mağazasından. Bir hafta giydi giymedi her iki ayakkabı da her yerinden açılmaya başladı. Sanki tutkalları çok adi gibiydi. Kargo ile incelemeye gitti. Aynı ayakkabıyı "kullanıcı hatası" ve "dikkatli kullanın" iması olan bir kağıt vardı. Halbuki ayakkabıyı kullanalı bir hafta olmadı, makinede yıkanmadı, bir yere takıp bezi yırtılmadı. Kenarlarından açılma yaptı. Bence şöyle bir açıp doğru düzgün incelemeden geri göndermişler. Fotoğraflarını çekip flo onlinedan itiraz ettim ve sözde "inceleme uzmanları" ile görüşme talep ettim. İsterseni bulunduğunuz yerdeki mağazadan tekrar gönderin yazmışlar maile. Ben de mağazaya gittim ve hiç bir şey söylemedim. Önce inceleme dediler, sonra ayakkabıya bakınca değiştirelim dediler. Fark verip başka bir ürün aldım. Resimleri ekliyorum, sizin de göreceğiniz gibi net bir şekilde ayakkabı hatalı. Flo ilk tercihiniz asala olmasın. Benim için flo bitmiştir. Sonra yerliye destek verin derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazanya -- 8 Mayıs 2022; 1:33:5 >

• çin taktığını kullanır

Tabanlarin içi belirli kullanımdan sonra cokebilecek şekilde kare boşluklardan oluşur zamanla göçer ve siz ucuz ayakkabı arar yine tuzağa düşersiniz dünya da çöp olur
    Bir de Ikea taktiği vardır ucuz malzeme kullan araları boşluk bırak ki hem su girsin hem ayriliversin

Çin böyle zengin oldu
  • Ayni şey Skechers'de basıma geldi. Ogluma ayakkabi aldim. Giydiginin 3. gunu ayakkabinin ucu coktu ve soyulmalar basladi. Goturdum, kullanici hatasi dendi. Yahu 3 gunde sadece birkac saat giyilen ayakkabida nasil bir kullanici hatasi olabilir ki?Yaklaşık 5 aydir THH. karari bekliyoruz. Hem ayakkabıya tonla para ver hem de sadece 3 gun kullan. Şikayet sitelerine baktim Skechers'den bolca sikayet var ve firma hemen hemen her sorunu kullanici hatasi diyerek salliyor. Pa
  • Tüketici hakem heyetine gidin
  • Resimden belki ayakkabı malzemesinin çöp olduğu bu tarz ayakkabıda yandan dikişli ve kaliteli malzeme olanları tercih etsen.

Pazardan bile alsaydın çoğu satıcı geri alıp yardımcı olurdu...
  • Flo'da ayakkabı var, ayakkabı var. Mesela benim şu an giymekte olduğum Lumberjack ayakkabı Flo'dan alınma ve gayet memnunum.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

flo dan 2 tane lumberjack aldım bir bot bir normal ayakkabı. İkiside dayanıksız çıktı. Tövbe bir daha o markaya bulaşmam. Kinetixler çok daha sağlam çıktı. Skecher ise burada üretiliyor arkadaşım mağazasında çalışıyor ürünler çok dayanıksız imiş.

• En kötü yerden gerçek bir marka olmayan ayakkabı alıp sonra şikayet etmek =Big brain

Ben ucuz ve yerli olan tek marka alıyorum o da jump şuana kadar pişman etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 8 Mayıs 2022; 12:46:28 >
  • probisi açta yiyelim hocam. bak şimdi yurtdışındayız burda probis yok.. yaptığın oldu mu...
  • the__executioner__ kullanıcısına yanıt

uyanıklık yaptık, mağazaya gittim. daha önce kargo ile floya gönderdiğimi söylemedim. önce inceleme dediler mağazada, sonra şefleri değiştirin dedi. ben sorunu bu şekilde çözdüm, ama her zaman tutmayabilir.

• Insanno8693 I kullanıcısına yanıt

evet o da çıkmış, daha açmadım, duruyor.

• gereksiz bir yorum olmuş

• en kötü yer dediğiniz Türkiye'deki en büyük ayakkabı zincir markası. ürününün arkasında durmadığını öğrenmiş olduk. yoksa ilk defa ayakkabı almadım ve hepsi böyle çıkmadı. markanın marka olduğu ürün arıza verdiğinde belli oluyor. tecrübe yaşanarak öğreniliyor. ben uyarayım da.

Ayrıca bu ayakkabı 100-150 lira değildi, 370 liraydı. Öyle bedava çok ucuz da değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazanya -- 22 Mayıs 2022; 12:59:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.