Şimdi Ara

Hotels.com İki kere Düşünün !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hotels.com 'dan Vodafone %10 indirimi ile rezervasyon yapmak istedim.

Kodu yazdım ve indirim gözüktü. Ama kredi kartı ile ödeme alınırken tam ödeme aldılar. Durumu harika müşteri hizmetlerine ilettim. Bana kodun geçersiz olduğunu söylediler. Sonra, geçersizse neden indirim gözüktü dedim ve klasik cevap Vodafone ile iletişime geçin dediler. Vodafone kodun geçerli olduğunu ve kullanılmadığını belirten bir sms attı.

Tekrar bunu gönderip kendilerine söylediğimde yeni kod istediler. Yeni kodu başka numarayla aldım. ( inada bindirdim - parasında değilim) . 48 saat cevap vermediler.

Ben de tekrar bir email attım ve işlerini düzgün yapmadıklarını geçen seferki konaklamamda da fazla para çektiklerini yine o zaman da yardımcı olmadıklarını ama tüketici hakları ile paramı geri aldığımı söyledim. ve işinizi düzgün yapmıyorsunuz diye bir email attım.

Bana sanki bakkal dükkanı gibi bir email attılar. Biz yalancı değiliz işimizi iyi yapıyoruz ve %10 paranıza ihtiyacımız yok yazdılar. Ben de sizin kurumsallağınız bu mu yazdığımda kurumsal cevap verelim ozaman kodunuz geçersizdir yardımcı olamıyoruz iyi günler yazdılar.

Tüm bu yazısmalarda tarafımda mevcut. Her yere şikayet edeceğim ama iki kere düşünün derim.

• Bunlar pazar esnafı mantığından çalışırlar... 20 senelik html tarzı, kurumsal dilden uzak amatörce yazılmış maillerinden mi bahsetsem yoksa 2 otel hakkında yazdığım olumsuz yorumları yayınlamadıklarından mı...

Ben de bunlara inat en sonunda üyeliğimi sildirdim ve kurtuldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Bunlar pazar esnafı mantığından çalışırlar... 20 senelik html tarzı, kurumsal dilden uzak amatörce yazılmış maillerinden mi bahsetsem yoksa 2 otel hakkında yazdığım olumsuz yorumları yayınlamadıklarından mı...

Ben de bunlara inat en sonunda üyeliğimi sildirdim ve kurtuldum...

Haklısınız inanamadım yani expedia 'nın sitesi olduğuna.

Email'de aynen şu şekilde yazıyordu. Beyefendi biz yalancı değiliz !!! İşimizi yapıyoruz,%10 sizin için önemli olmayabilir ama bizim için önemli gibi.

Ayipli mal satmaktan farkı ne?

Bimer,tursab,sikayetvar vs her yere yazdım. Onceki rezervasyonumda da 2 kere para cekmişlerdi. Diyorumki aynı otelde aynı gün nasil iki kişi kalabilirim? Cevap rezervasyon kodları farklı bir şey yapamıyoruz. En son tüketici haklarından geri aldım paramı.

Adamlar bildiğin yalancı.

• booking.com dururken. hotels nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuni.

booking.com dururken. hotels nedir ?

Al birini vur ötekine durumudur: booking sütten çıkmış ak kaşık değildir.. Bir aydır hala bana 25 dolar değerindeki iadeyi yatırmadılar, haftalardır mailime cevap dahi vermediler.. Müşteri hizmetlerinin açılış anonsunu sokaktan çevirdikleri bir şahıs yapmışcasına son derece profesyonel tutumdan uzak ve Müşteri hizmetlerinin oldukça meşgul bir yapısı var, ULAŞMAK MÜMKÜN DEĞİL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 26 Mart 2018; 16:41:24 >
  • ugrasma hocam ve tuketici haklarina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzer bir durum yaşadım , rezervasyon ekranında yazan tutarın üstünde bir miktar kredi kartımdan çekildi ( 16 lira ). Çok daha ilginci banka ödeme sırasında sms gönderiyor. Bu sms de yazan tutarın üstünde kredi kartından nasıl çekilebilir.

hadi firma güvenilmez olabilir. Banka, bana bildirğinden fazlasını nasıl çekebiliyor. Anlaşılır gibi değil . Şikayetimi yaotım bekliyorum . 16 lira dahi olsa uğraşıcam. Böyle saçmalık olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

benzer bir durum yaşadım , rezervasyon ekranında yazan tutarın üstünde bir miktar kredi kartımdan çekildi ( 16 lira ). Çok daha ilginci banka ödeme sırasında sms gönderiyor. Bu sms de yazan tutarın üstünde kredi kartından nasıl çekilebilir.

hadi firma güvenilmez olabilir. Banka, bana bildirğinden fazlasını nasıl çekebiliyor. Anlaşılır gibi değil . Şikayetimi yaotım bekliyorum . 16 lira dahi olsa uğraşıcam. Böyle saçmalık olmaz

ben uluslarası siteye yazdım onlar cozdu. turk musteri hizmetleri yardımcı olmadı.

ama cozmeselerdi de tuketici haklarından alırıdm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

quote:

Orijinalden alıntı: helluri

benzer bir durum yaşadım , rezervasyon ekranında yazan tutarın üstünde bir miktar kredi kartımdan çekildi ( 16 lira ). Çok daha ilginci banka ödeme sırasında sms gönderiyor. Bu sms de yazan tutarın üstünde kredi kartından nasıl çekilebilir.

ben uluslarası siteye yazdım onlar cozdu. turk musteri hizmetleri yardımcı olmadı.

ama cozmeselerdi de tuketici haklarından alırıdm.

Uluslararası için iletişim nerden sağlanıyor acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HOTELS.com un global sayfasını yazıp iletişim bölümünden email atın.ya da bunu deneyin
    hotel.care@hotels.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.