Şimdi Ara

Yıl 2019 İphone 6s Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 4 ile başlayan serüvenim 4s,5,5s ile devam etti 5s i çok sevdim hala işimi görüyor(du). Geçen telefon düştü ekranın alt kısım dokunmatiği çalışmıyor(çok ufak bir kısmı klavyenin boşluk olduğu kısım) Malum döviz,ekonomi çok kötü 2. el bir iphone 6s almayı düşünüyorum, 5s i 4 yıldır kullanan biri olarak 6s de beni 4 yıl götürür diyorum, tavsiyeniz nedir?

• Kardeşim 6S kullanıyor. Hala akıyor cihaz. Temiz bir cihaz bulursan batarya değiştirip 2 sene rahat kullanırsın. Fiyat koyusunda ise ben olsam 1500'den 1 kuruş fazla vermem.
  • martı jonathan liv. M kullanıcısına yanıt
    Aynen 1500 tl bütçe ayıracağım zaten o yüzden 2. el alıyorum 3000 tl verilmez telefona.
  • Uygun fiyata bulursan kesinlikle alınır, hem X hem 6s kullanıyorum söyleyeceğim o ki günlük kullanımda nerdeyse fark yok.
  • Geçen kullanma fırsatım oldu ve açıkçası cihaz gerçekten fena değildi hatta stabildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 civarlarında temiz bisey alın yolunuza bakın gerçekten performanslı

• Bende 6S almayı düşünüyorum su an kullandığım 4 bi boha yaramıyo artık ikinci el alıcam ama pil sağlığı konusu canımı sıkıyor :/

• En verimli iPhone dur kendisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el tercih edilecekse kasası iyi durumda ama pili bitik ucuz yollu 7 düşünmek daha uzun vadeli bir seçim olur. Zırt pırt telefon değiştirmeyen biriyseniz daha mantıklı bence. 7’de fiziksel Home tuşu olmadığı için 2-3 yıllık 6S’in home tuşu kısa sürede bozulabilir. Bir de başlangıç olarak 32GB olacak. Kaliteli bir pil değişimi ile 4-5 seneyi devirir en az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur@t_333 -- 27 Temmuz 2019; 19:20:22 >
  • Evet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.