Şimdi Ara

Yiğit Bulut’a 850 bin liralık makam aracı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

boyle saca boyle tarak mi yazsam?

yok canim yalan haberdir, bunlar dinibutun insanlar, bilirler muslumanlikta israfin haram oldugunu mu yazsam?

bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

CHP'li divan üyesi Alo Elif'in iletişim giderlerinin 2 milyon tl olduğu ortaya çıktığında hiç biriniz ortada yoktunuz beyler kafalarınızı gömüyordunuz toprağa devekuşu misali, hayrola hassasiyetleriniz mi depreşti şimdi????

Sizi gidi tatlısu sosyalistleri sizi

Haklısınız 2 milyonluk faturanın hiçbir savunulacak yanı yok savunanı da görmedim zaten. Fakat ondan sonra gelen faturalara da baksaydınız keşke aynı şekilde iktidardan yine 1 milyonun üzerinde gelen faturalar vardı. Tek taraflı bakmamak lazım.

Yiyor ama çalışıyor veya başkası gelse o yemeyecek mi mantığını bırakmadıkça, körü körüne bi partiyi bi şahsı savundukça ileri gitmeyi geçtim ancak gerileriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Audi a6 aldıgına göre Lexus'cu degil (!)

Almanya'ya tepkimiydi boykotmuydu neydi....

Protesto için Coca Cola alıp dökenlerdense Audi'yi yakmaya
  • Allah ın fakiri ala ala 850 bin TL lik mı araç almış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yav he he sensin tamam...

takım tutar gibi parti tutmayı ne zaman bırakacağız acaba..

biraz gözünüzü açıp etrafa BAKIN EKONOMİ NE HALDE

araç fiyatları ne olmuş.

neredeydi

pazarda fiyatlar ne alemde.

sorsak bizi teğet geçti derler.

ayakkabı kutusu kalmadı memlekette

siz hala şak şak cı

koruma durumları.
  • Bunlar devlet için kuruyemiş parası ya,ne ki??

Kuruyemiş fiyatlarıda ateş pahasi bu arada,cennet gibi ülkede kimse ağız tadıyla kilo kilo badem alıp yiyemiyor.

Tabi bizim yememiz önemli değil ,passata mı binsin koskoca devlet büyüklerimiz.

• Arabayı da jölelemese bari

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Harcayın harcayın. Babanızın malı gibi yiyin. Gün gelir devran döner

Dönmez bence. Gemi alabora oldu. Anca enkazını çıkarırlar sudan

• böyle bir konu neden burada duruyor anlayamadım
    biz benzerini açsak anında silinir veya konu dışına taşınırdı
  • Eyy Almanya dediğinde taraftarları hemen Alman mallarını boykot ederler.Onlar boykot ederken bunlarda 850.000 liralık Alman arabası alıp biner

Devletin malını böyle çar çur edenlere hakkımı helal etmiyorum...

• bu gidişle yiğit bulut yüzünden jöle fiyatları artacak.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jöleli danışmana Döneminin En Hızlı Yükselen Şahsiyeti ödülü verilmeli. bu kesin.

bu ülkede iktidar-muhalefet yapılan ve yapılacak yolsuzlukların haddi hesabı yok. zaten dünyada yolsuzluk sıralamasında OECD ülkelerinde 2. sıradayız.

-chp li alo elifin skandalı unutulmadı. ama ondan daha fazla yolsuzluk dosyasına adı karışan chp milletvekili gamze akkuş ildenizin ataşehir buz rezidans da belediye başkanı kocasıyla karıştığı yolsuzluk dosyası ne çabuk unutuldu. milyonluk rezidansta ana muhalefet liderinin kızı zeynepin de rezidans sahibi olduğu..

-ayrıca iktidarın da yaptığı köprü geçiş yolsuzluklarını, ayakkabı kutularını, sıfırla bilalleri unutmadığımızı da hatırlatırız.

kim yapıyorsa yolsuzluk, "bir gün mutlaka hesabını soracağız" gibi iddialı açıklamalar yapamıyoruz, çünkü muktedir değiliz. Ama tek başımıza bile olsa kardeşim adam gibi dimdik karşısındayız. Adamın suratına söyleriz. iktidar da olsan muhalefet de olsan...

• quote:

CHP'li divan üyesi Alo Elif'in iletişim giderlerinin 2 milyon tl olduğu ortaya çıktığında hiç biriniz ortada yoktunuz beyler kafalarınızı gömüyordunuz toprağa devekuşu misali, hayrola hassasiyetleriniz mi depreşti şimdi????

Sizi gidi tatlısu sosyalistleri sizi

Dürüst insanlar, aşağılık durumlara karşıdır. Bunun partisi, tarafı olmaz.

Elif'in yediği nane de kötü bir hareket, Cumhurbaşkanı'nın seçim çalışması yapmaya cumhurbaşkanlığı uçağı ile gezmesi de kötü bir hareket.

Devlet hiyerarşisinde resmen DAİRE BAŞKANI olan birinin halkın parası ile 450 liralık arabaya binmesi de kötü. Cumhurbaşkanı'nın "sarayı"nın halkın parası ile ayda 300.000TL elektrik faturası ödemesi de kötü.

"Evet" çalışması yapan seçim çadırının bölgedeki trafodan kaçak elektrik çekmesi de kötü. CHP'li belediyelerin belediye imkanını seçim çalışmasına peşkeş çekmesi de kötü.

Ancak öbürü yapınca, bu da yapıyor. Bunun bir sonu yok. Hepsi kötü. Ve sen, basit bir seçmen olarak, bu kötülük girdabına nasıl son verebilirsin?

Benim aklıma gelen tek bir şey var: Ülkedeki temsiliyet kabiliyeti arttırılana kadar veya bunu becermeyi kafaya koymuş biri iktidara gelene kadar, iktidarda kim olursa olsun, en güçlü rakibine oy verebilirim. Başka bir şey yapamam.

Bana göre hepsi birbirinden iğrenç. Bu ülkenin tıkacı, bertaraf edemediğimiz, katılaşmış atıklarıdır. Ben birine oy veriyorsam, onu desteklediğim sevdiğim için oy vermiyorum. Hepsinden tiksiniyorum. Ben mevcut bozuk düzeni yıkmak için oy veriyorum. Benim oy verdiğim başa geçince, bu sefer de onu indirmek için en iyi alternatif ne ise ona oy vereceğim. Ne zamana kadar? Temsiliyet kabiliyeti arttırılıp, partilerin parti başkanlarının AHIRI muamelesinden çıkaracak bir seçim kanunu önümüze getirecek yiğitlikte bir siyasiyi o koltuğa oturtana kadar.

Görüdüğün gibi, taraf tutmuyorum. Gayet dürüstüm. Elif meselesinde de forumda konu açılmıştı. Ancak otomobil ile alakalı olmadığı için, otomobil bölümüne açılmamıştı. Dürüst birinin öbürüne çullanırken, buna susması pek mümkün değil. Ancak Elif meselesinin en çok peşine düşenlerin de hırsızlar tayfası olması üzücü. Dürüst insanlar, halktan insanlar bunu tartışmalı, ikisinin de suratına ne olduğunu söyleyebilmeli. Bende o dürüstlük var. Sizde var mı?

• afferim sizeee
  • Benim, ailemin ve çocuklarımın tüm hâkları fitil fitil burunundan gelsin, ölemesinler sürünsünler...
    Bu dünyada da, öteki dünyada da hakkımız haram zıkkım olsun.
    Unakıtan vardı bir dönem...

• TurkTime kullanıcısına yanıt
    iyide olsa kötüde olsa her insan hayatının bir döneminde sağlığını kaybedebilir ve ızdırap çekebilir
    bunun yaptığı iyilik veya kötülüklerle alakalı olması Yaradanın bilebileceği birşeydir

bu şekilde tatmin olmaya çalışmak sadistlikten başka birşey değildir
    Yüce Yaradan tüm insanlığa sağlık versin
  • Yiğit Bulut Devletin parasını yöneten adam, bu devlet Dünyanın büyükleri arasındadır, Cumhurbaşkanını adam gibi savunup yanında duran adam, arabaya binmesinmi ?

• Adanan Kahveci Arabası tuzağa düşürülerek suikast kazasına kurban gitmişti, şimdi böyle olmasın diye daha iyi arabalar Devlet adamlarına gerekir, madem ortamı gerdiniz, madem kaos fitne çıkardınız darbeye kalkıştınız, tedbir almak lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.