Şimdi Ara

yeniden başlamak için..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • girakon akara manes ve pathos bu 4 serverden birinde baslıyorum arkadaslar.hangi serverde koxp ve +9 lar +1 uniqler daha az su an ? Yorumsuz geçmezsnz sevinirm.

• yorumsuz geçmim all server aynı ares de olan itemler kronosta mevcut
  • Dostum Arkadaşın Dediği Gibi Her Sw De Aynı Sorun Var +9 İtemler Ve Koxp Olmayan Sw Bulursan Bizede Söle Başlıyalım Tekrar Oyuna (:
  • hepsi aynı kardeş eskidenmiş +8 çitin set +8 dual bıçakla ardreamda cz de adam kesmek.

+9 lu adamlar parsellemiş. ortalığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soon

hepsi aynı kardeş eskidenmiş +8 çitin set +8 dual bıçakla ardreamda cz de adam kesmek.

+9 lu adamlar parsellemiş. ortalığı.
  • Hayirdir lafmi caktiriyonuz bana :D Ares yada Kronos ayrimi kalmadi. Herserverda ayni itemlar mevcut, Ama alt serverlar koxp kayniyorken yukardakiler onlara nazaran daha iyi durumda. tavsiyem hem fiyat hemde koxpun az olmasi bakimindan ust serverlardan birinde baslaman olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline
    Hayirdir lafmi caktiriyonuz bana :D Ares yada Kronos ayrimi kalmadi. Herserverda ayni itemlar mevcut, Ama alt serverlar koxp kayniyorken yukardakiler onlara nazaran daha iyi durumda. tavsiyem hem fiyat hemde koxpun az olmasi bakimindan ust serverlardan birinde baslaman olur.

pff
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.