Yüzbaşı
13 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
yeni alinan bir isyeri var ama googlede kayitli oldugu bilgileri degistirmek istiyoruz. Herhangi bir mail adresi giris sifreleri elimizde yok önceki sahibininde yokmus. acilis kapanis saatleri ve ismi degistirmemiz gerekli bunu nasil yapabiliriz.
bazi oyunlarda cpu %99 gpu %40 bazilarinda tam tersi oluyor
ama oynayis olarak gayet iyi yuksek kalitede 70-80 fps rainbow6-pubg tarzi oyunlarda hic bir sorun olmuyor.
Ultra cozunurlukte oynadigimda 15-20 dk icinde pc reset atiyor.

ESKI SISTEMIM
KASA: HP Pavilion HPE h8-1132sc
Intel Core i7 2600
8gb ddr3
NVIDIA GeForce GTX 550Ti
psu 460w

YENI SISTEM
KASA: HP Pavilion HPE h8-1132sc (ayni)
Intel Core i7 2600 (ayni)
16gb ddr3
amd radeon hd 7970
psu 500w
Merhaba, bilgisayarim bilgileri asagidaki gibidir. Ekran karti öneriniz ne olur ayrica gtx960 nasil olur yada o fiyat araliginda öneriniz ne olur.

Sormamim sebebi dar bogaz sorunu yada uyumsuzluk yasarmiyim?

HP Pavilion h8-1132sc
Intel® Core™ i7-2600
8gb DDR3 RAM
2TB hårddisk
NVIDIA GeForce GTX 550 Ti
daha once hic kullanmadim sert kil cikartan cildi tahris eden vs olmasini istemedigim bir tuy dokucu krem bakiniyorum.
Hafif egzemam var seboreik dermatit,o yuzden bana onere bileceginiz sizin kullanip memnun kaldiginiz bir urun var mi?
Merhaba, asagidaki bilgisayarimin ozellikleri. Need for speed payback´i low kalitede oynayabiyorum aksi takdirde donma ve 1 saatten fazla acik kalinca directx hatalari cikiyor. (Isinma yok sabit 61 derece)
Bu oyunu low kalitede oynamak yerine most wanted oynarim daha iyi :) Bana ekonomik olarak nasil ekran karti yada baska bir donanim almami tavsiye edersiniz. Simdiden tesekkurler.

HP Pavilion h8-1132sc
Intel® Core™ i7-2600
8GB DDR3 RAM
2TB hårddisk
NVIDIA GeForce GTX 550 Ti
Beats Audio
Merhaba hotmail hesabindan gelen maillere otomatik yanitlama yapmak istiyorum ama tatil yaniti gibi degil. Saat ayarlama özelligi yok. Sadece tarih ayarlaniyor ve o tarihleri arasi oto cevap yapiyor.Ben her zaman mesai saatleri disinde oto cevap acilsin istiyorum. Bunu yapan gmail yahoo vs maillerdede var mi ada alternativ bir uygulama. Yönlendirme yaparim o sekilde.
sılınsın
Konunun yerini bulamadığım için burada açıyorum.
Sorunum şu paysafe'deki parami banka
Konunun yerini bulamadığım için burada açıyorum.
Sorunum şu paysafe'deki parami banka hesabina geri nasil aktaririm
müşterimin özel hosting hesapları ve diğer hesapları tekbir hotmail hesabında topladım ve oda hesabına web sitesinden değilde
outlook uygulaması üzerinden yönetmek istedi.

bende kurulum yapıp gönder al dediğimde bÜtün eski mailleri yükleyeme başladı ve bu 2 gündür devam ediyor
bunu nasıl durdurup sadece şuan gelen mailleri kayıt edebilirim.

https://store.donanimhaber.com/bb/5d/00/bb5d00a9f5a2f831bb0c83db5e209f2c.png
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 837
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 101.391 (Bu ay: 252)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.