Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ay sonu taahhüt bitiyor 1000 dk 500 sms 8 gb internet için ilk aradıklarında 36 tl teklif ettiler kabul etmedim 2 aramada 45 oldu
  • Faturasıza geçiş talebinden 1 gün sonra aradılar 8GB+1000DK'yı 26TL'ye teklif ettiler hiç zorlattırmadılar şaşırdım
  • Faturalı 10gb tarifesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sıradışıymış ismi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim önceki internetimde sınırsız 1gb vardı paketin dakikasıyla 2gb oluyordu şimdi bu tarifeye geçince o kampanya hala görünüyor online işlemlerde. Eğer o her ay yenilenmeye devam ederse 9gb sonrası sınırsız hız düşümlü internetim olacak Bu durum başkasının da başına geldi mi acaba ?

• Bilim Hayvanı kullanıcısına yanıt
    fayurasizdan faturaliya gecmek istiyorsan

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/yeni-yil-4-gb-faturaliya-gecis.aspx

• EGM 12 Tarifesini 33 TL herşey dahil teklif ettiler kabul ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tarihin hatta dünyanın en ucuz tarifesini kullandığımı idda ediyorum

Prime 15gb tarifesi

Diğer yönler konuşma: 2000dk

Avea ve sabit hat konuşma: sınırsız

15gb net + 2 gb hediye net

Sınırsız sms

+

---------------------------------------

8 TL

1 aylık indirim çakışması oldu yeni tanımlanan indirim ile eski indirim birleşti bu fiyat çıktı ortaya. Normal fiyat 34 liraya felan gelecek.

Hangi tarifiyeyi kullanırsam kullanayım %50 tanımlandı. Gayet nazik ve ne istediğimi bilen bi tarzda konuştum yardımcı oldular sağolsunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunt1903 -- 4 Şubat 2018; 9:33:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kunt1903

Tarihin hatta dünyanın en ucuz tarifesini kullandığımı idda ediyorum

Prime 15gb tarifesi

Sınırsız sms

+

8 TL

1 aylık indirim çakışması oldu yeni tanımlanan indirim ile eski indirim birleşti bu fiyat çıktı ortaya. Normal fiyat 34 liraya felan gelecek.

Hangi tarifiyeyi kullanırsam kullanayım %50 tanımlandı. Gayet nazik ve ne istediğimi bilen bi tarzda konuştum yardımcı oldular sağolsunlar

Nasıl başarıyorsunuz aklım almıyor Turkcell'den geçişimin 2. senesi. ilk sene %0 2. senem de %15 indirimi zor aldım. 10 GB 1000 dk ve SMS 28 Tl ödüyorum.

• mmtilla kullanıcısına yanıt
    ben de vodafonedan bu tarifeye geçtim. ilk ay internetten yükleme hediyesiyle birlikte 8+4+1 şeklinde 13gb oluyor. izmir içinde 4g çekmeyen yer görmedim. memnunum.
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    +4 gb nasıl aldınız hocam

• Kizilelma151515 K kullanıcısına yanıt
    ilk internetten yüklemeye (35 lira ve üstü olacak) 4gb internet veriyor 30 günlük (35 tl altı olursa 1gb veriyor, 30 günlük).
    ayrıca 30 lira üstü yüklemeye haftalık 1gb internet veriyor. 8+4+1 böyle oluştu.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/online-yukleme-kampanyasi.aspx 4gb hediye linki
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/1-gb-kazan-kampanyasi.aspx 1gb hediye linki

• 2 fatura dönemi sonra taahütüm bitiyormuş, bugün aradılar şuankinden yüksek fiyat verdiler birde yoğundum pek dinleyemediğimden kabul etmedim.

8gb 1000dk 1000sms i şu an 26tl ye kullanıyorum hattımda 2 adet indirim mevcut biri %20 diğeri %10. tarifemin ve %20 indirimimin süresi 22.03.18 de doluyormuş.

şimdi tüm taahhüt sürem bitince mi faturasıza geçme talebi yapayım tekrardan indirimden faydalanmak için. şimdiden yapsam ve faturasıza geçirirlerse bi sürü cayma ücreti ödemem gerekecek çünkü riske atmamak lazım?
  • ben zaten TT faturasız abonesiydim. İnternet sitesindeki iletişim bölümünden

faturalı hatta geçmek istiyorum ama müşteri hizmetleri bana yardımcı olmuyo, bayiye yönlendiriyo falan yazdım.

dün bi kadın aradı 1000+1000+10 gb internet 29 TL dedi kabul ettim ve faturalıya geçtim.
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Bende kabul etmedim gelin görün ki sonrasında teklif için aramıyorlar işte. Sonra müşteri hizmetlerini arayıp faturasıza geçmek istiyorum dedim. Neden diye sorduklarında uygun bir tarife teklif etmediniz deyince size teklif yapılmış dediler. Faturasıza geçiş talebi oluşturdum sonrasında aradılar 1000+1000+8 GB tarifeyi 26,50 vergiler dahil olarak kabul ettim. Aklınızın bir köşesinde bulunsun.
  • Bir Ömürlük Misafir B kullanıcısına yanıt
    Bir de geçen gün demezler mi; artık bu indirimleri tanımlamıyoruz diye.. 20 dk görüştüm sonuç alamadım. Bunu da deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunt1903

Tarihin hatta dünyanın en ucuz tarifesini kullandığımı idda ediyorum

Prime 15gb tarifesi

Sınırsız sms

+

8 TL

HOCAM BUNU NASIL BASARDIN 40 GÜN SONRA BENİMDE TAAHHÜD SÜREM DOLUYOR... TAMAM 8TL OLMASINDA 25-30TL YE PRİME15GB TARIFESINE DE RAZIYIM BEN :) MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ SEN Mİ ARADIN? ONLAR MI ARADILAR? RİCA ETSEM ARANIZDA GECEN KONUSMALARA İSTİNADEN BİRAZ TÜYO VEREBİLİR MİSİN? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

ben zaten TT faturasız abonesiydim. İnternet sitesindeki iletişim bölümünden

faturalı hatta geçmek istiyorum ama müşteri hizmetleri bana yardımcı olmuyo, bayiye yönlendiriyo falan yazdım.

dün bi kadın aradı 1000+1000+10 gb internet 29 TL dedi kabul ettim ve faturalıya geçtim.

şu tarifenin adı nedir ?
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Telefonda ki hanımefendi %50 tanımladığın da bende çok şaşırdım hatta inanmayıp ilerde sorun çıkar diye gelen bilgi sms inin fotosunu felan çektim sms i yanlışlıkla silerim felan diye

Adını söylediğinde ismine dikkat ettim ismi ile "a hanımefendi" diye hitap ettim. Bide bana ya ucuz ama boş paketler söyledi yada pahalı dolu paketler söyledi.

Ucuz paketler işime yaramaz dolu paketler de çok pahalı ve benim ihtiyacım olandan çok fazla o paketler de müsrüflük tarzında konuştum. Rica ederek aradığım şartlar da paket olup olmadığını yoksa da yardımcı olmasını istedim.

Ben ne istiyordum 10gb 1000dk 30 lira civarı paket istiyordum, malesef istediğiniz gibi paket yok dedi tüm bu konuşmalar çok nazik anlayışlı bir diyalog halinde geçti. Yavaş yavas konuşmanın sonuna gelirken ben hiçbir paketi beğenmemiştim ki bombayı patlattı

O zaman şöyle yapalım dedi ben hattınıza %50 indirim tanımıyorum siz istediğiniz tarifiyeyi seçersiniz dedi

Buradan o hanfendiye belki okuyordur diye teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Çok teşekküler

• quote:

Orijinalden alıntı: mtax

quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

ben zaten TT faturasız abonesiydim. İnternet sitesindeki iletişim bölümünden

şu tarifenin adı nedir ?

Geçerli Tarifeniz : Faturalıda 10GB Tarifesi
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.