Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakko879

1000 dk + 1000 sms + 8 GB =19 TL+2 tl vergiler=21 tl ye kabul ettim. 1 aydır arıyorum tekliflerini alıyorum. 40 tl den aşağı vermiyorlardı. 5/12/2017 tarihinde aradığımda bayanla çok nazik konuştum %50 indirimli verdi kabul ettim.

Lütfen Türk telekomdan aradılar yalancı durumuna düştüm. Yeğenime ait telefon numarası dedim numarayı verin dediler kontrol edip size de tanımlıcaz yalancı durumuna düştüm rica ediyorum

1 kişi özel mesaj atabilirmi bu tarifeden yararlanan bir arkadaş rica ederim

1000 dk + 1000 sms + 8 GB =19 TL+2 tl vergiler=21 tl

ye alan herhangi bir arkadaş bana telefon numarasını yazabilirmi
  • Son 3 günde Türk telekomu 2 kez yola getirdim tabi bu forumdaki arakadasların katkısı ile...

Faydalı olması için paylaşalım.

VARAN 1 : Önce kendim için Sec full 4 gb (4 gb + 500 dk + 1000 sms) paketini 33 kusur TL ye kullanıyordum. Taahhüt bitti hemen faturasıza gecirin dedim. 72 saat içinde 0555 bir numara aradı ve FATURALIDA 1000 8 GB paketine (8gb+1000dk+1000sms) 25 TL+ 1TL vergi ile 26 TL ye aldım.

VARAN 2 : Bugünde eşime daha küçük bir paket için geri dönüş yaptılar. Tabi öncesinde ben arayıp faturasıza gecirin talimatı verdim. Bu sefer minik bir paket yeterliydi pazarlık sonucu FATURALIDA 500 4GB paketini (4gb+500dk+500sms) 19 TL+ 1TL vergi ile 20 TL ye aldım.

Küçük paket düşünenler ve büyük paketler düşünler için en iddalı paketler oldugunu düşünüyorum. Direk forumlarda arastırdım deyip paketin adı ile isteyiniz. Bilincli müşteriye teslim olmaları sadece 3 dakikayı bulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksiz41 -- 14 Aralık 2017; 19:13:4 >

• arkadaşlar telekoma geçeceğz faturasıza. bol gb li hangi tarifeyi önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    faturalida 10 gb 29 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

faturalida 10 gb 29 tl

hangi tarife bu. turkcellden geçiş yapsak olur sanırım
  • kyturan1 kullanıcısına yanıt
    ilk once turk telekom faturasiza gecin

iki uc hafta icin onlar sizi arar bu tarifeyi isteyin

tarifeye gectikten sonra 2 kat yaz 5555 mesaj atin,3 ay toplam 20 gb 1000 dk 1000sms 29 tl,sonraki aylar 10 gb

• 19 liralik 750dk 1000sms 3gb faturasiz paket 22 lira olmustu, gecen gun mesaj geldi 1000dk 1000sms 4gb 12 ay 19 lira diye, yeniyil 4gb imis adi. mantikli geldi gectim, faturasizdan gececekler degerlendirebilir.

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    2 ay olcak hala aramadilar kac kez aradim. Onlarin aramasi gerekiyormus

İlk 1 ay boyunca faturaliya gecemezsiniz. Arti bu adamlarin sizi aramasi gerekiyor bu tarife icin. Siz arasanizda sistem otomatik tanımlanamadan biz geciremiyoruz dediler. 2 ay olcak hala bekliyorum. Sırf 10 gb tarifesi icin tt ye gecmistim

• nyanaa N kullanıcısına yanıt
    9 haziranda bimcell den tasidim faturasiza, 22 haziranda onlar beni arayip faturali firsat 8 gb ye tasidi ekimde faturalida 10 gb ben gectim.

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Ekstra bsi yaptinz mi sizi aramalari icin ugrastim basaramadm.ben

• kimliksiz41 kullanıcısına yanıt
    Ben de geçenlerde denedim bunu, 20tl ücreti var onayliyorsaniz geçirelim dedi temsilci.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt
    onlar aradi olmazsa mobil uygulamayi yukleyin oradan fa teklif gelir

• böyle saçma sistem mi olur la geçicem onlar bizi aramasını bekliyecem :D 1000 gb verselerde geçmem saçmadan seçmeler.
    Tam niyet ettim bi bakayım bildigin fantası yaptırıyorlar.
  • PRO4GB (1000dk + 1000 sms + 4gb) paketini 25 TL’ye kullanıyordum. Taahhüt bitti hemen faturasıza gecirin dedim. 72 saat içinde 0555 bir numara aradı ve FATURALIDA 1000 8 GB paketine (8gb+1000dk+1000sms) 25 TL+ 1TL vergi ile 26 TL ye aldım.

• 555 li numara aradı kaçırdım. 2. kere ararlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdascac -- 18 Aralık 2017; 13:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdascac

555 li numara aradı kaçırdım. 2. kere ararlar mı?

Öğleden sonra tekrar arandım ve 25+1.5 TL lik teklifi kabul ettim. 1 yıl daha devam.

Not: Kelime düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdascac -- 19 Aralık 2017; 2:0:3 >
  • Yılbaşı gelecek hala yeni tarife yok olsa da geçsek

• an itibari ile türk telekoma bende rest çektim mevcut 8gb internet 1000 dk 1000sms'i 43 liraya kullanıyordum. aradım faturasıza geçirin dedim. bakalım sonuç ne olacak. gerçi operatör değiştirmeyi düşünüyordum her sonuç benim yararıma olacak gibi :) gelişmeleri yazarım :)
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.