Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
3.262
Cevap
134
Favori
425.392
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    475 Mesaj
    555 li numara aradı kaçırdım. 2. kere ararlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdascac -- 18 Aralık 2017; 13:12:18 >

Orijinalden alıntı: cagdascac

555 li numara aradı kaçırdım. 2. kere ararlar mı?

Öğleden sonra tekrar arandım ve 25+1.5 TL lik teklifi kabul ettim. 1 yıl daha devam.

Not: Kelime düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdascac -- 19 Aralık 2017; 2:0:3 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    an itibari ile türk telekoma bende rest çektim mevcut 8gb internet 1000 dk 1000sms'i 43 liraya kullanıyordum. aradım faturasıza geçirin dedim. bakalım sonuç ne olacak. gerçi operatör değiştirmeyi düşünüyordum her sonuç benim yararıma olacak gibi :) gelişmeleri yazarım :)

26 tl

|
    |
    emptiness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

12 ay boyunca 23,50 liraya kullanmıştım. şimdi çakallık yapıyorlar :) muhtemelen değiştireceğim operatörü.
    |
    |
    gelecek3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bende az önce aradım ve faturasıza geçirin diye talepte bulundum, bakalım ne olacak. Sonucu buraya yazarım

Turk Telekomu (avea), 1000dk+1000sms+4GB interneti 36TL ye kullanıyordum, yılbaşında da taahhüt sürem doluyordu. defalarca arayıp uzatma teklifi vs yaptılar. Hepte yüksek fiyat verdiler. bende başka operatöre geçicem diyodum hep.

neyse 4. aramada, size özel teklif vs 1000+1000+8GB yi 33TL önerdiler. kabul ettim. :) ama sanki daha iyi alanlar olmuş :) pişman oldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoally -- 20 Aralık 2017; 8:4:37 >
    |
    |
    Sorunsuz Satışlarım: "tommykadir", "27fatih", "MySteRioUsMeN", "MeteÖzbakay" adlı kullanıcılara uçak bileti; "olcyto", "nurf", "babatolia" adlı kullanıcılara Gittigidiyor indirim çeki satılmıştır.

Sorunsuz Alışlarım: "kuxkrey44 (N11)", "sebocuu (N11)", "imax1 (N11)", "mateuss (Cinemax)", "hacikemal (markafoni)", "edsamu (markafoni)", "müdür-42 (markafoni)", "imsk (cinemaximum)"
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Benim 2 gün kaldı hala arayan olmadı, dün ben aradım 750 dk 1000 sms 6 gb 44 TL teklif ettiler. Faturasıza geçmek için 20 TL geçiş ücreti istediler.
    bugün aradılar ilk başta açamadım 1-2 saat sonrasında tekrar aradılar. hız aşımsız 1000dk 1000sms 8 gb 28 lira dediler. istemiyorum dedim hız aşımlı 1000 dk 1000 sms 8 gb internet vergiler dahil 19,37TL ye kabul ettim. aslında operatör değiştirecektim bu sefer kafama koymuştum ama gene beni ikna ettiler. 12 ay daha türktelekom ile devam.
    |
    |
    Bende 18 lira fiyat almıştım ama. Sonrasında 30 lira çıktı fatura...

Ses kayıtları dinlendi normal çıkmış şikayet ettim sonuç yok ses kayıtlarını vermiyorlar savcılık alır diyorlar o kadar uğraşmayacagim açıkçası 1000 1000 10gb 30tl ye kullanmaya devam ediyorum

Bana söylenen fiyatta bir sıkıntı olursa ben o ses kayıtlarını her türlü alırım hocam... çok uğraşmış da olmayacağım iş yerim olduğu için...

|
    |
    hakanberber53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla bimere şikayet ettim btk ya şikayet ettim şikayet.com.a şikayet ettim kendi sitesinden şikayet oluşturdum ama savciliktan başka yol gözükmüyor gene memnunum tarifedemden savcılık falan uzun iş

|
    |
    emptiness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Storage

bende az önce aradım ve faturasıza geçirin diye talepte bulundum, bakalım ne olacak. Sonucu buraya yazarım

dün aradılar 26.5 TL 'ye 8Gb 1000Dk 1000Sms konusunda anlaştık
    |
    |

Aycell den beri müşterisiyim hadi bi indirim yapmasınlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: alenes

Benim 2 gün kaldı hala arayan olmadı, dün ben aradım 750 dk 1000 sms 6 gb 44 TL teklif ettiler. Faturasıza geçmek için 20 TL geçiş ücreti istediler.

Bugün aradılar, fırsat 8 gb paketini 1000 dk 1000 sms 8 gb 29 TL + 1 TL ye teklif ettiler kabul ettim.
    |
    |
    gece 00:50 de turkcell den tt ye geçiş tamamlanacak. ben de selfy'nin turuncu large paketi var 750dk 8gb 5bin msj 29 tl buna geciyorum.https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/selfy-turuncu-large-kampanyasi.aspx

5bin mesaj nedir ya mesaj atan mı kaldı artık. yerine koy 2gb internet daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreaman -- 21 Aralık 2017; 16:8:23 >
    |
    |
    2043 Mesaj
    1000-1000-8 paketi 29 liraya kullanıyordum aradılar 34 lira diyor hatun. İndirimli fiyatımız diyor bir de. Ses tonumu sertleştirdim biraz dedim bu nasıl indirim dalga mı geçiyorsunuz siz benim aklımla kapattım sonra sinirlenip. Vodafone Red'e geçeceğim. TT'nin taahütü 10 Ocakta doluyor. Ceza sorgulattığımda operatör değişimi esnasında ödeyeceğim cayma cezası 0 TL yazıyor. Yani şu an değişim işlemini yapabilir miyim ? Ocak faturası ne kadar gelir ki ? 10'unde bitiyor çünkü sonrasında eski fiyatı dayamasınlar bana 100 TL fatura gelmesin.

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)
  • Çavuş
    40 Mesaj
    taahhüdümün bitmesine 40 gün civarı vardı aradılar . ) 8 GB cepten internet, her yone 1000 dakika ve her yone 1000 SMS 29.9 kullanıyordum. aynı paket 33 teklif ettiler olmaz dedim, 29,9 teklif ettiler olmaz dedim 25 teklif ettiler düşüneyim sonra arayın dedim sonra anlık inidirm geldi 22 tl sonra ararsak bu olmayabilir dediler bende diretmedim kabul ettim. Sonra telefonuma mesaj geldi %50 indirimli 12 ay sözüne paketim tanımlanmış . iyi forumlar.
    |
    |
    1000+1000+8gb+2gb 29₺ ye kabul ettim

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.