Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
112
Favori
437.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün aradılar beni. 11 gün sonra bitiyor taahütüm. şuan 36 ödüyorum 45 küsür liralardan bahsetti kan beynime sıçradı.
    kardeşim aynısını 26,75 e kullanıyor şuanda dedim(prime yeni yıl 8gb kullanıyor, yaz fırsatından daha avantajlı prime olduğu için, yurtdışına her çıkışında hediye 2gb falan veriyor).
    20 küsürlü fiyatlara kullanan kimse yok bu tarifeyi dediler. istiyorsan vereyim numarasını dedim. verdim kontrol etti, evet bunda böyle bir durum olmuş iki indirim üst üste binmiş ama bu aydan sonra 30 küsür lira ödeyecek gibilerinden eveledi geveledi. istiyor musunuz dedi hayır dedim. kapattı.

muhtemelen vermeyecekler bana o fiyatlara, ne önerirsiniz?
    faturasıza geçme talimatı vereyim mi? yoksa direk başka operatöre mi geçeyim?(faturasıza geçme ücreti ödememek için)
  • bunun muadili selfy turuncu large paketi var, 750dk-5000 sms-8 gb ama yeni geçenlere. hem faturasız hem de 29 tl. taahhüt derdi yok. yeni geçecekler düşünebilir.
  • ben de bu hafta numaramı türk telekom faturasıza taşıdım. bugün türk telekomdan 2 kere aramışlar ikisinde de dersteydim telefonum sessizdeydi duymadım geri arıyım dedim geri aranabilir bir numara da değil, tekrar aranmak için ne yapmam gerekiyor bilen var mıdır
  • Hat taşımayla 1000dk olan bir paket var mı acaba? Gizli tarifeler ya da taktik varsa paylaşır mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

bugün aradılar beni. 11 gün sonra bitiyor taahütüm. şuan 36 ödüyorum 45 küsür liralardan bahsetti kan beynime sıçradı.
    kardeşim aynısını 26,75 e kullanıyor şuanda dedim(prime yeni yıl 8gb kullanıyor, yaz fırsatından daha avantajlı prime olduğu için, yurtdışına her çıkışında hediye 2gb falan veriyor).
    20 küsürlü fiyatlara kullanan kimse yok bu tarifeyi dediler. istiyorsan vereyim numarasını dedim. verdim kontrol etti, evet bunda böyle bir durum olmuş iki indirim üst üste binmiş ama bu aydan sonra 30 küsür lira ödeyecek gibilerinden eveledi geveledi. istiyor musunuz dedi hayır dedim. kapattı.

faturasıza geçme talimatı vereyim mi? yoksa direk başka operatöre mi geçeyim?(faturasıza geçme ücreti ödememek için)

kardeşim dik dur ezilme ,sonuna kadar savaş.her seferinde de ki " bu paketi bu fiyata istiyorum ,vermezseniz numara değiştiririm " diye tehditkar konus,en son seni ozel müşteri hizmetleri arayacak , neden numaranı değiştirmek istiyorsun diye soracaklar, "arkadaşlarım bu pakedı 23-25 tl aralıgında kullanırken ben bu fiyatlarda kullanmak istemiyorum,bu fiyattan verirseniz kalırım,vermezseniz operator değiştiricem de" hemen geri vites yaparlar.kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

bugün aradılar beni. 11 gün sonra bitiyor taahütüm. şuan 36 ödüyorum 45 küsür liralardan bahsetti kan beynime sıçradı.

kardeşim dik dur ezilme ,sonuna kadar savaş.her seferinde de ki " bu paketi bu fiyata istiyorum ,vermezseniz numara değiştiririm " diye tehditkar konus,en son seni ozel müşteri hizmetleri arayacak , neden numaranı değiştirmek istiyorsun diye soracaklar, "arkadaşlarım bu pakedı 23-25 tl aralıgında kullanırken ben bu fiyatlarda kullanmak istemiyorum,bu fiyattan verirseniz kalırım,vermezseniz operator değiştiricem de" hemen geri vites yaparlar.kolay gelsin

geçen sana bir arkadaşta sayemde kullanmıştı uygun fiyatlı olarak

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122530833

• quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

Hat taşımayla 1000dk olan bir paket var mı acaba? Gizli tarifeler ya da taktik varsa paylaşır mısınız?

Bende bunu merak ediyorum

• huzyin67 kullanıcısına yanıt
    1000 dk 8 gb 34 tl ve 10 gb 39 tl tarifeler var.
  • 8gb 1000dk 1000sms 25e kabul ettim

• 8gb 25 TL, 15gb 29 TL şuan kabul ettiklerim ama bazı arkadaşlar nasıl almış 20 nin altında? Yüzde kaç indiriminiz vardı?
  • 15gb 29 TL nasıla ldınız yılbaşında tt gececem faturasız

• quote:

Orijinalden alıntı: NightFlight45

quote:

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

Benimde telekom tarife sec full 4 gb idi 33 TL'ye . Bugun süresi bitti.

Aradım adamlar yaz festivali 4 gb'a 39 TL + 1 TL ile 40 TL veriyorlar. Kabul etmedim.

Prime 10 gb sordum 54 TL + 1 TL = 55 TL dediler.

Bu prime 10 gb tarifesi dısarıdan gelenlere mi 39 Tl acaba. Aynı hat kullananlara 54 tl den iteliyorlar :)

Böyle olursa Vodafone tek care

hocam mevcut a da veriyolar prime 39 liraya,siz az megabayta cok para vermissiniz ayni sekilde itelemeye calisiyolar faturasiza gecme talebi olusturun en kotu 8 gb 29 liraya verirler en asagi kabul edeceginiz bu olsun,size soyledikleri tarifeler cok kazik kabul etmenizi tavsiye etmem hatta brnim gibi ,insanlarla dalga mi geciyosunuz diyr sorun bu nasil fiyat bu nasil tarife

Öncelikle @NightFlight45 ve @gelecek3535 arkadaslara tesekkür ederim.

Dedikleri gibi faturasıza çtalebi oluşturdum iki gün önce.

Faturasıza gecmemek icin önce yüzde 10 , sonra yüzde 15 indirim verdiler. Kabul etmedim çünkü rakamlar yine komikti. Faturasıza geciriyorum 72 saat icinde aranıcaksınız dediler.

Ve bugun Türk Telekom'dan arandım. Neden geciyorsunuz filan dediler. Kusura bakmayın 8 gb 1000 dk 1000 sms istiyorum uygun fiyata dedim. Sonuc 25 TL + 1 TL vergi ile 26 TL 1 yıl daha beraberiz :)

• Hayırlı olsun hocam an itibariyle Turk Telekom'u yola getirdiniz.Ben yola getiremedim (fiyat düşmeyip tarifeyi düşürdüler)BİMcell e geçtim,sizin adınıza sevindim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikemal61

bunun muadili selfy turuncu large paketi var, 750dk-5000 sms-8 gb ama yeni geçenlere. hem faturasız hem de 29 tl. taahhüt derdi yok. yeni geçecekler düşünebilir.

Selfy’nin Turuncu Large Paketi’nde ayda 39 TL’ye 8GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor!​
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

Hat taşımayla 1000dk olan bir paket var mı acaba? Gizli tarifeler ya da taktik varsa paylaşır mısınız?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/donusum-festivali-faturali-faturasiz.aspx

Bunlar var. Ayrıca İstenirse 1000sms 1gb a dönüşüyor

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    hattı yeni taşıyanlara 29 tl, belirttim zaten.
  • faturasıza gectım aralık sonu faturalıda 10 gb tarifesıne gecmeyı dusunuyorum bakalım bu sefer alırlarsa...
  • 444 1 444 ten 45 dakikadır bir müşteri temsilcisine bağlanamadım. Nasıl başarıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraaskin

444 1 444 ten 45 dakikadır bir müşteri temsilcisine bağlanamadım. Nasıl başarıyorsunuz ?

Anons başlayınca 1 e bas. Diğer anons başlayınca 100 e bas hemen bağlanırsın.

• Tahahhüt bitmesine kaldı 12 gün ne arayan var ne soran var.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.