Şimdi Ara

Yeni Turkcell'liler veya faturasızdan faturalıya gelenler için kampanyalı tarifeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
11
Favori
15.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VipLife

1000dk 1000 sms 12gb internet 33 lira ödüyorum TT'ye. Kapsama alanı ya da hızla ilgili 7-8 aydır hiç sorun yaşamadım. Bu fiyatların da kurtardığını bilince Tcell'in tarifelerine iyice uyuz oluyorum..
    Konu içeriğinin TT ile alakası yokken, siz TT kullananların gelip konunun ortasına çok daha ucuza kullandığınız tarifeyi ballandıra ballandıra anlatmanız hoş değil.

Burada kimse gerizekalı değil. Bizde TT kullanmayı biliyoruz ama yeterli olmadığı için kullanmıyoruz. İdareten kullandığınız operatörü her fırsatta övmeyin.

TT'da 19GB'a 32 ödüyorum ama dönüp yüzüne bakmıyorum.

Herkes Turkcell kullanabilseydi ohooo

İyi günler efenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Mart 2019; 9:6:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkanatlı

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/gnc-avantaj-paketi
    2gb gündüz 2gb gece ve 2gb instagram pek uygun değil abi. Hatta hiç uygun değil.

• orhunn O kullanıcısına yanıt
    Web sayfasında ne 35 ne 44 olan paketi bulabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Konu içeriğinin TT ile alakası yokken, siz TT kullananların gelip konunun ortasına çok daha ucuza kullandığınız tarifeyi ballandıra ballandıra anlatmanız hoş değil.

Burada kimse gerizekalı değil. Bizde TT kullanmayı biliyoruz ama yeterli olmadığı için kullanmıyoruz. İdareten kullandığınız operatörü her fırsatta övmeyin.

TT'da 19GB'a 32 ödüyorum ama dönüp yüzüne bakmıyorum.

Herkes Turkcell kullanabilseydi ohooo

İyi günler efenim.

Alıntıları Göster
    Size cevap yazmak zaman kaybı, bilinçli tüketici olsanız aynı hizmete 3 katını ödemezsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Size cevap yazmak zaman kaybı, bilinçli tüketici olsanız aynı hizmete 3 katını ödemezsiniz..

Alıntıları Göster
    Para benim seni ne ilgilendirir. Basıyorum parayı çatır çatır da kullanıyorum.

sen 12GB için 33 lira verince kendini uyanık sanmaya devam et.
  • VipLife kullanıcısına yanıt
    Bilinçli tüketici uzun süre TT kullandım çalıştığım kamu kurumu bina değiştirdi. Telefon ile konuşmak için cam kenarı aramaya başladım. Türk telekoma yazdım. Bakın ben bir devlet hastanesinde çalışıyorum 600 personel yüzlerce hasta var hastanede telefon çekmiyor. Türkcell hastane çatısına istasyon kurdu sonra onu bina içine verici takarak hastane içine dağıttı vodafone de türkcell ile anlaştı aynı alt yapı üzerinden hizmet veriyor. Binada türkcell ve vodafone çekiyor sizinki çekmiyor. Bir çözüm üretin sizde türkcell ile anlaşın mağdur olmayalım dedim.

Ne cevap geldi biliyor musun?

Bizimle taahhütünüz var başka operatöre geçerseniz ceza ödersiniz. Adamlarda ki vizyon bu.
    Bir şey yapmıyorsan da ilgili birime aktardık de çözüm üretmeye çalışıyoruz de.
    Bende 75 Tl ceza ödeyip hattımı taşıdım. Şimdi telefon çekmiyorsa ucuz olsa ne olur ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Bilinçli tüketici uzun süre TT kullandım çalıştığım kamu kurumu bina değiştirdi. Telefon ile konuşmak için cam kenarı aramaya başladım. Türk telekoma yazdım. Bakın ben bir devlet hastanesinde çalışıyorum 600 personel yüzlerce hasta var hastanede telefon çekmiyor. Türkcell hastane çatısına istasyon kurdu sonra onu bina içine verici takarak hastane içine dağıttı vodafone de türkcell ile anlaştı aynı alt yapı üzerinden hizmet veriyor. Binada türkcell ve vodafone çekiyor sizinki çekmiyor. Bir çözüm üretin sizde türkcell ile anlaşın mağdur olmayalım dedim.

Ne cevap geldi biliyor musun?

Bizimle taahhütünüz var başka operatöre geçerseniz ceza ödersiniz. Adamlarda ki vizyon bu.
    Bir şey yapmıyorsan da ilgili birime aktardık de çözüm üretmeye çalışıyoruz de.
    Bende 75 Tl ceza ödeyip hattımı taşıdım. Şimdi telefon çekmiyorsa ucuz olsa ne olur ki.
    Yaa boşver abi.

Bilinçli kullanıcı olsa TT'nin neden o kadar ucuza tarife satıp Turkcell'in satamadığını bilir ve ona göre yorum yapardı.

Sorsan TT'nin hangi frekansa sahip olduğunu bile bilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Mart 2019; 14:22:30 >

• istemiyorum faturalı dememe rağmen habire faturalıya geçmem için 532 numaralı telefondan arayıp taciz ediyorlardı. En sonunda 532'yi kara listeye aldım da kurtuldum artık arayamıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıldır Turkcelliyim faturalı hat kullanıyorum. En çok kampanyalarını beğeniyorum birçok kampanya yapıyorlar salla kazandan gb kazandım bip den de bir şeyler geliyor yani paketimi bitirmeden ay sonunu getiriyorum. Bir de çekim gücü var bu sebeplerden ötürü vazgeçemiyorum turcellden.
  • hanımla ikimiz turkcerll i vodaya taşıdk tekrar turkcelle yeni müşteri olarak gelmek için. malum eski müşterilerini enayi olarak görüyor. ama baktım ki yeni müşterilere de fiyatlar ucuz değil. voda faturasız da kaldık ikimizde. zaten aylık bi damacana hayat suyla paranın yarısı çıkıyor vi de kahve dünyasından kahve içince bedavaya gelmişl oluyor
    Özelliği geçtim fiyat olarak demek istedim. Demek ki bayiye gidince bu fiyatlar geçerli.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Başkan bende valideyi Vodafoneye tasicam bugün. Hangi paketi kullaniyosun sen ? Ben yenilenen 4gb gördüm uygun geldi 30 TL Turkcell 2gb 500 dk veriyo 30 TL'ye .

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Başkan bende valideyi Vodafoneye tasicam bugün. Hangi paketi kullaniyosun sen ? Ben yenilenen 4gb gördüm uygun geldi 30 TL Turkcell 2gb 500 dk veriyo 30 TL'ye .
    hocam tavsiyem şu en ucuz pakede bayiden taşı. gani diye bi paket. sonra ona taşıdıktan sonra açılır açılmaz forumda başlığı var gizli vodafone tarifleri diye orayı incele smsw le dene orda çok uygun tarifler var. biz öyle yaptık.https://forum.donanimhaber.com/vodafone-faturasiz-gizli-tarife-ve-paketler-2019-surekli-guncellenecektir--102639129-281#137442305

Fiyat ne kadardı ve nasıl 8 yüklendi acaba çünkü sitede 5 yazıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 gb internetli paket 40 tl bu mu uygun? Anca kazık denir buna

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Kardeşim engelli, benim üzerime olan hat için engelli indiriminden faydalanabilirmiyim?
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Valide gitmiş ona söylemistim yenilenen 4gb paketi diye çalışan arkadaş o paket kalktı teyzecim demiş ayrıca faturasız olursan 2 TL'den devlet vergi alıyo internette yazan fiyatlar vergisiz fiyat falan demiş benim bildiğim hattını taşıyan telsiz kullanım ücreti vermiyo diye biliyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Valide gitmiş ona söylemistim yenilenen 4gb paketi diye çalışan arkadaş o paket kalktı teyzecim demiş ayrıca faturasız olursan 2 TL'den devlet vergi alıyo internette yazan fiyatlar vergisiz fiyat falan demiş benim bildiğim hattını taşıyan telsiz kullanım ücreti vermiyo diye biliyorum?
    hocam bayideki tarifeler sınırlı. önceki mesajda yazdığım gibi yapın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.