Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sacma Guzel 2 tarifesinde Yeni Gelenlere Ozel aşağıdaki linkte üst başlıkta 3gb yazarken detayda 2gb yazıyor.
    https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.php?#faturasiz#freezone

Forumda bazı arkadaşlar 3gb demiş, ilk sayfada ki tabloda 2gb demişsiniz, Hangisi doğru?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProfMusa

Sacma Guzel 2 tarifesinde Yeni Gelenlere Ozel aşağıdaki linkte üst başlıkta 3gb yazarken detayda 2gb yazıyor.
    https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.php?#faturasiz#freezone

Forumda bazı arkadaşlar 3gb demiş, ilk sayfada ki tabloda 2gb demişsiniz, Hangisi doğru?
    https://www.vodafone.com.tr/freezone/tarife/index.php?pm=faturasiz#faturasiz
    burada da 2GB diyor deneyen varsa ona göre güncelleyelim

• Parlak hocam bazi tarifelere zam gelmis ilk sayfadaki taployu.ne zaman guncelleyeceksiniz saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzmanby

Parlak hocam bazi tarifelere zam gelmis ilk sayfadaki taployu.ne zaman guncelleyeceksiniz saygilarimla
    Zaten güncellendi
  • İnternet hediyeli M tarifesine gelen zamdan sonra kafama göre 5 tarifesine geçtim. Haliyle her ay gelen 1 gb hediye internetim iptal oldu. Kararsız kalıp tekrar tarife değiştirdim kafama göre 3 tarifesine düşürdüm normalde hediye internet bu tarifede de geçerliydi diye biliyorum. Mesaj gönderdiğim de hata veriyor müşteri hizmetlerini arasam tanımlarlar mı tekrar sizce?

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

Başlıkta 3gb yazıyor detayda 2gb o kısmı anlamadım.?

• ProfMusa kullanıcısına yanıt
    No tasiyana 1gb hediyesi vardi odur.

• DansastasTR kullanıcısına yanıt
    Maalesef tanimsamazlar.

• Tüh ya. Teşekkür ederim

• ProfMusa kullanıcısına yanıt
    Buna niye takildiniz ki ? Aynı fiyata 3gb internet veren tarife var zaten. Ben ona geçtim

• VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

Daha geçen hafta vodafone'a geçtim.
  • İnternet hediyeli m 23 TL'den 26 olmuş. Alternatif yok maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    O hangi tarifreydi ? Konuştuğunca internet tarifesi var, fiyat değişmedi. 23 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiaçıksarıdesene

O hangi tarifreydi ? Konuştuğunca internet tarifesi var, fiyat değişmedi. 23 TL.
    İnternet hediyeli M

• Bittikçe Dolan Midi 3 Gb internet ile 22 den 26 liraya zamlanmış. Geçmiş olsun.

• Faturalidan kontörlü ye nasıl geçiliyor. Tahatut bitiyor. 3gb lik uygun paket varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

Faturalidan kontörlü ye nasıl geçiliyor. Tahatut bitiyor. 3gb lik uygun paket varmi
    Hesap kesiminden 1 gün önce 542 müşteri hizmetlerini arayarak faturasıza geçebilirsiniz
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    başka operatöre geçerken son ay içindeyse taahhütü bozmuş olmazsınız dedi bayideki personel, doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

başka operatöre geçerken son ay içindeyse taahhütü bozmuş olmazsınız dedi bayideki personel, doğru mu?
    Taahhüdünüzün son ayında fatura kesiminden 1 hafta önce taşıma işlemlerini başlatıp mevcut vodafoneda faturalı olarak başka operatöre taşıma işlemi başlatırsanız, Taşınan operatörde faturalı veya faturalı fark etmez taşıma işlemi yapıldıktan sonra yıl sonuna kadar olan telsiz ücretleri son faturanıza yansımaz. Son faturadan başka bir fatura çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 15 Mart 2019; 12:15:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Faturalıdan faturasıza geçişlerde kalan aylar kadar x 2,32 telsiz kullanım ücreti hesaplanarak son faturanıza yansıyacaktır. Taşıma yaparken faturasıza geçmenize gerek yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.