Şimdi Ara

Yeni Turkcell'liler veya faturasızdan faturalıya gelenler için kampanyalı tarifeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
11
Favori
15.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu anda kampanyada olan 2 yeni tarife var. yeni turkcelle gelenler ve faturasızdan faturalıya gelenler için.

25 yaş altı için GNÇ avantaj paketi: 4 gb+1000 dk + 2gb instagramda kullanmak için 39.90.. ayrıca bip, fizy, tv plus'ta kullanmak üzere hepsi için 5er gb internet

Platinum hoşgeldin paketi ki bu bence bu kadar gb için en uygun tarifelerden biri 10 gb + 2000 dk+ bip, fizy, lifebox'a özel 5gb, tv plus'a özel 15 gb, platinumun bütün ayrıcalıkları 79.90 sunduğu her şeyi düşünecek olursam gayet iyi fiyatta.

bunlar şu an kampanyada ne zamana kadar bilmiyorum. daha uygununu sunabileceklere kapı açık

• 15 gün öncesine kadar Turkcellliydim taahhüt bitmeye yakın verdikleri teklifler küfür gibiydi resmen, bizde telekoma geçiş yaptık 2 hattımızla.

tarife ismi ; prime fırsat webde, tarife içeriği ;

1000dk 1000sms 10gb 45 lira ilk ay ücretsiz
    1000dk 1000sms 15gb 55 lira ilk ay ücretsiz

ilave olarak 3 ay boyunca 10gb toplamda 30gb hediye internet, muud premium (internetten yemeyen) e-dergi aboneliği ve edergide geçerli sınırsız internet hediyeleri var. ayrıca prime ayrıcalıkları dedikleri otopark yurtdışı aranma vs... ıvır zıvır ayrıcalıkları var.

bulunduğunuz yerde telekom çekim gücünü araştırıp öyle karar vermek lazım, bizim burada gayet iyi durumda mesela. tarifeler sayfasından detaylara ulaşabilirsiniz.

https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/firsat-webde-prime-10gb-tarifesi

bu arada engelli yada engelli yakınıysanız aynı tarifeler çok daha ucuz, tarifeler kısmında destek prime diye geçiyor 10gb 34 TL, 15gb 41 TL civarında.

tamam turkcell kaliteli güzel iyi hoş ama hakikaten deli paralar artık tarife fiyatları, gerek yok bence bu kadar para vermeye, yinede tercih meselesi.
    bi süredir turkcell platinum kullanıyorum. o kadar çok yerde o kadar çok ayrıcalığı var ki artık hayatta vazgeçemem

gb olayına gelince de salla kazanı olsun, sürpriz noktası olsun o kadar çok hediye gb veriyoki zaten paketimdeki gbları harcamaya fırsat oluyo ve asla bitmiyo. Zaten uygulamalarda kullanmak için onlar için ek gblar da veriyo

kendi geliştirdiği o kadar çok uygulama var ki. mesela fizy kullanıyorum spotfy için tekrar para vermiyorum. tv plus kullanıyorum başka bi platforma tekrar üye olum para vermiyorum. dergiliği var dergi gazete gidip ekstra satın almıyorum. düşününce aslında bayaa bi ekonomik oluyor bana

bi de gerçekten en iyi çeken hat. yazlığa bi gidiyoruz bi tek benim telim çekiyo.

valla 5 lira fazla veririm ama kriz geçirmem. kaliteli kaliteli kullanırım hattımı
  • 15 gün öncesine kadar Turkcellliydim taahhüt bitmeye yakın verdikleri teklifler küfür gibiydi resmen, bizde telekoma geçiş yaptık 2 hattımızla.

ilave olarak 3 ay boyunca 10gb toplamda 30gb hediye internet, muud premium (internetten yemeyen) e-dergi aboneliği ve edergide geçerli sınırsız internet hediyeleri var. ayrıca prime ayrıcalıkları dedikleri otopark yurtdışı aranma vs... ıvır zıvır ayrıcalıkları var.

bulunduğunuz yerde telekom çekim gücünü araştırıp öyle karar vermek lazım, bizim burada gayet iyi durumda mesela. tarifeler sayfasından detaylara ulaşabilirsiniz.

bu arada engelli yada engelli yakınıysanız aynı tarifeler çok daha ucuz, tarifeler kısmında destek prime diye geçiyor 10gb 34 TL, 15gb 41 TL civarında.

tamam turkcell kaliteli güzel iyi hoş ama hakikaten deli paralar artık tarife fiyatları, gerek yok bence bu kadar para vermeye, yinede tercih meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi süredir turkcell platinum kullanıyorum. o kadar çok yerde o kadar çok ayrıcalığı var ki artık hayatta vazgeçemem

gb olayına gelince de salla kazanı olsun, sürpriz noktası olsun o kadar çok hediye gb veriyoki zaten paketimdeki gbları harcamaya fırsat oluyo ve asla bitmiyo. Zaten uygulamalarda kullanmak için onlar için ek gblar da veriyo

kendi geliştirdiği o kadar çok uygulama var ki. mesela fizy kullanıyorum spotfy için tekrar para vermiyorum. tv plus kullanıyorum başka bi platforma tekrar üye olum para vermiyorum. dergiliği var dergi gazete gidip ekstra satın almıyorum. düşününce aslında bayaa bi ekonomik oluyor bana

bi de gerçekten en iyi çeken hat. yazlığa bi gidiyoruz bi tek benim telim çekiyo.

valla 5 lira fazla veririm ama kriz geçirmem. kaliteli kaliteli kullanırım hattımı
  • platinum hat taıyana 10+5gb 15 gb biliyorum 79 tl cok ıyı...tv+ için 15gb da cok guzel
  • 39,90 lığın linkini bulamadım ☹️

• 2 aylık faturalı hattımı buna geçirdim, daha iyisi yok.
    Yeni Turkcell'liler veya faturasızdan faturalıya gelenler için kampanyalı tarifeler

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Platium 40 iptal mi oldu? Ona göre listeyi güncelleyecem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Platium 40 iptal mi oldu? Ona göre listeyi güncelleyecem.
    Yok bu yedek hat

Yok artık
    Nediyelim Hayırlı Olsun. Akıyor yine.

• quote:

Yok artık
    Nediyelim Hayırlı Olsun. Akıyor yine.
    Şöyle bi 15-20GB ekstra ihtiyacım vardı, gidip diğerlerine 60 70 lira vermektense zaten 36 lira ödediğim hattı buna yükselttim şimdi 79 ödeyeceğim.

Zaten 4/4 lük herşey.

Eyvallah

Sana şu Prime tarifeleri soracam.Biliyorum daha önce sen kullandın.
    Nediyorsun.. Bana yüksek GB lı tarifeler lazım..
    Fatura sürprizi falan olmaz değil mi.
    Prime 25GB düşünüyorum.

• quote:

Sana şu Prime tarifeleri soracam.Biliyorum daha önce sen kullandın.
    Nediyorsun.. Bana yüksek GB lı tarifeler lazım..
    Fatura sürprizi falan olmaz değil mi.
    Prime 25GB düşünüyorum.
    Yok olmaz rahat ol. Hali hazırda bi prime tarifeli hattım var kenarda duruyor. O konularda bir sıkıntı yaşamadım.

• Mobil veri paylaşımi ücretli mi ondanda haber verin arkadaslar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

Mobil veri paylaşımi ücretli mi ondanda haber verin arkadaslar :)
    Değil, çatır çatır kullanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

15 gün öncesine kadar Turkcellliydim taahhüt bitmeye yakın verdikleri teklifler küfür gibiydi resmen, bizde telekoma geçiş yaptık 2 hattımızla.

Kurye ile yapıldı işlemler sanırım. Sureci anlatabilirmisiniz,site üzerinden yapılan online taşıma başvurularında forumda bilgi ve tecrübelerimizi arttırmaya çalışıyoruz. Hangi gün siteden form doldurdunuz,mhizmetleri ne geri dönüş yaptı,kurye hangi gün geldi,hattın hangi gün taşındı?
    Bir de kurye hangi belgeleri aldı.
    Lütfen arşiv bilgi olması bakımından benim bu mesajımı alıntılayıp Türk Telekom kullanıcıları konusu olan
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-ile-sozlesmesi-olanlar-bitenler-kulubu--76741987-304#137510197 konusunda yazabilirmisiniz.
    Zira bu konu turkcell konusu. Arşiv bilgi olması için verdiğim konu linki en uygunu.Teşekkürler..

• orhunn O kullanıcısına yanıt
    14 gb olan paketin linki var mı hocam ?

• 1000dk 1000 sms 12gb internet 33 lira ödüyorum TT'ye. Kapsama alanı ya da hızla ilgili 7-8 aydır hiç sorun yaşamadım. Bu fiyatların da kurtardığını bilince Tcell'in tarifelerine iyice uyuz oluyorum..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.