Şimdi Ara

Yeni Skoda SuperB 2016 - ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni skoda superb 2016 modeli merakla bekliyorum arkadaşlar. Haftalardır yabancı kanallardan videolarını incelemelerini izledim gerçekten mükemmel bir araç tasarlamışlar. Ama benzinlide 1.6 tsi olmaması beni üzdü açıkcası aklımdaki terich ondan yanaydı şuanda ise dizel 1.6 dizel düşünüyorum.

----

İNCELEME VİDEOSU
    https://www.youtube.com/watch?v=6S2dLXVBsfg

İlk kez Cenevre otomobil fuarında görücüye çıkan 2016 Model Skoda Superb, İstanbul Autoshow'un da dikkat çeken otomobil modelleri arasındaydı. Ağustos 2015'te Türkiye'de olması beklenen Yeni Skoda Superb'in Skoda'nın en üst düzey aracı olduğu belirtiliyor.

Yenilenen Skoda Superb göz kamaştırıyor

Hemen hemen bütün modellerinde otomatik şanzıman seçeneği bulunan 2016 Skoda Superb benzinli ve dizel bir çok motor seçeneğiyle geliyor.

Skoda Superb'in benzinli motor seçenekleri:

Superb 1.4 TSI Motor 125 HP
    Superb 1.4 TSI Motor 150 HP
    Superb 1.8 TSI Motor 180 HP
    Superb 2.0 TSI Motor 220 HP
    Superb 2.0 TSI Motor 280 HP
    Skoda Superb'in dizel motor seçenekleri:

Superb 1.6 Dizel Motor 120 HP
    Superb 2.0 Dizel Motor 150 HP
    Superb 2.0 Dizel Motor 190 HP
    Farklı motor seçenekleriyle hem ekonomik hem de performansı yüksek motorlarla otomobil severlere geniş bir yelpaze sunan Superb yaklaşık 486 cm uzunluğa, 147 cm yüksekliğe sahip.

2016 Superb'in taşıdığı teknolojiler ise, kör nokta uyarı sistemi, akıllı far yardımcısı, akıllı şerit takibi, adaptif hız sabitleyicisi, sürücü yorgunluğu tespiti, otomotik park ve arka görüş kamerası gibi farklı ve dikkat çekici...

2015 Ağustos'ta Türkiye'de olması beklenen, farklı donanım ve motor seçeneklerine sahip Yeni Superb'lerin fiyatlarının 65.000 TL ile 100.000 TL arasında olacağı tahmin ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avukatasor.org -- 20 Temmuz 2015; 18:42:54 >

• Egoya , marka merakina engel olabilirse insan , o zaman alinir, guzel araba , su an ki a4 den guzel mesela.

Not: bunu a4 sahibi olarak tum samimiyetimle soyledim, eminim ki passattan da anlasacagi gibi yalitim ve yol tutus konusunda a4 e yaklasacaktir ya da gececek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenHareketEdenSAVCI -- 20 Temmuz 2015; 18:38:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isAudi_52

Egoya , marka merakina engel olabilirse insan , o zaman alinir, guzel araba , su an ki a4 den guzel mesela.

Hocam Skoda önyargısı bendede avrdı taaki superb'nin 2015 modellerini görene kadar ondan sorna bu yargım kırıldı. Çoğu kişininde bu araçla önyargısı kırıalcaktır. Şuanda skoda en çok satanlarda zirvelerde yer alıyor, dolayısıyla artık insanların gözünde imajı değişti.
    SuperB için konuşuyorum; bu yada bunun bir alt modelindeki araca bindiğinizde zenginvari bir imaj sergiliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avukatasor.org

Yeni skoda superb 2016 modeli merakla bekliyorum arkadaşlar. Haftalardır yabancı kanallardan videolarını incelemelerini izledim gerçekten mükemmel bir araç tasarlamışlar. Ama benzinlide 1.6 tsi olmaması beni üzdü açıkcası aklımdaki terich ondan yanaydı şuanda ise dizel 1.6 tsi düşünüyorum.

----

İlk kez Cenevre otomobil fuarında görücüye çıkan 2016 Model Skoda Superb, İstanbul Autoshow'un da dikkat çeken otomobil modelleri arasındaydı. Ağustos 2015'te Türkiye'de olması beklenen Yeni Skoda Superb'in Skoda'nın en üst düzey aracı olduğu belirtiliyor.

Hemen hemen bütün modellerinde otomatik şanzıman seçeneği bulunan 2016 Skoda Superb benzinli ve dizel bir çok motor seçeneğiyle geliyor.

Farklı motor seçenekleriyle hem ekonomik hem de performansı yüksek motorlarla otomobil severlere geniş bir yelpaze sunan Superb yaklaşık 486 cm uzunluğa, 147 cm yüksekliğe sahip.

2016 Superb'in taşıdığı teknolojiler ise, kör nokta uyarı sistemi, akıllı far yardımcısı, akıllı şerit takibi, adaptif hız sabitleyicisi, sürücü yorgunluğu tespiti, otomotik park ve arka görüş kamerası gibi farklı ve dikkat çekici...

2015 Ağustos'ta Türkiye'de olması beklenen, farklı donanım ve motor seçeneklerine sahip Yeni Superb'lerin fiyatlarının 65.000 TL ile 100.000 TL arasında olacağı tahmin ediliyor.

Böyle bir motor geleceğine ilişkin bilginiz varmıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

quote:

Orijinalden alıntı: avukatasor.org

Yeni skoda superb 2016 modeli merakla bekliyorum arkadaşlar. Haftalardır yabancı kanallardan videolarını incelemelerini izledim gerçekten mükemmel bir araç tasarlamışlar. Ama benzinlide 1.6 tsi olmaması beni üzdü açıkcası aklımdaki terich ondan yanaydı şuanda ise dizel 1.6 tsi düşünüyorum.

----

Böyle bir motor geleceğine ilişkin bilginiz varmıydı?

Hocam, yayılan duyumlar bu yönde ayrıyeten yabancı youtube kanallarındaki incelemelerdede bu bilgiler veirliyor tabi her zaman ki gibi ne akdar tutarlı olur orasını gelince görecez.

• Superb konusu varken tekrar açmak mantıksız olmuş

• Ana konu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: #Erdem#

Superb konusu varken tekrar açmak mantıksız olmuş

Forumda araştırdım göremedim hocam gözden kaçmış olabilir var ise yetkili arkadaşlar gerekli işlemi yapacaklardır.
    Teşekkür ederim.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92219074&p=1#92219074
    Diğer konunun linki budur.sizde bu başlık altında bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız daha sağlıklı ve faydalı olur

• adam daha ilk mesajla ana konu açıyor...

ağır ol da molla desinler...

hayır 7-8 sayfalık ana konu var bu konu kapanır abicim...
  • Bir kaç tane daha ana konu açılırsa gerçekten 65.000 TL'den vereceklermiş bu aracı.. Haa gayret!
  • SKODA SÜPERB 2016 MODEL 1.4 TSİ CZC MOTOR KODLU MARJET LİKİT LPG MONTAJIMIZ -
    FARUK USTA OTOGAZ
    ŞEHİtlER CAD. NO:104 (SKODA VOSMER KARŞISI)
    ALSANCAK-İZMİR
    Tel:02324781313
    CEP:05462710820
    CEP 7-24 : 05464781313
    BOSAL ÇEKİ DEMİRİ YETKİLİ BAYİ
    ZAVOLİ-CANGAS-ATİKER-ROMANO ,MARJET VE LOVATO YETKİLİ BAYİİ Yeni Skoda SuperB 2016 - ANA KONU

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.