Şimdi Ara

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU (2016 Türkiye Yılın Otomobili) (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.774
Cevap
118
Favori
477.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vites düşme sırasında devreden çıkıyormu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Siz frene basana kadar veya acc kolunu elinizle off konumuna getirene kadar aktif kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler ilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bolero multimedya sisteminin yazılımını güncellemek istiyorum.
    Fakat VIN no (şase no) girip arattığımda hiç sonuç çıkmıyor! (şase noyu doğru giriyorum)
    Ne yazılım güncel diyor, ne yeni sürüm bilgisi veriyor.
    Sizde de bu şekilde mi?
    Veya güncellemeyi başka bir siteden mi yapıyoruz?

Güncelleme yapmaya çalıştığım site:https://updateportal.skoda-auto.com/
    Marka model: 2017 Superb Prestige

Ekran görüntüsü:https://store.donanimhaber.com/3b/db/89/3bdb89fedf817989e40ad59e291fde81.jpeg

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r00tsecurity -- 24 Mayıs 2019; 9:13:13 >
  • Octavia style ve superb style paket arasında kaldım. İki araç arasındaki fark 26 bin TL. Sizce bu farka değer mi. Kağıt üzerinde baktığımda araçlar arasında segment ve boyut dışında bir fark yok gibi. Bunun yanında tabi ki genişlik ve konfor farkı elbette vardır. Octavia test edebildim fakat superb test edemedim. Ses yalıtımı farkı da önemli mesela, bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Octavia style paket aracımız bulunuyor yaklaşık 3 yıldır, bir dönem yaklaşık 6 ay kadarda 2017 Superb style araç kullandım. Evet Octavia da iç hacmi geniş çok konforlu vs. ama Superb benim için çok başkadır hocam ekstra özellikleri de var bence bunlar belki size göre çok önemli olmayabilir tabii, mesela benim için ilk akla gelen elektronik el freni, akıllı fren (duran trafikte frene basılı beklemenize gerek kalmıyor), sürücü koltuk hafızası, yeni bolero ekranı ve tabii D sınıfı olmasının verdiği muazzam iç hacmi ve hissi :) ve daha aklıma gelmeyen farkları vardır mutlaka.

Tabii ki karar sizin ama bütçenizde el veriyorsa Superb i tercih edin derim, ikinci el alıyorsunuz sanırım belki model yılı düşürerek Superb prestige bile aynı fiyata bulabilirsiniz. Prestige de Style pakete göre çok daha ekstra özellikler var hocam aklınızda bulunsun derim. İyi forumlar.
  • Bi onceki kasa prestige paket alinirmi arkadaslar uyguna buldum

• aliss A kullanıcısına yanıt
    Temiz ise gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sizi üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko86

Temiz ise gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sizi üzmez.
    eyvallah hocam 30bin kmde önce 105 hp olması biraz beni düşündürdü ama zaten hız yapacak bir halimiz kalmadı maks 132 )
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    Km si iyiymiş hocam bakımını aksatmazsan temiz kullanırsan 300 bini sıkıntısız görürsün. 105 beygirlik o motordan kullandım daha önce performansı gayet tatmin edici 136 beygirlik opel den daha iyi gücü yola aktarıyor. Ara hızlanmaları da gayet yeterli. Sizin de söylediğiniz gibi artık zaten maksimum hızlara ulaşamıyoruz. Hız yapınca biz eve dönmeden ceza eve geliyor.
  • Merhaba arkadaslar,

2019 Skoda superb aracım var, bu mayıs ayında aldım.
    Geçen gün avmde aracı parkedip alışveriş yaptım. Geri dönüp aracımı calıştırdığımda tam sürüşe başlarken motur kendini kapattı ve aracı tekrar çalıştırın uyarısı geldi.
    Buna benzer uyarı alan var mı, internette baktığımda araçtan kısa süreliğine indiğinde ve kontagı kapatmadığında bu uyarının normal olduğunu gördüm. Ancak ben burada kontağı kapatıp araçtan ayrılmıştım zaten. Tekrar araca dönüp çalıştırdığımda olması garip geldi. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba ?

Yardımınız için teşekkürler,
  • Kasalar Değişir, Yıllar Geçer SUPERB tercihi değişmez...

Skoda Superb Combi 2.0 TDI/BMW 520d Touring: Test

Tarih: 18.07.2019

Testi Yapan: Auto Zeitung

Kaynak:https://www.autozeitung.de/bmw-5er-touring-skoda-superb-test-196808

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)
  • Selam arkadaşlar,
    Aracımı satıyorum fakat fiyat konusunda tereddütte kaldım, az diyenler var, çok diyenler var. Sizce ederi nedir?https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-dolu-dolu-hatasiz-dsg-prestige-593699146/detay/
  • namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam, almadığın opsiyon neredeyse kalmamış aracın dolu ötesi SUPERBir araç. Akıllı far asistanı opsiyonunu alınca far kaşlarının da yandığını bence ilana yazmalısın. Çok istediğim ancak kendi aracımda sahip olamadığım bir özellik. Far kaşlarının gündüz ledleri ile yanması arcın havasını çok değiştiriyor. 170 bin tl yaz bence ilana. 168 - 165 bandına verirsin. Hayırlısı olsun. İnşallah istediğin rakama satarsın. Tekrardan bir SUPERB alarak aramıza yeniden katılırsınız umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko86

Selam Hocam, almadığın opsiyon neredeyse kalmamış aracın dolu ötesi SUPERBir araç. Akıllı far asistanı opsiyonunu alınca far kaşlarının da yandığını bence ilana yazmalısın. Çok istediğim ancak kendi aracımda sahip olamadığım bir özellik. Far kaşlarının gündüz ledleri ile yanması arcın havasını çok değiştiriyor. 170 bin tl yaz bence ilana. 168 - 165 bandına verirsin. Hayırlısı olsun. İnşallah istediğin rakama satarsın. Tekrardan bir SUPERB alarak aramıza yeniden katılırsınız umarım...
    Yorumunuz için teşekkürler. Tekrar Superb belki birkaç sene sonra, şu an daha ucuz bir araç peşindeyim. Fiyatı güncelledimi, far kaşlarını da yazdım.
  • Arkadaşlar son 1 hafta içinde Superb 1.6 TDI Style DSG İçin bayiden fiyat alan oldu mu? Ne kadar ve hangi bayi olduğunu yazarsanız sevinirim

• _BLooDLiNe_ kullanıcısına yanıt
    Doğuş Oto Esenyurt'tan teklif al. En uygun bu arkadaşlar fiyat verdi.
  • Kasım 2016 da Doğuş oto dan aldığım SUPERB Style aracımdan genel olarak memnunum.ikibuçuk yılı aşkın süredir konforu, performansı ile benim beklentilerimi karşılayan bir araç oldu. Zaten bu kasası ile de efsaneler arasında yerini aldı. Şimdi 2020 de sıkı bir makyaj ile daha da güzel bir görünüme kavuşuyor araç bir kaç görsel ve tanıtım videosuna bakabildim yakın zamanda.
    Yalnız şu DSG şanzımandaki sorunları hala çözememiş olmaları VW grubunun canımı sıkmıyor değil hani.
    Bundan 2 ay kadar önce kronik DSG şanzıman hatası mesajını ben de aldım. Aracı servise götürdüm ve değişeceğini söylediler. 2 yıllık garantisi dolmuştu ama ben aracı alırken neyseki 2 yıl da ah uzatılmış garanti için sigorta yaptırmış ve yanılmıyorsam 1500/1600 TL gibi bir ek bedel ödemeiştim. Bu sigorta bu aşamada işime yaradı. Ama yine de canımı sıktı tabii. Aynı hatayı bir kaç hafta önce 2017 Ağustos ayında aldığı GOLF arcında yeğenimde yaşadı.
    VW ya bu şanzımanda yenileme ya da tam otomatik şanzımana geçme işini bence düşünmeli bu şekilde DSG sorunları devam edip gidemez
  • INDIGO I kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne aldınız acaba style 1.6 tdi dsg araç için? Ankarada 210bin aldım en son fiyat

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.