Yüzbaşı
11 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, 70 inç tv arayışım bulunuyor iki model arasında kaldım deneyen bilen tecrübeli arkadaşlardan destek bekliyorum.

Philps 70PUS7805 ve LG 70UN71006LA

Bütçem 8 bin civarı, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Herkese iyi forumlar dilerim.
arkadaşlar elimdeki excel dosyasında birden fazla sayfa var ve tüm sayfalarda farklı formüller yer almaktadır. tüm sayfaları formülsüz ve makrosuz olarak farklı bir excele kaydetmek istiyorum, sayfaların biçimide bozulmadan.

internette aşağıdaki kodu buldum, kod sadece aktif sayfayı formülsüz kaydediyor, diğer sayfalarda formüller kalmaya devam ediyor, diğer sayfalarında hepsinden formülleri iptal etmemiz nasıl mümkün olabilir bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi.

son olarak bu belki mümkün olmayabilir ama çalışma kitabında koruma var aynı makronun için bir ekleme yapılarak yeni kaydedilecek formülsüz ve makrosuz dosyanın çalışma kitabı parolasının kalkması sağlanabilir mi.

Sub farklı()
Dim YL As String, ÇLŞ As Variant, KÇLŞ As Variant
YL = ThisWorkbook.Path & "\"
Application.ScreenUpdating = False
Application.DisplayAlerts = False
KÇLŞ = ThisWorkbook.Name
ÇLŞ = ActiveCell.Address
ThisWorkbook.SaveAs YL & Replace(KÇLŞ, ".xlsm", ".xlsx"), xlOpenXMLWorkbook
Cells.Select: Selection.Copy
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues
Application.CutCopyMode = False
Range(ÇLŞ).Select
ThisWorkbook.Save
Application.DisplayAlerts = True
Application.ScreenUpdating = True
Workbooks.Open (YL & KÇLŞ)
Workbooks(Replace(KÇLŞ, ".xlsm", ".xlsx")).Close
End Sub

herkese, iyi forumlar.
Merhaba arkadaşlar, işim gereği aylık olarak 6000 üstü harcamayı kredi kartı aracılığıyla yapmaktayım. Bu harcamalarımda en uygun nasıl avantaj sağlayabilirim (puan vs.).
arkadaşlar merhaba, 5-6 sene çok rahat beni götürebilecek iş ve internet için kullanacağım arada bir de oynarsam fifa tarzı oyun yükleyip tv ye bağlayacağım.

aşağıdaki gibi iki model buldum kendimce bütçemi baya bi zorladım sizce nasıl, başka önerileriniz var ise düşüncelerinizi yazar mısın.

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V5-2.html#.Vm6xZD00LzN

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V5-2.html#.Vm6xVj00LzM

şimdiden herekese teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, forumda ve nette araştırdım ama bişey bulamadım; apartmanda merkezi sistem var turksat ve hotbird bu uydular üzerinden biss şifrelide olabilir, şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçlarını veren kanal var mıdır? Yardımcı olabilir misiniz, teşekkürler...
merhaba,

wimbledon tenis turnuvası lig tv 3 ten yayınlanıyor ama Turksat uydsusu üzerinden izleyebileceğimiz bir kanal var mıdır, bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi.
Arkadaşlar merhaba, sizlerden bir konu hakkında yardım istiyorum; evde kablosuz modemim ile akıllı tv nin olduğu yer arasında mesafe fazla, tv vestel marka ve servis usb doungle ile internetin yavaş ve sıkıntılı olacağını iletti bende bu yüzden tv nin olduğu yere kablolu internet çekmek istiyorum. Ancak mesafe fazla olduğu için kablo çekmek yerine diğer odaya kablosuz modemden nasıl kablosuz taşıyıp oradan kablolu internete dönüştürebilirm.

Biraz araştırdım; access point ile kablosuz modemden kablo çekerek yapıyor işlemi benim istediğim ise tam tersi.

Kusura bakmayın biraz uzun anlattım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi forumlar.
Arkadaşlar merhaba, sizlerden bir konu hakkında yardım istiyorum; evde kablosuz modemim ile akıllı tv nin olduğu yer arasında mesafe fazla, tv vestel marka ve servis usb doungle ile internetin yavaş ve sıkıntılı olacağını iletti bende bu yüzden tv nin olduğu yere kablolu internet çekmek istiyorum. Ancak mesafe fazla olduğu için kablo çekmek yerine diğer odaya kablosuz modemden nasıl kablosuz taşıyıp oradan kablolu internete dönüştürebilirm.

Biraz araştırdım; access point denen alet ile kablosuz modemden kablo çekerek yapıyor işlemi benim istediğim ise tam tersi.

Kusura bakmayın biraz uzun anlattım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi akşamlar.
Merhaba arkadaşlar,

yerli veya yabancı takımların orijinal eski formalarını bulabileceğim bildiğiniz dükkan/internet siteleri var mıdır?

teşekkürler.
arkadaşlar merhaba, istanbul da eski sezonlara ait yerli veya yabancı takımların formalarını satan yerler arıyorum. bilen arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler mi?

teşekkürler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.014
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 26.738 (Bu ay: 277)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 95 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.