Şimdi Ara

Yeni sistem mi ? Güncelleme mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Core 2 Duo E4600 2.4GHz (Şuan 3.2 GHz'de)
    3GB DDR2 bellek
    6570
    Akasa Venom Atoo soğutucu
    400W Snoopy eski güç kaynağı
    17" 1280x1024 ekran

Bu sisteme ne yapılır sizce ? Şuan elimde 400tl var ancak babamdan da alabilirim bir o kadar ay ay yükseltme yapmayı düşünüyorum. Yoksa baştan sistem mi almak gerekir?

• Yukarı
  • sistemini performans almak istiyorsan komple yükseltmen gerekli. bir kaç ay daha bekleyebilirsen ya da taksit yaptırma imkanın var ise limitin üzerinden burada değerlendirme yapabiliriz.
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam o zaman biraz daha para biriktirmem gerekecek ben ekran kartını yükseltmeyi düşündüm şuan en zayıf halka o işlemciyi artırsam anakart değişmesi gerekecek filan gtx 750 veya hd7770 gibi bir şey düşündüm sizce değer mi ? idare etmesi açısından zaten okul zamanı fazla oynamıyorum bu yüzden yeni sisteme para vermekte istemiyorum
  • Ekran kartin o kadar da kotu degil hangi oyunlari oynuosun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genelde ftb(minecraft) cs go dota ama dayz forest gibi oyunlar oynamak istiyorum sistem oynatsa alacağım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shalesh

genelde ftb(minecraft) cs go dota ama dayz forest gibi oyunlar oynamak istiyorum sistem oynatsa alacağım da

He anladim ben de lol falan oynuyorsun zannettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı, fikri olan yok mu ? Arkadaşta i3-3220 var onu alıp üstüne anakart filan alsam verilen paraya değer mi ?
  • mantıksız, biraz daha para biriktirmeye bak. elindeki sistemi cüzi bi miktara elinden çıkar. en az 1200+ civarı bi bütçe toparlamaya çalış.
  • ortalama bir i3 işlemciyle en ucuz uyumlu anakartı al 4gb ddr3 ram al elindeki anakart ram ve işlemciyi elinden çıkar. sonra ekran kartı ve psu değişirsin.
  • cevaplar için sağolun bütçeyi artırdım 1000tlye biriktirip 1500e filan sıfırdan sistem alıcam buna da hiç ellemicem kardeşim filan oynar artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.