Şimdi Ara

<<< YENİ PSP-3000 ANAKONU [YENI BILGILER GELİYOR] >>> (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
1
Favori
36.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

Orjinalden alıntı: hitokiri7274

şu psp çıkacak haberleri bıktırdı artık ya.. çıkınca konuşuruz burda daha çıkmadan ne gereği var anlamıyorum

Henüz çıkmamış olan pspyi konuşmayalım henüz çıkmamış olan oyunları konuşmayalım, henüz çıkmamış olan programları yada psp donanımlarını konuşmayalım.

Ne konuşup tartışalım ozmn?

Zaten çıkan şeyleri diğer offical sitelerdende takip edip bilgi edebilirsiniz. DH forumlarının büyük bir kısmının henüz çıkmamış olan şeyler hakkında bilgi edinip üzerinde tartışıp yorum yapmak olduğunu hatırlatırım.

.:BBR:. yanlış anlama lafım geneldi ben sadece bir sürü "yeni psp" konularının sıktığını söyledim.tabi ki burası tartışmak için var ,forum.. ayrıca çıkacak veya çıkabilecek oyunlar hakkındaki konular "yeni psp" konularından çok daha ilginç bence... programlara oyunlara vsye lafım yok.
    herkese iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi risendark -- 24 Temmuz 2008; 18:39:46 >

• Tamam BBR dediğin gibi yapayım biraz bekleyeyim ama yeni çıkacağa çok özellik koyarlarsa fiyatı baya bi pahalı olur gibime geliyo bide onun fiyatının düşmesini beklicez.
  • buldum son nesil ps2 y. düğlemer değişmiş biraz daha ince ve şık ama sony bunlarla uraşcağına ps3 e yeni şeyler çıkarsın derim..

<<< YENİ PSP-3000 ANAKONU [YENI BILGILER GELİYOR] >>>
    lütfen 3çnesil çıkmasın kırarım valla

• Rahat olun arkadaşlar , PSP2'ye çok var daha.
  • Tikky psp
    iskeletinden bişey çıkaramadım ama touch olursa hoş olur..Nintendo gibi...
  • Hic yeni nesile benzemiyor, yani Fat ve slim gibi bi fark olur bu resimden yola cikarak, ama ben psp2'den radikal degisiklikler bekliyorum..
  • Sony bu kdr kar ederken cıkartmaz yenisini

cıkartsa ne yapıcak ne koyucak ps2 nin grafikleri gibi bi sey yapabilir ama ps2 hala cok satıyo onun satışları azaldıgında anca cıkartır bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer1990

PSP2'yi hiç beklemeyin. Çünkü sony şu anda PSP'den çok kar adiyor. En iyi satışı PSP yapıyor. Sony kar ederken PSP2'yi asla duyurmaz. Duyurursa birden PSP satışları düşer. O yüzden PSP'nin satışları ne zaman durulursa, PSP2 o zaman duyurulur.

+1905
  • Yabancı sitelerde Sony Avrupa'nın PSP 3000 le ilgili soulara 'No comment' yani yorum yok diye cevap verdiği yazıyor.
    Tam da slim alcaktım artık Sony'nin adam akıllı bir acıklama yapmasını beklicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: kokobill

Yabancı sitelerde Sony Avrupa'nın PSP 3000 le ilgili soulara 'No comment' yani yorum yok diye cevap verdiği yazıyor.
    Tam da slim alcaktım artık Sony'nin adam akıllı bir acıklama yapmasını beklicem

Aynen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer1990

PSP2'yi hiç beklemeyin. Çünkü sony şu anda PSP'den çok kar adiyor. En iyi satışı PSP yapıyor. Sony kar ederken PSP2'yi asla duyurmaz. Duyurursa birden PSP satışları düşer. O yüzden PSP'nin satışları ne zaman durulursa, PSP2 o zaman duyurulur.

kesinlikle haklısın ..
  • Tam zanında çıktı bu haber. Haberi veren arkadaşa teşkkür ederim. Slim almaktan caydım. Bakalım bunda neler gelecek yeni. Ama bence sony yine rom ve ram miktarında artışa gidecek. Hele dokunmatik ekran olursa süper tadından yenmeyecek bu sefer cihaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Tam zanında çıktı bu haber. Haberi veren arkadaşa teşkkür ederim. Slim almaktan caydım. Bakalım bunda neler gelecek yeni. Ama bence sony yine rom ve ram miktarında artışa gidecek. Hele dokunmatik ekran olursa süper tadından yenmeyecek bu sefer cihaz

İnşallah gerçektir bende slim alıcaktım beklyeyyim biraz daha......
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Tam zanında çıktı bu haber. Haberi veren arkadaşa teşkkür ederim. Slim almaktan caydım. Bakalım bunda neler gelecek yeni. Ama bence sony yine rom ve ram miktarında artışa gidecek. Hele dokunmatik ekran olursa süper tadından yenmeyecek bu sefer cihaz

quote:

Orjinalden alıntı: cırık

İnşallah gerçektir bende slim alıcaktım beklyeyyim biraz daha......

Bence siz işinizi ertelemeyin sonynin yaptığı resmi bi açıklama yok ve resimler fake gibi duruyor.
  • PSP Slim alıcak olan birinin daha sonra pişman olacağını sanmıyorum... Her türlü haberlere rağmen gözüm kapalı alırım ...
  • Bu resimlerin gerçeklik payı hakkında bir anket yapıp 100 kişiye sorsak emin olun %90 ı FAKE diyecektir.
    DOWN DOWN
  • Arkadaşlar sonunda aldım süt beyazı miss gibi Slimim salı günü yanında 3 oyhunuyla birlikte sıfır bi şekilde gelio.
  • Sony'nin PSP Web Sitesinde Online Manuallerde 3000 Series Yazılı Resim Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 28 Temmuz 2008; 14:25:36 >
  • Birkaç Yeni Spy Shot

• Bana Slimin aynısı gibi geldi.Sadece tuşta bide arkasındaki PSP yuvarlağında çok hafif değişmeler var görrünüş açısından pek bi fark göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 28 Temmuz 2008; 14:33:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.