Şimdi Ara

<<< YENİ PSP-3000 ANAKONU [YENI BILGILER GELİYOR] >>> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
1
Favori
36.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wallasony resmi acıklama yapmadan benim için bunların hepsi fake zaten elinde böyle bişey olsaydı e3 fuarında gösterime veya cıkacagına karsın bişeyler gösterilirdi orda
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmajosef

wallasony resmi acıklama yapmadan benim için bunların hepsi fake zaten elinde böyle bişey olsaydı e3 fuarında gösterime veya cıkacagına karsın bişeyler gösterilirdi orda

Doğru diyorsun E3'te böyle birşey söylemediler.
  • ne fark var ben bişi göremedim
  • bunun resmi açıklaması yapılsada en erken 1 sene sonra alınabilir duruma gelir açıkçası bn o kadar bekleyemem haftaya alıcam inş psp slim..
  • Bana kalırsa seri üretim yapıp yeniyıla doğru çıkarırlar herkez yeni yıl hediyesi ayağına kapışır
  • quote:

Orjinalden alıntı: merlinthewizard

Bana kalırsa seri üretim yapıp yeniyıla doğru çıkarırlar herkez yeni yıl hediyesi ayağına kapışır

Mantıklı , benim duyduğum çakma haberde ise psplerden Umd nin kalkacağı ..
  • tasarım hoş gibi durmuyor pek ama home buyonu ile ps butonu arasındane fark var anlamış değilim hoperlör üstte mi onu anlamadım pek psp fati satıp slim almıştım eğer daha hızlı falan ise slim i satıp bunu alırım kim bilir
  • hocam belkide adamın teki psp sliminin kapağını değiştirdi tus takımınada home tuşu yerine ps tuşu taktırdı olamazmı yani sora attı psp 3000 die nette bi iki foto belkide boledir

saçmamı oldu ne ??hı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jağner -- 4 Ağustos 2008; 17:11:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jağner

hocam belkide adamın teki psp sliminin kapağını değiştirdi tus takımınada home tuşu yerine ps tuşu taktırdı olamazmı yani sora attı psp 3000 die nette bi iki foto belkide boledir

saçmamı oldu ne ??hı ??

dediğinde olabilir sonynin "no comment" dan başka bi açıklaması hala yok zaten...

ama pspnin kendi orjinal sitesindeki online manual kısmındaki "3000 series" logosunu ben kendim gözümle gördüm fakat şuan kaldırdılar.
  • Kesin şu an yeni model hakkında kafa yoruyorlardır ama PsP'nin piyasadaki modeli zaten kapış kapış gidiyo. Şu an çıkartacaklarını sanmıyorum. Duyurduktan 1 sene sonra anca piyasaya çıkar ve ben önümüzdeki 2 sene içerisinde yeni modelle ilgili hiçbir resmi duyuru olacağını düşünmüyorum. Daha çok var yeni modele.
  • yukardaki resimler gerçekse eğer umd kapağı var arkasında dikkat ederseniz banada bu resimler fake gibi geliyo ama sony bence psp-3000 üzerinde çalışıyodur bu aralar tahminim
  • bence de fake

daha fat ı yeni bitirdi.
    ayrıca ps2 satarken sağlam yeni psp olmaz bence de
  • arkadaşlar sony niye bidaha slime benzer bişe çıkarsın hiç sanmıyorum adamlar slimi bile ellerinden geldiğince farklı yapmaya çalışmış bir sürü renk falan eklemiş hepsi göz boyama olsada alıyoruz. en azından bu benim düşüncem hem zaten çıkacak bile olsa nerden baksan 1-1.5 yılı var slim alacaklar durmasın
  • ahh şu cihazları Türkler yapsada gavura para yedirmesek
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

Birkaç Yeni Spy Shot

<<< YENİ PSP-3000 ANAKONU [YENI BILGILER GELİYOR] >>>

Slim in tıpkısının aynısına benziyor fark göremedim valla

• Fake bence.

Fat bana yetiyor ayrıca
  • benda tam slim alıcaktım 2 arada kaldım biraz daha bekliyim bi duyuru olmazsa alırım
  • bu fotolar %100 fake .
    psp slim ile aynı kasa kapak değişik
    hem sony yeni bir cihaz çıkaracaksa niye tipini değiştirmesinki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: e_capkan

bu fotolar %100 fake .
    psp slim ile aynı kasa kapak değişik
    hem sony yeni bir cihaz çıkaracaksa niye tipini değiştirmesinki.

ha bi haber yok banada fake gibi gelio ama

sony slimi (psp2000) çıkardığındada tipini değiştirmemişti
  • bence artik bu psp'yi birakip bi sonraki PSP icin baslasin calismalara, (PSP2 gibi) cunku handheld'de olsa online oyun oynamak istiyoruz ki star wars ve worms'dan baska destekleyen oyun yok..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.