Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura bakmayın bende bir soru soracağım. Yanıtlarsanız sevinirim.

PC oyuncusuyum ve her PC oyuncusu gibi Steam kütüphanem dolu. İnsan bir oyun kütüphanesi doldurunca PS veya XBOX için de aynısını yapmak istemiyor/isteyemiyor.

Bunlarla birlikte mantıklı bir sebep olursa Xbox One S - PS3 kırık olarak, PS4, PS4 Pro veya Xbox One X almayı düşünebilirim. Aylık üyelikler konusunda hangisi daha avantajlı eğer illa oraya yönelmek gerekirse bilemiyorum...

Genel olarak iki kişi oynamayı planlıyorum online pek kullanmayı düşünmüyorum..
  • Merhaba, elimde kırık oyun yüklü ps4 var. Bu konsolu normal hale nasıl dondurebilirim. İnternete bağlayıp güncelleme yapmam yeterli mi? Güncelleme yaptıktan sonra oyunlar ne oluyor? Güncelleme yaptıktan sonra format mi atmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar lütfen cevaplarsanız sevinirim. ps3 almayı düşünüyorum internetten gta 5 oynayabilirmiyim
    ps3 de psn ücretsizmiş heralde, ps4 psn plus oluyormuş o ücretliymiş doğrumudur
  • tanerbaba396 kullanıcısına yanıt
    Oynarsın, PS3'te PS Plus almana gerek yok.
  • Playstation 4 almak istiyorum Sony garantili
    Tv lg. 4 k desteklemiyor. Dolayısıyla slim almak istiyorum ancak bulamıyorum. 2300 e kadar bütçem var. Oyunlu oyunsuz fark etmez. Nerden alabilirim.

Acil Yardım.

• Arkadaşlar merhaba alb teknolojiden ps4 pro almayı düşünüyorum güvenlimidir acaba ordan alışveriş yapanlar bilgi verirse çok iyi olur teşekkür ederim

• hocam bende şimdi ordan almaya karar verdim.
    https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-slim-500gb-oyun-konsolu-2-ps4-kol-ps4-pes-19-p-HBV00000CYM81?magaza=ALB%20Teknoloji

arayıp sadece garanti mevzusunu netleştircem.
  • ps3 süper slim 12 gb almak ne kadar mantıklıdır?

(Ağırlıklı olarak multiplayer FİFA oynamak amacıyla)

Arkadaşlar PS konusunda pek bilgi sahibi değilim yardımcı olursanız sevinirim.

• bedayi kullanıcısına yanıt
    Sadece FIFA oynayacaksan 12 GB olur. Fakat başka oyunlar da oynayacaksan 500 GB olanı almanı öneririm.
  • Teşekkürler hocam, şimdilik başka oyun düşünmüyorum ama olursa harddisk ile hafıza arttırmak ne derece sağlıklı olur.

@Venomstr

• bedayi kullanıcısına yanıt
    Laptop harddiski takılabiliyor.
  • Merhabalar.
    PC kullanıcısıyım. Hiç PS platformuna geçmeyi düşünmemiştim.
    Şimdi 2000 TL bütçe ile PS4 Slim 500 GB alınabiliyor; fakat PRO varken normaline gönlüm el vermiyor.
    Bir yandan da bütçeyi aşmam kesinlikle mümkün değil.
    2.el düşünebilirim; ama herkes gibi ben de hiç güvenemiyorum.

Sorum şu:
    Ps4 PRO yalnızca 4k değil, CPU anlamında da üstün. Daha performanslı. Uzun vadeli diye düşünüyorum.
    Sizce Slim 500 GB PS4 normal alınır mı bu durum mevcutken?
    Ayrıca 2.el Ps4 Pro maximum kaç para eder?
    Elden almayı düşünüyorum sadece.
  • shadow39 kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam. PS4 Slim alın keyfinize bakın. God of War gibi, Horizon Zero Dawn, Detroit Become Human gibi oyunları bile mükemmel bir şekilde oynuyorsunuz. Performans açısından sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineMühendis

Merhabalar üstadlarım. PS3 4K tv de nasıl bir görüntü kalitesi verir ? Daha önce Ps3 ile 4K tv deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
    4k Phillips tv de kullanmak için ucuz yollu bir konsol arıyorum. Hali hazırda iyi bir bilgisayarım olduğu için daha üst seviye bir konsol düşünmüyroum. PlayStation 3 veya Xbox 360 ı alarak arada oynamak istiyorum. Genelde Fifa, Gta, araba yarışı oynuyorum. 4k da acaba nasıl peformans verir ? Upscalled olayı nedir ? Aydınlatırsanız sevinirim.
    Ben kullanıyorum hocam cihazın özelliklerine göre görüntü veriyor fark yok renkler canlılık biraz daha iyi o kadar Ps4 pro sahibiyim arada Ps3 takılıyorum

• Merhaba,

İlk defa konsol alacağım. Türkiye'de sadece PS4 Pro 3600 lira civarındayken amazon.co.uk'den bu fiyata PS4 Pro + RDR2 Bundle buldum. Yine benzer fiyatlar amazon.de ve amazon.com'da var. Te Amerika'dan gelen PS4 Türkiye'den ucuza denk geliyor. Amazon müşteri hizmetleriyle konuşup gümrükte hiçbir sıkıntı çıkmayacağı onayını aldım. Lakin ne Amerika sitesinde, ne Birleşik Krallık ne de Almanya sitesinde ürünün garantisine dair bir bilgiye denk gelemedim. Müşteri hizmetlerine sorduğumda kendileri de bilemediler.

Merak ettiğim, oradaki garanti Türkiye'de de geçerli olur mu. Oluyor ise İngiltere'den sipariş vermeyi düşünüyorum.

Eğer olmuyor ise, Türkiye'de Teknosa, Mediamarkt ve Vatan Bilgisayar gibi fahiş fiyata ürü satanlar dışında güvenilir satıcılar var mıdır? İnternetten araştırdığım kadarıyla hepsi İstanbul Anadolu yakasında bulunan Syd Bilgisayar, Morfare ve Alb Teknoloji güvenilir gözüküyor. Bunlardan alışveriş yapan var mı acaba? Var ise düşüncelerini benimle paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkür ediyorum. Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goretzka -- 20 Temmuz 2019; 10:19:46 >

• Cuh 1206a b01 modeli nasildir? İkinci el olarak alacağım satan kişi neredeyse hiç kullanmamış kumandalar hala kutusunda duruyor.bu seri sıkıntı çıkarır mı?

• asertyu kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz.
  • Herkese merhaba
    Ps4 slim 500gb+1ds+3 aylık psplus+Horizon+Granturismo+Uncharded+eurasia garanti 6.ayı=1400tl
    Ps4 slim 500gb+2ds+fifa 17 eurosia garanti 19.ayı=1600tl
    Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum bu konuda gerçekten pek bilgim yok siz olsanız hangisini seçersiniz teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow39

Merhabalar.
    PC kullanıcısıyım. Hiç PS platformuna geçmeyi düşünmemiştim.
    Şimdi 2000 TL bütçe ile PS4 Slim 500 GB alınabiliyor; fakat PRO varken normaline gönlüm el vermiyor.
    Bir yandan da bütçeyi aşmam kesinlikle mümkün değil.
    2.el düşünebilirim; ama herkes gibi ben de hiç güvenemiyorum.

Sorum şu:
    Ps4 PRO yalnızca 4k değil, CPU anlamında da üstün. Daha performanslı. Uzun vadeli diye düşünüyorum.
    Sizce Slim 500 GB PS4 normal alınır mı bu durum mevcutken?
    Ayrıca 2.el Ps4 Pro maximum kaç para eder?
    Elden almayı düşünüyorum sadece.
    Selam,
    Ben de PCMasterRacegillerdenim :D o sebeple seni düz PS4 tatmin etmez, 4k TV+ Pro , 4k TV yoksa bile Pro al bu saatten sonra, düz 4 alınmaz bence. (Her iki cihaza da sahibim)

• Merhabalar herkese,
    https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-500-gb-oyun-konsolu-P312709698

Sizce linktekini almalı mıyım ? Herhangi bir sorun çıkabilir mi ? Ucuza kaçmayıp diğer ürünlere bakmalı mıyım ? Mağaza ürünün sıfır olduğunu iddia ediyor ama kararsız kaldım bu kadar ucuz görünce
  • 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.