Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ilk defa konsol alacağım. ilk açtığım konu kilitlendi ve buraya yönlendirildim. ps4 pro almak istiyorum. ps4 pronun 4k görüntü dışında normal ps4 ten ne farkı var? ps4 pro alırsam 4k tv için param kalmıyor. bu durumda ps4 mü almalıyım? 4bin tl bütçem var.
  • Engin.K kullanıcısına yanıt
    aynı durumu bende yaşıyorum. bu konu çok eski ve çok mesaj var. daha önce hiç moderatör görmemiştim. ps4 ve tv önerisi için konu açtım, aklıma takılan şeyleri sordum, moderatör konuyu kilitlemiş buranın linkini atmış. ilk kez moderatör gördüm DH forumda. buradan sonuç alamazsam başka forumlara yöneleceğim. DH forumun tadı kaçtı.
  • herkese merhaba,

ps4 slim almayı düşünüyorum. Hepsiburada aracılığıyla iki tane ilan buldum. Bir tanesi eruasia garantili alb teknolojiden 1900 tl fiyat yazıyor. Diğerinde hespiburada satıcı 1700 tl fiyat yazıyor. İlan açıklamasında pal türkçe menü yazıyor. Büyük ihtimal ithalatçı garantili diye düşündüm. Sizce bir sıkıntı olur mu ? Bazı arkadaşlar priz farklı onaylama tuşu X yerine O olur falan demişler. Bilgisi olan bir arkadaş varsa yazabilir mi
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-ps4-slim-500-gb-oyun-konsolu-eurasia-garantili-p-HBV0000018CDV

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-turkce-menu-p-HBV000002K6XS

• quote:

Orijinalden alıntı: InfecTeddyBear

arkadaşlar ilk defa konsol alacağım. ilk açtığım konu kilitlendi ve buraya yönlendirildim. ps4 pro almak istiyorum. ps4 pronun 4k görüntü dışında normal ps4 ten ne farkı var? ps4 pro alırsam 4k tv için param kalmıyor. bu durumda ps4 mü almalıyım? 4bin tl bütçem var.
    Görüldüğü üzere hiç cevap yok maalesef başka sitelere yönelicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eurasia yazan Türkiye garantili. PAL yazan da Avrupa bölgesi cihaz demek. İkisinde de sorun olmaz.

• InfecTeddyBear I kullanıcısına yanıt
    Görüntü ve biraz da performans farkı var. Paranızın durumuna göre siz karar verin. Tabi ki PS4 Pro tavsiye edilir.

• Engin.K kullanıcısına yanıt
    Cihaz temiz olmalı. PS3 Slim veya Super Slim olmalı.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. PAL cihaz alsam psn türkiye yada onaylama için tuş farklılığı sorunu oluşmaz değil mi ? Bir de eurasia garantisi çok önemli mi ? önerir misiniz
  • Türkiye garantililer de PAL zaten, PAL Avrupa cihazı. Türkiye dahil. Sadece NTSC-J olanlar Japonya, onlarda tuşlar ters. Onun için de bugün güncelleme geldi. Artık tuşlar değiştirilebiliyor.

• PS 4 almayi planliyorum ps 4 slim mi pro mu tercih etmeliyim arasindaki farklar neler?

• Arkadaslar selamlar ,

daha once eminim bu tarz konu yuzlerce kez acilmistir bi tane de ben acip kervana katilmak istedim . Suan ps 4 pro hepsiburada da sony garantili 3250 lira xbox one x ise 3500 liraya yakin . Daha once ps 3 kullandim oyunlara para veremedigimden gittim kirdirdim cihazi sonra da online oynayamadigim icin oyunlari bitirdikten sonra kenara kaldirdim. bu sefer boyle bi durum olsun istemiyorum o yuzden bana daha ucuz veya bedava oyun firsati sunan sistemi secmek istiyorum. Fiyat olarak ta yurtdisinda xbox one x 100 dolar daha pahaliyken ps 4 pro ya gore ulkemizde 300 tl fiyat oynuyor sadece . Sizce bu fiyatlara hangisi alinir?

sunu da ekliyeyim cihazlarin herhangi bir kronik sorunu var mi bilindik isinma kapanma vs ?

• Ben de pcmi satıp almak istiyorum(ekonomi malum). 5.05 versiyon alıp kullanmak istiyorum anlarsınız ya. Sizce idare eder mi beni. PS3'tek excleri falan da oynamamıştım. Bazıları remastered oldu sanırım ps4 için. Ne dersiniz?
  • sizce playstation fiyatları düşer mi yahut mayıs ayında almayı düşünüyorum fiyatlar mayısa kadar iyice artar mı ? Sormak istediğim bir diğer konu almaya değer mi bazı yerlerde okuduğuma göre Playstation 5 2020 tarihinde çıkacakmış.Bilgisayarda oyunlar artık zevk vermemeye başladı.Sizce almalı mıyım? alırsam ne zaman almalıyım ? Ne kadar süre kullanılabirim ? global pazarda daha ne kadarlık bir ömrü var playstation 4 konsulunun?
  • Merhaba, exclusive oyunları oynamak için olabilecek en uygun fiyatlı ps4 nasıl edinilir? Spotçulardan kırık ps4 almak mantıklı mıdır? Bütçem en fazla 1200-1300tl

• Arkadaşlar benim durumumda biri ne yapmalı sizin de fikrinizi almak isteriM:
    -daha önce hiç playstationum olmadı
    -oyun oynamayı seviyorum hep pc oyunları oyandım (38 yaşındayım atari salonları zamanından beri oynarım :))
    -ps çok merak ediyorum ama evli ve çocuklu biri olarak günlük en fazla 1-2 saat ayırabilirim,
    -ps exclusive oyunları ilgimi çekiyor youtube'dan izledim heyecan yaratıyor bende.
    evde 4k tv var ama malum kriz bütçede 3 bin lira gibi bir parayı ps4 proya vermeyi biraz zor hale getiriyor.
    -Şu bimin teklifi de çok cazip mahalledeki bimde halen bir kutu duruyor her gün al beni diye bi fısıltı geliyor yanından geçerken :)

Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?
  • Arkadaşlar kendime PS4 Slim satın alacağım fakat fiyat konusunda çıkmaza girdim, yani aynı ürün için değişik sitelerde değişik fiyatlar yazılmış. Ben geçen hafta D&R üzerinden 2499 TL'ye PS4 3 oyunlu paketi satın alacaktım fakat kampanyayı kaçırdım ve fiyatı arttı bu yüzden fiyat araştırmasına girdim ve aynı paketi Trendyol'da buldum fiyatı ise sadece 2000 TL yani mağazalardan 500 TL daha ucuza satılıyor, ürünü satan satıcının ismi ise Morfare bu satıcı güvenilir mi? Arkadaşlar bu konu ile bilgisi olan var mı? yardım eder misiniz?
  • Bu ikinci elde sıfırından pahalı satanları tespit edip "ikinci elde kesinlikle alışveriş yapılmayacak" diye niklerinin altındaki notlara yazıyorum. Tavsiye ederim arkadaşlar siz de böyle yaparsanız yavaş yavaş bunlar o şekilde fiyat çekmemeye başlayacaklar.
  • 2.el,temiz,çift kollu ps3 slim arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 1 Mayıs 2019; 22:35:15 >
  • Konsol ve kolları orijinal, PSN Store'dan hesap oluşturup oyun satın alıp oynayabileğim, kırık olmayan bir PS3 almak istiyorum. Güvenilir bir site veya bilişim mağazası varsa önerebilir misiniz?

• the little prince kullanıcısına yanıt
    N11.com’da var. PS3 500 GB şeklinde arattır.

• 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.