Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, fakat biliyorum araştırdım oraları ama neredeyse hepsi kırık olmalı. Multimanlı cihazın içinde 50 oyun vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır ps3 bulmak imkansız mıdır bu saatden sonra ? :/

• alkanerkn A kullanıcısına yanıt
    Al arkadaşım bende 36 yaşındayım başından kalkmıyorum çocuğa aldık göya ama onla da oynuyorum . Daha önce ps3 te almıştım ben. Maddi durum iyiyse al oyunlar pahalı çünkü ama indirimler falan idare ediyoruz işte.

• gundogdu2000 G kullanıcısına yanıt
    HB den bak orda uygun fiyatlar var. Ben ALB teknoloji diye bi firmadan aldım iyiler baya iyiler

• atuna26 A kullanıcısına yanıt
    Al gitsin çok iyi oyunlar var şu an . Evet 2020 gibi bi söylenti var ama bence alınır ki bende 1 ay oldu alalı. Alınır.

• Beyler PS3 ilk fat kasayı almayı düşünüyorum native PS2 oyun oynatabilmesi yüzünden, bu kasaya dahili olarak 1TB HDD takabiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps store dan alınan oyunları indirdikten sonra oynamak için internet bağlantısı gerekiyormu ( oyunu her açışta kontrol vs gibi)

• principino kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Kaç gündür arıyorum tarıyorum sıfır PS3 yok.

• Arkadaşlar Merhaba,

Bir konuda tavsiyenizi rica ediyorum. Yaklaşık 3 yıl önce aldığım 15-16 cd li slim 500gb PS3 üm oyun oynamadığımdan paslandı neredeyse. Bugünlerde yine oyun aşkım depreşti.
    Hiç kırılmamış cihaz ve ben kırdırmayı düşünüyorum. Malum orjinal oyun alacak durum çok yok. Kırdırdığım zaman ne gibi bir sıkıntı olur? Kırık olarak move oyunlarını yükleyip oynayabiliyormuyum?
    Çocuklar çok seviyor move oyunları fakat oyun olmadığından oynayamıyoruz.

Ne tavsiye edersiniz? bir yer buldum 130 TL ye hem kırıp full oyun yüklerim diyor mantıklı mı?
  • Merhaba arkadaşlar ilk defa ps4 alacağım.2.el almayı düşünüyorum.ps4 slim 1216b sürümünde herhangi bir sıkıntı varmı bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.Daha çok single player oyunlar oynuyorum.Bir de ps4 ün kendine özel oyunları çok hoşuma gidiyor.Tatmin olur muyum? Sıkılır mıyım? 4k Vestel 43UD8360 televizyona sahibim.Bir sıkıntı yaşar mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya3781 -- 29 Mayıs 2019; 14:30:43 >
  • kanarya3781 kullanıcısına yanıt
    Hocam o yazdığınız 1216B kodu Fat PS4'e ait. Slim kodu 2216B olacak.

Herhangi bir sorun yaşamazsınız.
  • Teşekkürler bilgilendirdiginiz için.

• Merhabalar üstadlarım. PS3 4K tv de nasıl bir görüntü kalitesi verir ? Daha önce Ps3 ile 4K tv deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
    4k Phillips tv de kullanmak için ucuz yollu bir konsol arıyorum. Hali hazırda iyi bir bilgisayarım olduğu için daha üst seviye bir konsol düşünmüyroum. PlayStation 3 veya Xbox 360 ı alarak arada oynamak istiyorum. Genelde Fifa, Gta, araba yarışı oynuyorum. 4k da acaba nasıl peformans verir ? Upscalled olayı nedir ? Aydınlatırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya3781

Merhaba arkadaşlar ilk defa ps4 alacağım.2.el almayı düşünüyorum.ps4 slim 1216b sürümünde herhangi bir sıkıntı varmı bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.Daha çok single player oyunlar oynuyorum.Bir de ps4 ün kendine özel oyunları çok hoşuma gidiyor.Tatmin olur muyum? Sıkılır mıyım? 4k Vestel 43UD8360 televizyona sahibim.Bir sıkıntı yaşar mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
    1216 fat kasaların son sürümüdür slim’den Daha iyi bir soğutma sistemi var.slim’de enteresan bir şekil de optik çıkışında kaldırdığını gördüm.Ancak temiz 1216 bulamazsanız slim alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

1216 fat kasaların son sürümüdür slim’den Daha iyi bir soğutma sistemi var.slim’de enteresan bir şekil de optik çıkışında kaldırdığını gördüm.Ancak temiz 1216 bulamazsanız slim alınabilir

Alıntıları Göster
    teşekkürler.Daha çok single player oynadığım ve oyun fiyatları yüksek olduğu için kırık almayı da düşündüm.Ama karar veremedim.Orjinal alırsam birkaç güzel oyun yeter mi,sıkılır mıyım bilemiyorum.Bu konularda da tavsiyeniz varsa alabilirim.
  • çok fazla inceleme vaktim yok ama max 1100 TL ye ne bulabilirim 2. el bilen birileri yardımcı olursa sevinirim.
  • Herkese iyi forumlar bir kaç konuda bilğinize baş vurmak istiyorum.İlk defa Ps4 alacağım sipariş verdim bekliyorum 3 aylık plus üyelikle birlikte malum ps storede şuan indirim mevcut satın almak istediğim 4/5 oyun var fakat şuan indirme şansım yok kırsalda bulunuyorum internet falan yok bu oyunları satın aldığım da ilerki bir tarihte indire biliyor muyum? İkincisi bu oyunları makinaya mı indiriyor internet bağlantısı falan olmadan oynayacağım şekilde yoksa online oynamaya mı izin veriyor sadece bu konular hakkında ve genel ilk ps4 sahibi olacak birine bilği verebilecek üstadlara şimdiden teşekkürler.

• m.ayan52 M kullanıcısına yanıt
    İstediğin zaman indirebilirsin. İndirdikten sonra internet olmadan oynayabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.